Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Oxalis – dejte si denně výtečnou a kvalitní kávu

Oxalis – dejte si denně výtečnou a kvalitní kávu

Začínáte rádi den s šálkem výtečné kávy? Dbáte zároveň o její vysokou kvalitu, bezpečnost a nezávadné pěstování? Pak pro Vás existuje jednoduché řešení. Společnost Oxalis je aktuálně již pojmem na evropském trhu s kvalitní kávou i čajem. U nás si tak vybere každý milovník oddechu při výtečném nápoji. Navštivte tedy naše internetové stránky či jednu z našich prodejen a nebudete litovat.

Káva patří již dlouhá staletí k oblíbeným lidským pochutinám, které zároveň pozitivně působí na organismus. Za tu dobu se plody kávovníku rozšířily takřka po celém světě, aktuálně tak existuje mnoho míst, kde se pěstování této rostliny věnují. Oxalis pro Vás přitom vyrábí a dováží kávu z celého světa, s námi tedy máte na výběr.

oxalisNaše společnost nabízí kávu nejen z mnoha uznávaných pěstitelských destinací, ale navíc si můžete vybrat mezi zrnkovou a mletou kávu. Záleží tedy pouze na Vás. Mletou kávu samozřejmě využijete, pokud nemáte mnoho času na její přípravu, je tedy ideální volbou třeba do práce. Výtečná překapávaná či turecká mletá kava se tak stane jednoduchým řešením.

Pokud si však rádi vychutnáte čerstvou chuť i pronikavé aroma, pak jistě dáváte přednost zrnkové kávě, kterou si můžete sami umlet. Zrnková káva tak provoní celý byt a Vy si zároveň ještě více užijete její úžasnou chuť. Zajímá-li Vás tedy mletá či zrnkova kava, a to včetně pestré nabídky příslušenství pro její přípravu i konzumaci, navštivte naše internetové stránky či jednu ze sítě našich prodejen. Příjemné prodavačky Vás rády obslouží a mohou přispět i odbornou radou.

Komerční článek


30.5.2012   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Oxalis – dejte si denně výtečnou a kvalitní kávu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
annie
annie - 30.5.2012 14:37

Jsem kávový barbar. U oxalisu jsem si koupila dva druhy kávy, že si na vánoce pochutnáme... No, pro mě je větší labůžo rozpustné kafe s mlékem - což, jak jsem četla, není, co se kvality týká, žádná výhra...
Proti chuti.... smajlik - 98

 
Světlonoska
Světlonoska - 30.5.2012 8:10

smajlik - 76Myslela jsem že ej řeč o květiněsmajlik - 58,kterou mám domasmajlik - 68má červené listysmajlik - 46smajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127336.
Archiv anket.