Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Každý z účastníků Gigaset Campus může vyhrát víkend na závodech Formule 1!

 

Prodej nových vysoce výkonných telefonů a telefonních systémů klade na maloobchodníky vysoké požadavky na znalosti. Společnost Gigaset proto reaguje online školicím programem na extranetu s názvem Gigaset Campus. Každý maloobchodní partner, který se soutěže zúčastní, může vedle zvýšení svých znalostí také vyhrát mnoho cen. Hlavní výhrou je víkend na závodech Formule 1 v Abú Dhabí.

Vedle vzdělávacích modulů nabízí online školící nástroj „Gigaset Campus“ atraktivní soutěž s názvem „Školte se & vyhrajte.“ Nástroj „Gigaset Campus“ obsahuje rychlou, bezplatnou a intuitivní řadu školení přes extranet. Umožňuje tak zvýšení kvalifikace a zlepšení znalostí v oblasti poradenství. Hlavní výhodou školících modulů v Gigaset Campus je uživatelská přívětivost, online dostupnost pak šetří čas.  

Školení se skládá z jednotlivých modulů, které si účastníci mohou zvolit podle potřeby. Každá školicí jednotka je jasně prezentována a její absolvování trvá jen pár minut. Pokud si to účastníci přejí, mohou si pak v malém testu zkontrolovat, zda všemu porozuměli.

Společnost Gigaset připravila i motivaci v podobě soutěže „Školte se & vyhrajte,“ která začíná v březnu. Účastníci mají šanci vyhrát víkendový pobyt (včetně tří přenocování) na Velké ceně F1 Abú Dhabí v listopadu letošního roku. Na možnost vyhrát má vliv i počet absolvovaných kurzů . Čím více jich účastník dokončí, tím vyšší je jeho šance vyhrát hlavní cenu. Maloobchodníci se mohou těšit i na další zajímavé aktivity a atraktivní ceny v kampani, která potrvá od března až do srpna 2012. Více informací najdou účastníci na extranetu Gigaset http://extranet.gigaset.com.

Nástroj „Gigaset Campus“ představuje nejmodernější kvalifikační platformu pro maloobchodní partnery v oblasti telefonů – portál, který je neustále aktualizován a zlepšován. Platforma zlepšuje znalosti a pomáhá maloobchodníkům lépe radit zákazníkům. V přípravě je i mobilní verze platformy a školicí kurz tak bude možné absolvovat i skrze mobilní zařízení.

Komerční článek


17.4.2012   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127252.
Archiv anket.