Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Manželka je na mě naštvaná kvůli vánočnímu dárku

Manželka je na mě naštvaná kvůli vánočnímu dárku

Potřeboval bych slyšet názory jiných žen, proto jsem se rozhodl využít možnosti a napsat můj problém na ženský web. Budu moc rád, když se upřímně vyjádříte, protože mám pocit, že jsem něco pořádně „pokakal“ a nevědomky jsem své ženě ublížil.

Jsme spolu patnáct let, máme tři děti. S každým dalším těhotenstvím žena přibrala na váze a velmi se tím trápila. Já se ji snažil uklidňovat, že ji miluji takovou, jaká je, ale moc to nepomáhalo. Po posledním porodu před čtyřmi lety ženě zůstala nahoře skoro všechna těhotenská kila a na svou výšku 165 centimetrů teď váží 110 kilo. Celé ty čtyři roky je z toho zoufalá, řekl bych, že se hodně změnila i osobnostně. Dřív bývala veselá, uměli jsme se spolu zasmát, bylo nám spolu fajn. To v podstatě vymizelo a místo pohodové ženy mám doma neustále ufňukanou partnerku.

Různé diety začínala snad tisíckrát, ale žádnou nikdy nevydržela. Znovu podotýkám, že její váha pro mne opravdu není rozhodující, mám ji rád a myslím, ž jí to dávám dostatečně najevo. Trápilo mě, že se trápí a taky už mě její věčná sebelítost začala duševně ničit.

Tak jsem se rozhodl, že jí udělám na Vánoce radost a věnuju jí něco, co by jí pomohlo tu váhu řešit. Zakoupil jsem celoroční poukaz k výživovému poradci a také permanentku do ženského fitka, které je u nás na sídlišti. Chodí tam jen samé ženy, muži tam přístup nemají, a tak jsem si říkal, že by jí to mohlo vyhovovat. Oba poukazy jsem jí dal pod stromeček. Asi byla chyba, že kromě toho ode mne nic jiného nedostala, ale ony ty celoroční poukazy byly dost drahé, na další dárky jsem neměl, jak jsem psal, máme tři děti.

Reakce ženy mě ale doslova šokovala. Po rozbalení se hned pod stromečkem rozbrečela, cítila se nesmírně dotčeně. Prý jsem ji takovým dárkem neskutečně ponížil a jak se ona má teď cítit, a jak se asi bude cítit, pokud k tomu poradci a do toho fitka zajde. Dělám z ní prý nesvéprávnou blbku a navíc jsem jí těmi poukazy dal dostatečně najevo, že je mi odporná.

Zůstal jsem úplně paf. Snažil jsem se jí vysvětlit, že jsem jí chtěl pomoci, protože vidím, jak se trápí a chápu, že pro ni není snadné to zvládnout sama. Ale ona mě vůbec neposlouchala. Od té doby je na mě naštvaná, mluví se mnou jen to nejnutnější, co musí. Dokonce se na noc stěhuje do obýváku na gauč, abych prý nemusel vedle té „tlusté prasnice“ spát.

Jsem z toho zoufalý. Nechtěl jsem jí ublížit, ani náhodou. To, jak ten dárek přijala, nebo spíš nepřijala, se úplně vymyká mému chápání, stejně jako její následné chování, které trvá dodnes. Proto bych se chtěl vás, jiných žen, zeptat, zda si i vy myslíte, že jsem takovým dárkem těžce přestřelil a pokud ano, tak co by mohlo pomoci, abych ženu nějak zklidnil, aby se náš život vrátil zase do normálních kolejí. To dusno, které doma máme, je k nesnesení.

Jirka


1.1.2018   Rubrika:   |   Komentářů 90   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Manželka je na mě naštvaná kvůli vánočnímu dárku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90
Hancule
Hancule - 21.4.2021 20:10

Jo, takový špatný dárek dokáže občas opravdu naštvat. Samozřejmě platí heslo "Darovanému koni na zuby nehleď!", ale když blbý dárek dostanete od někoho blízkého, dost to zamrzí! Já si proto většinou manželovi diktuji, co si přeji, aby nedocházelo k omylům a nepříjemný situacím. Teď si třeba k narozeninám přeji piercing. Ten jsem si vybrala tady: https://www.sperky-marre.cz/piercing-do-jazyka-s1792CZ.

 
Teruuula
Teruuula - 24.11.2020 21:25

Určitě podle toho co vám vyhovuje, pokud máte třeba nějaké zkušenosti z posilovny. Já jsem si vybrala 36 cm mám doma tento https://www.fitham.cz/proform-225-cse jsem s sním spokojena

 
Baravrchova
Baravrchova - 23.11.2020 23:48

Podle čeho bych teda měla vybrat tu délku kroku? a kolik tak cca stojí kvalitní?

 
Teruuula
Teruuula - 21.11.2020 8:42

Mám a je to super, ráda na něm cvičím. Ze začátku jsem si musela na ten pohyb trochu zvyknout, ale teď už nemám po cvičení žádné bolesti další den. U trenažérů je nejdůležitější rozdíl v délce kroku

 
Baravrchova
Baravrchova - 19.11.2020 3:23

To se asi bavíte o eliptickém trenažéru že? také bych si chtěl pořídit kvalitní eliptický trenažér domů ke cvičení. Nemáte někdo zkušenost?

 
komunistka
komunistka - 30.9.2020 18:20

Nechala jse si ho udělat od picasee, můžeš si zvolit buď fotku nebo i vymyslet nějaký svůj motiv :-D

 
Terka jun
Terka jun - 26.9.2020 11:59

Jé tak to by se líbilo i mě kde sis to nechala udělat?

 
komunistka
komunistka - 24.9.2020 9:13

My si vždycky dáváme s kamarádkami drobnost, ale s mojí dlouholetou kamarádkou si dáváme větší dárky. A protože se už známe od dětství, tak jsem ji nechala udělat kryt na telefon snaší společnou fotkou. Vypadá to moc hezky :-D

 
Terka jun
Terka jun - 20.9.2020 21:11

Co koupit kamarádce k narozeninám, dáte mi typy co kupujte vy?

 
Rozehnalova
Rozehnalova - 31.8.2020 0:56

Chtěla jsem koupit pro manžela fitness náramek a nad tímto jsem dlouho uvažovala. Nakonec mi kolega v práci doporučil fitness náramek od značky smartomat .cz a tak jsem dala na jeho doporučení a udělala jsem dobře. Manžel je s ním opravdu spokojený.

 
rychenza
rychenza - 14.2.2018 5:43

v

 
Daniela86
Daniela86 - 25.1.2018 14:15

možna bys udělal líp, kdybys ji koupil obyčejný voucher na nějakou ženskou a zkrášlovací proceduru.

 
Jarča*
Jarča* - 9.1.2018 14:08

Jirko, pokud jsi skutečný a čteš to tady, doporučuju k přečtení článek v lednovém čísle časopisu Dieta. Je tam příběh a zkušenost slečny, která bojovala s tou samou nadváhou. Ono opravdu jde i o psychický problém, a to jenom poukaz nevyřeší.

 
orinka
orinka - 9.1.2018 13:11

Když není zpětná vazba a pan Jirka už se neozve, pak člověku napadá jediné: článek je výplodem fantazie jen kvůli následné diskusi. smajlik - 42smajlik - 68

 
mam-ča
mam-ča - 9.1.2018 12:23

pitipitipa: Taky slyšíš jen jednu stranu - pana Jirku. Možná, že kdyby sem napsala jeho žena, byly by reakce úplně jiné, pravděpodobně opačné.
Je hezké, že Jirka napsal na "ženský web" svoji žádost o radu, ačkoli mohl očekávat, že bude rozsápán davem obézních ženštin, ale třeba taky chtěl potvrzení toho, že jednal správně.
Pokud nevyslechneš i druhou stranu, nelze z toho vyvozovat žádné závěry. Každá z nás napíše jen svůj názor na základě vlastních zkušeností.
Mně kdyby manžel dal pod stromeček podobné "zážitkové nebo sportovní překvapení" aniž by se se mnou poradil, šel by to hned na Nový rok vrátit.
A on to ví, takže mi takové dárky nedává. smajlik - 58

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 61520.
    Archiv anket.