Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Každý z účastníků Gigaset Campus může vyhrát víkend na závodech Formule 1!

 

Prodej nových vysoce výkonných telefonů a telefonních systémů klade na maloobchodníky vysoké požadavky na znalosti. Společnost Gigaset proto reaguje online školicím programem na extranetu s názvem Gigaset Campus. Každý maloobchodní partner, který se soutěže zúčastní, může vedle zvýšení svých znalostí také vyhrát mnoho cen. Hlavní výhrou je víkend na závodech Formule 1 v Abú Dhabí.

Vedle vzdělávacích modulů nabízí online školící nástroj „Gigaset Campus“ atraktivní soutěž s názvem „Školte se & vyhrajte.“ Nástroj „Gigaset Campus“ obsahuje rychlou, bezplatnou a intuitivní řadu školení přes extranet. Umožňuje tak zvýšení kvalifikace a zlepšení znalostí v oblasti poradenství. Hlavní výhodou školících modulů v Gigaset Campus je uživatelská přívětivost, online dostupnost pak šetří čas.  

Školení se skládá z jednotlivých modulů, které si účastníci mohou zvolit podle potřeby. Každá školicí jednotka je jasně prezentována a její absolvování trvá jen pár minut. Pokud si to účastníci přejí, mohou si pak v malém testu zkontrolovat, zda všemu porozuměli.

Společnost Gigaset připravila i motivaci v podobě soutěže „Školte se & vyhrajte,“ která začíná v březnu. Účastníci mají šanci vyhrát víkendový pobyt (včetně tří přenocování) na Velké ceně F1 Abú Dhabí v listopadu letošního roku. Na možnost vyhrát má vliv i počet absolvovaných kurzů . Čím více jich účastník dokončí, tím vyšší je jeho šance vyhrát hlavní cenu. Maloobchodníci se mohou těšit i na další zajímavé aktivity a atraktivní ceny v kampani, která potrvá od března až do srpna 2012. Více informací najdou účastníci na extranetu Gigaset http://extranet.gigaset.com.

Nástroj „Gigaset Campus“ představuje nejmodernější kvalifikační platformu pro maloobchodní partnery v oblasti telefonů – portál, který je neustále aktualizován a zlepšován. Platforma zlepšuje znalosti a pomáhá maloobchodníkům lépe radit zákazníkům. V přípravě je i mobilní verze platformy a školicí kurz tak bude možné absolvovat i skrze mobilní zařízení.

Komerční článek


17.4.2012   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 92354.
Archiv anket.