Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Robotické čističe oken bezchybně umyjí a vyleští nejen okna, ale i jiné skleněné plochy

Robotické čističe oken bezchybně umyjí a vyleští nejen okna, ale i jiné skleněné plochy

Jestliže jste měli možnost vidět na vlastní oči robotické čističe na okna při práci, víte, jak dobře dovedou umýt a vyleštit téměř jakékoli okna. Nevadí jim výška, kvůli které mohou mít některé osoby nepříjemné pocity při mytí oken, nevadí jim dělat práci jakkoli často a vám tak nebudou vadit dětské ruce patlající francouzské dveře.

Překážkou pro ně není ani větší plocha, sklo téměř jakéhokoli tvaru nebo povrchu. Uplatnění najdou ve všech domácnostech a jsou neocenitelnou pomůckou kupříkladu pro seniory, pro které je mytí oken často velmi nesnadné.

Co vše můžete od robotických čističů oken očekávat

Jestliže jste se na tyto domácí spotřebiče doteď dívali skepticky, jistě teď změníte názor. Jsou totiž skutečně šikovné, chytře vymyšlené a plně vás v mytí oken zastoupí.

Přesvědčte se sami, co vše zvládnou

Záleží samozřejmě na daném modelu, ale podíváme-li se kupříkladu na Ecovacs Winbot 2 (W730), zjistíme, že jeho pomoc je skutečně dokonalá.

Jde o světovou novinku a unikátní výrobek, který se svým systematickým pohybem s postupným přesunem dostane k pokrytí kompletní plochy. Lze jej použít na rámová, ale i bezrámová okna. Kde svou práci začne, tam ji také ukončí.

Dokonalé přilnutí ke sklu zajišťuje dvoukomorový tlakový systém a jeho tvar s pravými úhly umožňuje umýt okna až do rohů. Má dvojí bezpečnostní systém proti pádu při výpadku elektřiny, na který upozorní i zvuková signalizace. K čištění lze použít běžný čisticí prostředek na okna.

Především starší uživatelé ocení jednoduché ovládání, které lze provádět i dálkově. Je vhodný pro kolmá okna a jeho hlučnost je menší než 55 dBn.

Vyberte si robotický čistič oken v e-shopu robotworld.cz

Robotické čističe oken v různých provedeních a s různými parametry jsou zárukou, že si vybere každý. Navíc získáte k nákupu nad 2.000, -Kč dopravu zdarma, samozřejmostí je technická podpora a v případě potřeby i nadstandardní reklamace.

Pořiďte si pohodlný robotický čistič oken a těšte se z čistých, lesknoucích se oken.

Komerční článek


11.7.2014   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Robotické čističe oken bezchybně umyjí a vyleští nejen okna, ale i jiné skleněné plochy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
tetoska
tetoska - 15.7.2014 13:11

Nemůže se stát, že by mi ten robot rozbil okna? Přeci jenom máme nová okna od Sulka. Možná se jen bojím neznámého, ještě nikdo z kámošek to nemá... smajlik - 55
Ale může to být fajn, pokud to fakt funguje smajlik - 5

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127864.
Archiv anket.