Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Je mi čtyřiadvacet, mému příteli o osm let víc. Poznali jsme se před necelým rokem a od té doby spolu chodíme. On už by se mnou i rád bydlel, zatím žije u rodičů, protože jít samostatně do nájmu se bojí, že by to neutáhl. Já bydlím s kamarádkou, pronajaly jsme si společně byt a každá tu máme jeden pokoj.

Přítel by byl rád, kdybych se s ním přestěhovala do našeho společného pronájmu, ale já zatím váhám. Mám ho ráda, máme společné zájmy, rozumíme si, ale nevím, jak to říct, něco uvnitř mě mi říká, ať nikam nespěchám. Prostě je tam nějaké vnitřní varování s otázkou, jestli to, jak se v určitých situacích přítel projevuje, je v pořádku. Proto jsem se rozhodla obrátit na vás tady, na zkušené ženy, které máte s muži odžito více než já a možná tak dokážete včas rozpoznat něco, co by se časem mohlo ukázat jako zásadní problém.

U nás jde konkrétně o jeho nemístné narážky nebo spíš dotazy na mou minulost. Abyste mi rozuměly, nemám za sebou nic pikantního nebo kdoví jak zajímavého. Normální život, pár lásek, školu, asi jako každý. A přítele to všechno strašně zajímá, vyptává se na všechno, na detaily, je schopný sáhodlouze rozebírat určité situace, které mu popíšu. Samozřejmě se vyptává i na moje předešlé známosti, doluje ze mě takové věci, jako kdy jsem se poprvé líbala a jak se mi to líbilo, kdy jsme měla první pohlavní styk, s kým, jak dlouho jsme spolu chodili, jestli to nebylo jenom ze zvědavosti, kolik kluků jsem měla, s kým jsem zažila v sexu něco neobvyklého nebo šokujícího. Jsou toho mraky, takových otázek.

Je mi to nepříjemné. Jsou věci, které jsou jenom moje, nemám potřebu před ním něco zatajovat, ale zároveň ani všechno mu o sobě říkat. Připadám si, jako bych tím ztrácela samu sebe. Tak se tyhle hovory snažím utínat, nebo převedu řeč někam jinam a když je hodně neodbytný, tak mu na rovinu řeknu, že mi jeho otázky nejsou příjemné. To se ho vždycky dotkne, proč prý mu nedůvěřuju, že mě miluje a chce mě poznat se vším, co ke mně patří a já pak mám výčitky svědomí, že jsem ho ranila.

Asi se sama v sobě pořádně nevyznám. Mám ho ráda, když nemá tuhletu vyzvídací náladu, tak je mi s ním fajn, ale tohleto mě vážně hodně deptá. Vídáme se tak čtyřikrát, pětkrát do týdne a z toho jen na jedné schůzce se drží zpátky. Jinak do mě hučí a hučí a tahá ze mě intimnosti a nejniternější pocity, které jsem kdy v různých situacích zažívala.

Já vám nevím. Možná vám budu připadat jako blázen, ale není to už nějaká úchylka? On se vyptává hlavně na ten sex. Přitom když jsme po téhle stránce spolu, tak je všechno v pořádku. Připadá vám normální, když se partner takhle přehnaně zajímá o minulost toho druhého?

Ivana


4.11.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 33   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Gabrielka71
Gabrielka71 - 7.11.2016 13:22

Vypadá to, že má nějaký mindrák z minulosti, a to není nikdy dobré. Taky se může cítit ohrožený, jelikož jsi mladá a pro může atraktivní. Zkusila bych s ním dát vážnou řeč a pokud se nezmění a nezlepší, tak bych to ukončila...

 
Speedy
Speedy - 5.11.2016 18:17

Podepisuju se pod vsechno nize napsane, normalni neni a to je jenom zacatek, bude hure. Spis se bojim, aby po rozchodu nepritvrdil, jako desitky jinych odmitnutych napadniku. Nektere pripady konci opravdu drasticky. Tenhle typ tomu odpovida.

 
krasaka
krasaka - 5.11.2016 10:07

smajlik - 61 Tohle je zajímavé : "On se vyptává hlavně na ten sex. Přitom když jsme po téhle stránce spolu, tak je všechno v pořádku. "
Možná až posbírá dostatek informací, bude se ptát i uprostřed sexování, zda je lepší ??? zřejmě se na to zatím jen připravujesmajlik - 48
Bude to zamindrákovaný snad i mamánek smajlik - 55- chce to rychle pryč nežli to dojde k horším koncům smajlik - 76
Obávám se, že i nyní v případě rozchodu bude Ivanku pronásledovat a prosit - bacha na polití kyselinou /i tak to někdy může skončit/ - dávala bych si velký pozor, zda hodlá respektovat moje pocity - co se mi nelíbí, to přece NESMÍ dělat - zvláště v období "ještě zamilovanosti"smajlik - 26
Nakonec ve věku 24 let je možno si vybírat a nenechat si svazovat své soukromí nějakým psychopatem /jak píše BarčaZ.-normální chlap nechce nic takového slyšetsmajlik - 66/.
Více štěstí ve výběru partnerasmajlik - 47smajlik - 45

 
Barča Z
Barča Z - 4.11.2016 22:58

Je to normalni zarlivec a uchyl.Kazdemu normalnimu klukovi nebo chlapovi totiz neni vubec prijemne poslouchat nejake duvernosti ze zivota s jeho predchudcem a myslim,ze uplne to same plati i na nas zeny.Zarlivec,kteremu nestaci jen pritomnost,ale potrebuje znat i minulost je chorobne zarlivy a od takoveho honem pryc.A druha strana pokud je i nejakym zpusobem uchylny a potrebuje poslouchat intimni zpovedi druhych lidi,take je to zrejme na nic a totez palti,ze radsi hodne daleko pryc.Jednou by te mohl i nutit do veci,ktere by se ti nelibily.Se zarlivcem zkusenost mam,nastesti jen pulrocni.Take ze me tahal rozumy a neustale se chtel presvedcovat,ze on je lepsi nez ti predchozi.Oci mi otevrel planek meho pohybu po meste,ktery si vytvoril po te co mi prohledl penezenku a nasel listky od metra a hlavne uctenky z obchodu na ruznych mistech s datumem a hodinou nakupu.Kdyz jsem nahodne to umelecke dilo objevila,opravdu jsem se zalekla a odesla od nej den ze dne.Brecel a vyhrozoval a ja se bala,ale nakonec mi nijak nezabranil,ani svym vypracovanym telem natestnanym mezi futra dveri.Az potom jsem si davala do souvislosti ruzne situace a pod. ktere jsem predtim z lasky prehlizela.smajlik - 26

 
rychlonožka
rychlonožka - 4.11.2016 22:22

Ve 24 letech se už vázat a sestěhovávat? K čemu?
Ivano, pokud cítíte tam uvnitř, že je něco špatně,je to varovný signál. On Ty Vaše informace jednou proti Vám použije a to tak, že Vám to rozhodně příjemné nebude. Chce se nahonem sestěhovávat? Další varovná informace. Chce Vás mít jistou, než ho prokouknete. Zkuste být mazaná. Namísto pouštění faktů o svojí dávné minulosti proložte řeč informacemi současnými. Typu VČERA JSEM BYLA NA ZAJÍMAVÉ AKCI A DOBŘE SE BAVILA.Uvidíte, jak ihned obrátí téma. Znejistí, zda mu nehrozí nebezpečí stran nějaké konkurence. Jakmile budete v jednom bytě, budete k němu přivázanější a on bude tlačit na svatbě či dítěti. Pak není úniku bez komplikací a problémů. Nebuďte hloupá. Co si kazit partnerský život hned na počátku s nějakým blbcem. Takového manipulátora a citovou pijavici, nervního vyděrače a třidiče informací, ke kterým si vynucuje přístup, jistě potkáte na každém rohu. A s vlastním bytem. Zjistěte si,proč se s ním ty minulé rozešly. Patrně s ním nebylo k vydržení! Tam je zakopaný pes.

 
Rema
Rema - 4.11.2016 21:26

souhlasím s holkama, žárlivec, psychopat, nic dobrého pro život a to se zatím ještě ovládá, aby tě nevyplašil
trochu přitvrdí, až budete spolu a naplno se projeví, až tě bude mít tak říkajíc jistou - manželství, díttě ..... řekla bych učebnicový příklad

 
Petruša
Petruša - 4.11.2016 18:38

mám stejný názor jako statní...uteč! Není to normální chování ani náhodou. Buď má fakt nějakou úchylku, nebo nějaký problém se sexem anebo je to opravdu manipulátor a žárlivec a pak ho budeš mít pořád za patama a nebudeš se moct dojít ani sama vyčůrat

 
jamb
jamb - 4.11.2016 18:03

Utíkej, káčo, utíkejsmajlik - 11

 
Orion
Orion - 4.11.2016 17:28

smajlik - 103.....dle mého názoru utíkej od toho, budeš nešťastná

 
kareta
kareta - 4.11.2016 13:08

nech ho plavat...je to pako. Stejně se rozejdetesmajlik - 26

 
emchira
emchira - 4.11.2016 12:11

Podle toho, co píšeš, mi připadá jako psychopat. Jeho otázky jsou silně přes čáru. Je velmi pravděpodobné, že nátlak se bude stupńovat. Žárlivec, tyran, stalker, vše je možné. Radši buď obezřetná a nenech se ukolébat nějakým "klidovým" obdobím. To on vydrží a pak tě bude mít v hrsti.

 
Anče
Anče - 4.11.2016 11:44

Kaliban1: Naprosto rozumím,mám tuhle zkušenost taky - je to nechutné...smajlik - 66

 
Anče
Anče - 4.11.2016 11:43

smajlik - 105Ivanko,nešlo by mu říct na rovinu,že Tě tyhle hovory nebaví? Pokud je ovšem splachovací,nic se ho nedotkne,pokračuje ve svém dál - potom Vás považuje za holku,která má dělat to co chce on. Jestliže dále vyzvídá takovéhle věci - rozhodně bych s ním nechtěla bydlet,je nechutný = pryč od něj!!!!Normální to není.smajlik - 48

 
sharon
sharon - 4.11.2016 11:26

catcat: smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 47

 
mam-ča
mam-ča - 4.11.2016 11:23

catcat: Skvělá hláška ! smajlik - 16smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55580.
Archiv anket.