Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak správně vybrat běžky a brusle?

Jak správně vybrat běžky a brusle?

Zimní sporty si žádají náležité vybavení. Jak lyže, tak brusle totiž mohou být zdrojem zábavy a přínosné fyzické aktivity, ale při špatném výběru také původcem nepříjemných okamžiků i zranění.

Letos počasí zimním radovánkám sice právě nepřeje, přesto je dobré být vždy připravena. Vybavení na sníh a led jako lyže a brusle zkrátka nestačí pouze jednoduše koupit, ale ve hře je více dosti podstatných faktorů. Pokud se tedy zajímáte o nákup běžek či bruslí, měla byste těmto výrobkům věnovat zvláštní pozornost. Sportovní potřeby na Radical-sport.cz nicméně bezezbytku splní všechny Vaše požadavky.

Kvalitní běžky pro nadšence do lyžování

Běžecké lyžování nabývá v posledních letech na oblibě. Fyzická aktivita na čerstvém vzduchu a v pěkné horské přírodě jednoduše dokáže zaujmout všechny věkové kategorie. Pokud tedy chcete pořídit např. svým potomkům špičkové dětské běžky, při správném výběru se budou děti rychleji učit lyžovat a bude je to navíc i více bavit.

radicalsportBěžky dnes v každém případě existují v mnoha variantách. Lze si tak zakoupit běžky turistické, výletní, dámské, ale také sportovní běžky, které jsou ovšem již určeny pro závodníky.

Podstatnou roli samozřejmě hrají také dobře zvolené běžecké hole, jakož i boty a vázání. Pánské boty na běžky, stejně jako dámské boty na běžky by měly být kvalitní, technicky propracované, přesně padnout a rovněž svým designem musí svému majitele „sedět“.

Brusle pro děti i pro dospělé

Bruslení je další činností, díky níž se na zimu těší mnoho lidí. I když v letošním roce musíte alespoň prozatím za touto aktivitou vyrazit na zimní stadion, prvotřídní brusle potřebujete tak jako tak.

Na dětských ledních bruslích opět velmi záleží. Pokud totiž nesednou, pro děti bude bruslení bolestivé a rovněž učení jim půjde pomaleji. V této oblasti si ovšem aktuálně lze pořídit dokonce roztahovací dětské lední brusle, a to pro děti, jimž ještě rostou chodidla. Nebudete tak muset pořizovat stále nové obutí na led!

Pánské lední brusle a dámské lední brusle se pochopitelně v mnohém liší, ale leccos mají společného. Tak například by měly přesně padnout, mít kvalitní nože a problémem by neměla být ani jejich údržba.

Komerční článek


3.2.2014   Rubrika: Móda   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak správně vybrat běžky a brusle?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 14.12.2019 21:29

Nejlepší je, si vybavení půjčit. Já si půjčuji lyže z https://www.lyze-go-home.cz/ a nemusím tak řešit, jak si je správně vybrat. Navíc se nám přes léto nikde nepletou. Když se s manželem rozhodneme, že pojedeme lyžovat, tak si lyže půjčím a pak je tam zase vrátím.

 
Linda
Linda - 4.2.2014 13:24

O lyzich vim prd takze se k tomu nebudu vyjadrovat, ale k bruslim reknu jen dve veci:
1) velikost stejnou jako zimni boty + tak pul cisla navic aby se vesla noha ve dvou ponozkach
2) rodice prosim (odkoukano na kluzistich a stadionech) kazdym rokem - UTAHUJTE detem snerovani, kotniky si zrasuji jenom jednou!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.