Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Proč jsou japonské posuvné stěny tolik oblíbené?

Imedium 1 -  Proč jsou japonské posuvné stěny tolik oblíbené?

Pokud sledujete trendy moderního bydlení, nemohly ujít Vaší pozornosti. Japonské posuvné stěny, elegantní prvek stínící techniky, který najdeme v rostoucím počtu bytových i reprezentativních prostor různých velikostí. Proč jsou právě japonské stěny tolik oblíbené? Shrnuli jsme pro Vás jejich největší přednosti.

Stíní a člení prostor

Moderní bydlení je bez stínící techniky takřka nemyslitelné. Možnost ovládat intenzitu denního světla a chránit si své soukromí před zvědavými pohledy zvenčí se řadí mezi nároky, jejichž nesplnění podstatně snižuje komfort užívání obytného prostoru. Současná nabídka stínící techniky na trhu je proto velmi široká. Mezi prvky, které se těší největší oblibě, patří japonské posuvné stěny, které se používají nejen k zastínění interiéru, ale také k jeho členění.

Na velikosti nezáleží

Díky variabilitě své konstrukce nacházejí posuvné uplatnění využít jak v menších, tak ve větších prostorách. V závislosti na tom, jak velký prostor potřebujete zastínit, nebo rozčlenit, zvolíte počet stěn tvořených látkovými panely, které se posunují po vodící liště.

Další velkou předností tohoto řešení je snadná montáž i demontáž. Pokud se rozhodnete svůj interiér rozčlenit, není zapotřebí provádět žádné velké stavební úpravy. Obsluha látkových panelů je velmi snadná, ať už se rozhodnete pro ovládání šňůrkou, řetízkem, tyčí, anebo motorem, uživatelský komfort máte zajištěn.  

 japonské stěny

japonské stěny

Japonské stěny jsou krásné i praktické http://www.rolrols.cz/japonske-posuvne-steny.

 

Zvelebují a zkrášlují

A design? Jak vidíte, japonské posuvné stěny se pyšní velice krásným vzhledem, kterým příjemně zvelebí každý interiér. Nabídka různých materiálů (nejen různých látek, ale i dřevěných tkanin) s různou intenzitou propustnosti, stejně jako barev a vzorů je velice pestrá. Stačí si jen vybrat, ve společnosti kterého designu se budete cítit doma, ve své kanceláři, anebo kdekoli jinde, nejpříjemněji.

látkové roletylátkové rolety

Interiérům sluší také látkové rolety http://www.rolrols.cz/latkove-rolety.

Komerční článek


25.10.2013   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Proč jsou japonské posuvné stěny tolik oblíbené?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 13.6.2018 20:25

Jojo, tyhle posuvné stěny se mi také vždycky moc líbily. Vypadá to prostě skvěle. Nám je domů dali bytoví architekti z http://www.pwinterier.cz/ a je to prostě parádní. Určitě doporučuji. :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 475781.
Archiv anket.