Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Hledáte toho pravého? Víme, jak na to

Hledáte toho pravého? Víme, jak na to

hledáte toho pravéhoTaké toužíte najít dokonalého muže? Pokud ano, máme pro vás několik tipů, které dokonale zaberou. Prvním krokem jsou rozhodně možnosti seznámení. Nedejte samotě šanci, jelikož různých cest je hned několik. A pravdou zůstává, že se může jednat o cesty spojené s jakýmkoliv věkem každé ženy. Pokud budeme konkrétní, můžete toho pravého najít třeba:

· Na online seznamce

· Při sportu

· Na kulturní události

· V práci

Možností je zkrátka více než dost. Pokud vás neosloví on, není dnes už nic špatného na to, že uděláte první krok právě vy. Pokud se vám líbí, tak proč to nedat najevo? Zkuste to.

 

Důležité je zaujmout

Nezapomínejte na to, že ve většině případů rozhoduje výhradně jenom první dojem. V tomto ohledu je třeba zaujmout na první pohled. Jak? Třeba svým vzhledem, svým vystupováním, stejně jako svou inteligencí a přehledem. Teprve později můžete přidat i ženské zbraně a ukázat, jak jste dokonalá. Například v ložnici budoucího dokonalého partnera zcela jistě zaujmete, pokud si obléknete velmi sexy erotické body, popřípadě jiné stylové erotické prádlo, které vás rozhodně také zaujme. A nezaujme jenom vás, jelikož s ním zcela určitě uděláte dojem také právě na vašeho partnera. Tím si můžete být stoprocentně jista.

 

Musí vám to klapat

Nezapomínejte na to, že cílem dokonalého vztahu je rozhodně to, aby vám vše ve všech oblastech dokonale klapalo. Často je vztah o různých kompromisech, ale i o změnách. A ty mohou být i fyzické. Příkladem je komfortní Phallosan, který dnes patří mezi účinné extendery pro vašeho partnera. K čemu jsou dobré? Pokud nejste spokojena s velikostí jeho penisu, není nic jednoduššího, než když si ho sám jednoduše prodlouží. Ano, i to už dnes existuje. Problém v ložnici tedy rozhodně mít nebudete. Tím si buďte jista. Stejně tak se vám, nebo vy jemu může přizpůsobit i v celé řadě jakýchkoliv jiných oblastí.

Komerční článek


27.10.2016   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hledáte toho pravého? Víme, jak na to

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
krasaka
krasaka - 12.8.2017 21:42


smajlik - 61 Také toužíte najít dokonalého muže?

Něco takového ještě existuje i mimo pohádky ??? Jsem šťastna, že mi už takové hledání nehrozí - všichni máme své chyby, ovšem slušně vychovaného, citlivého, galantního muže, ještě k tomu inteligentního a s jinou vizáží nežli vyholenou lebkou a kérkami po celém těle, to aby se svíčkou hledal smajlik - 66
A tyhle rady "velmi sexy erotické body" atd. se jeví už jako trapné - naše matky i babičky měly nejvýše čisté bavlněné, vlastnoručně zdobené prádlo a jejich láska jistě nebyla o nic menší - už se to s tím sexem přehání - přitom každý tlak vzbuzuje protitlak smajlik - 48

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55580.
Archiv anket.