Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak oživit zahradu? Vyberte to správné osvětlení

Jak oživit zahradu? Vyberte to správné osvětlení

Zahradu osvětlíte čímkoli – i obyčejnými světly. Můžete se ale zaměřit na luxusní designové osvětlení, které bude fungovat i jako zajímavý dekorativní prvek. Jaké vybrat?

 

Osvětlete zahradní slavnost

Plánujete zahradní oslavu nebo svatbu na zahradě? Pro takové příležitosti se obzvlášť vyplatí pořídit luxusní zahradní lampy. Představte si, jak skvěle budou vypadat s celkovou výzdobou, ale i na výsledných fotografiích jako zajímavý designový prvek, který zároveň úžasně dokreslí atmosféru události. Jestliže plánujete tematickou oslavu, bez problému seženete moderní nebo naopak retro vzhled lamp. Osvětlení nemusí být nutně jednorázovým rozmarem, ale rozhodně je využijete i pro běžné účely.profisvitidla

 

 

Zdroj:pexels.com

 

Vytvořte si zámeckou zahradu

Pokud máte větší pozemek, nic vám nebrání se designově pořádně rozmáchnout. Taková zahrada může mít chodníčky, květinové skalky, jezírko s rybičkami nebo okrasné keře a stromy. A především dekorační zahradní osvětlení, které vaši zahradní oázu v noci správně nasvítí.

Rozjasněte terasu

Chtěli byste venku zvýraznit nějaké zákoutí či zajímavé místo? I k tomu vám poslouží zahradní osvětlení. Pořiďte si menší světla, která snadno sladíte i s dalšími doplňky, anebo zvolte větší osvětlení, které bude v exteriéru dominantou. Oceníte i jeho praktickou stránku při návštěvě a venkovním posezení s přáteli, které se protáhne do pozdních hodin. Na terase určitě využijete závěsné lampy, stropní světla i nástěnná osvětlení.

profisvitidla 

 

Zdroj:pexels.com

 

Pozor na déšť a prach

Při výběru venkovního osvětlení dbejte i na venkovní podmínky a vnější vlivy, které ho mohou výrazně ovlivnit. Umístění vybírejte s ohledem na déšť, mráz, sluneční světlo a jiné vlivy, pomůže vám se při koupi zaměřit na odolnost značenou hodnotou IP (v rozmezí 20 až 68), která udává dvě čísla. První značí stupeň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vodě. Čím vyšší číslo, tím víc je světlo odolné proti nežádoucím vlivům.

Chtěli byste nová světla nebo hledáte výměnu za stávající? Cena by pro vás neměla být vždy rozhodující. Myslete hlavně na odolnost, umístění světel, ale i design, který oceníte vy i vaše návštěvy.

 

Komerční článek


13.6.2019   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak oživit zahradu? Vyberte to správné osvětlení

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Mirka999
Mirka999 - 1.8.2022 12:00

Já jsem si nechala u domu udělat terasu, na kterou jsem si nechala udělat dlažbu z mramoru, ale nebil tam žádný stín, a tak mi kamarádka poradila stránku https://www.growerstore.cz/ , na které jsem si objednala zahradní pergolu se střechou z polykarbonátu se sto procentní UV ochranou. Tak teď mám krásné místo, kde mohu relaxovat.

 
pavlinka14
pavlinka14 - 20.5.2022 22:25

Na jaro se těší vždy celá naše familie, protože zima nás celkem ubíjí a navíc nemůžeme volný čas trávit na naší vyladěné zahradě :-) Teď už jsme si konečně opět postavili nafukovací vířivku, zaseli záhony a objednali nějaké ty doplňky z internetových obchodů, takže si to moc užíváme. Na nákupech se nám navíc podařilo dost ušetřit, jelikož jsme využili slevových kuponů z webu https://slevovykupon.net/

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 30.9.2019 23:36

My boužel žijeme v bytě, a tak zahradu nemáme. Na balkon jsem si však z https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/zahradni-slunecniky pořídila slunečník s LED osvětlením, takže jsem si ho tímpádem taky oživila, nemyslíte? :)

 
Lucinka258
Lucinka258 - 19.8.2019 21:22

Nám zahradu oživilo venkovní osvětlení z https://www.bytova-svitidla.cz/venkovni-osvetleni . Dlouho jsme ho vybírali a nakonec jsme zvolili malé lucerničky, které nám do zahrady perfektně zapadly.

 
ivanka386
ivanka386 - 31.7.2019 5:15

Pěkně napsané, nicméně musím říct, že já osobně jsem toho názrou, že nejlepším oživením zahrady je to, když si na ní hrají děti. Právě proto jsme se minulý rok s mužem rozhodli, že dětem na zahradě postavíme takové menší hřiště. Hrají si na něm prakticky pořád. Mají tam pískoviště a takovouto skluzavku: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/klouzacky-skluzavky/detska-houpacka-3v1-8zb8e

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76946.
    Archiv anket.