Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Portál www.pobytyproseniory.cz je specialista na pobyty pro zákazníky 50+. Ve své nabídce má širokou paletu pobytů do více než stovky českých hotelů. Nejoblíbenější jsou lázeňské a wellness pobyty v západočeských lázních. Velmi často poptávané jsou víkendové pobyty, pobyty s vnoučaty a pobyty na horách, z nichž hlavní zájem vyvolávají Krkonoše, Beskydy a Šumava.

Portál www.pobytyproseniory.cz přináší jako první komplexní nabídku pobytů zaměřenou na zákazníky 50+. Hlavní výhodou balíčků pro seniory je široká nabídka různorodých pobytů a jejich atraktivní cenové zvýhodnění. Portál disponuje nejširší nabídkou pobytů pro seniory na trhu a garantuje kvalitu poskytovaných služeb pečlivým prověřováním všech prezentovaných hotelů.

pobytyproseniory.czVybírat svůj pobyt můžete na portálu dvěma způsoby. Buď hledáte dle tématu z kategorií pobytové balíčky, wellness pobyty, pobyty s vnoučaty, pobyty na horách, ale i pobyty lázeňské, víkendové či sezónní. Druhou možností, pro někoho příjemnější, je výběr dle turistických regionů. V mapě si jednoduše najdete místo, kde chcete strávit dovolenou, a poté v regionu vyberete hotel přímo pro vás. Proč jezdit za hranice naší země, když je u nás tak krásně a každý z nabízených hotelů poskytuje cenově zajímavé balíčky. Součástí balíčků je zpravidla ubytování s polopenzí, wellness procedury, masáže, volné vstupy do wellness zařízení, perličkové koupele, klasické lázeňské a relaxační procedury a mnoho dalších aktivit. Výběr konkrétního typu balíčku je už na vás.

 

Nejoblíbenější pobyty

lázeňské pobytyNejpopulárnější jsou lázeňské pobyty, jejichž výhodou je sestavení programu podle konkrétních potřeb každého klienta, zpravidla na základě vstupní prohlídky lázeňským lékařem. Podobně oblíbené jsou i wellness pobyty, které jsou nabízeny již od tří dnů. Objednat si samozřejmě můžete i týdenní wellness balíčky s rozsáhlým počtem procedur a doprovodných aktivit. Jestli máte čas na delší pobyt, určitě Vám ho doporučujeme, ale věřte, že i pár dní relaxace na wellness víkendu vaše tělo ocení.

Dárkové poukazy

Nejnovější službou je nabídka dárkových poukazů, takže pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své rodiče, zde máte zajímavou možnost. Pobyt nejen potěší, ale prospěje i zdraví.

 

Snadné objednání pobytů

Pobyty i balíčky objednávejte na www.pobytyproseniory.cz. Výběr pobytů i jejich objednávka je velmi jednoduchá, že ji zvládne každý alespoň trochu zkušený uživatel počítače.

Samozřejmě můžete volat i hotlinku 732 220 210.

Komerční článek


26.3.2012   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 10   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz  

Diskuse ke článku - Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Filipova
Filipova - 1.9.2022 15:52

Naše babi pořád někde chodí a jezdí. Často o ní mám docela strach, protože se několikrát stalo, že se nevrátila v době, kdy se vrátit měla. Jelikož ji nemůžeme chodit kontrolovat denně, tak jsem jí pro její i nás klid pořídila alespoň SOS tlačítko https://www.smartomat.cz/smartomat-sos-tlacitko-pro-seniory-smt01/ Díky němu si může kdykoliv přivolat pomoc a my ji díky GPS lokátoru můžeme kdekoliv najít.

 
Ivanka082
Ivanka082 - 26.11.2020 17:49

Když jsme byli naposledy ubytovaní v korunách stromů na https://www.treehousejested.cz, náš víkend proběhl naprosto romanticky. Jako za starých časů, kdy jsme se s manžílkem poznávali a jezdili někam na chalupy. Ještěd a jeho okolí je nám blízké, protože tam jezdíme každoročně lyžovat. A odpočinout jsme si také už potřebovali.

 
Lucinka258
Lucinka258 - 26.7.2020 5:53

My náš hotel nemáme určený pro nějakou věkovou kategorii. Jezdí k nám rodiny s malými dětmi, svobodné páry i senioři. Tím, že je okolo pěkná příroda, tak si zde každý najde to, co se mu líbí :-) . Hodně nám chválí, že to tu pěkně voní. Objednávám vůně i kosmetiku z https://www.caretrade.cz/ a ty vůně jsou opravdu příjemné :-) .

 
valiska44
valiska44 - 30.6.2020 22:34

To nevypadá vůbec špatně. My to letos vidíme taky spíš na dovolenou někde u nás. Říkali jsme si s mužem, že bychom mohli zajet někam kempovat, protože teď máme nové vybavení na kempování z https://armik.cz/ tak bychom ho alespoň využili. :-)

 
Veronaska
Veronaska - 23.5.2019 10:59

Ne ne pod stan opravdu nejezdíme, jezdíme do krásného hotelu přímo u jezera, do hotelu https://www.hotelport.cz/, je to tam opravdu báječné.

 
Terka jun
Terka jun - 20.5.2019 11:44

A kde tam jezdíte? je tam nějaké pěkné ubytování? nebo jezdíte pod stan?

 
Veronaska
Veronaska - 17.5.2019 22:18

Jestli si chcete opravdu užít, tak z vlastní zkušenosti mohu doporučit Máchovo jezero, je to kousek od Prahy, je to tam nádherné, spousta možností k výletování.

 
Terka jun
Terka jun - 13.5.2019 9:42

Holky poradíte mi, kam vyrazit s manželem a dvouletým synem po ČR?

 
Světlonoska
Světlonoska - 26.3.2012 17:05

smajlik - 66S Arabem bych se tam také potkat netoužila...

 
Almega
Almega - 26.3.2012 8:54

A hele,je tady obrázek bazénu u nás...ovšem již léta jsem tam nebyla,je to drahé (a prý bude ještě dražší...),ovšem přestala jsem tam chodit od doby,kdy tam pouštěli araby navlečené v hábitech jak noční košile a to se mi hnusilo....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76946.
    Archiv anket.