Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Lyžařská sezóna na horách vrcholí. Ještě než se nachýlí k úplnému závěru, mohou si ji rodiče s dětmi v neděli 10. března ve Ski areálu Razula Velké Karlovice zpestřit tradiční Maškarní lyžovačkou.

„Lyžaře srdečně zveme, sněhové podmínky jsou stále velmi dobré. Přes den je slunečno a teploty se drží lehce nad nulou, ale v noci mrzne a navíc zasněžujeme, takže povrch sjezdovek se ani nehne. Na sjezdovkách je stále zhruba 80 cm sněhu,“ láká šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

Maškarní lyžovačka se uskuteční na sjezdovce Horal u hotelu Horal. V 9 hodin začne registrace, samotný program vypukne v 10 hodin. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát budou mít děti, které dorazí v maskách, lyžování zdarma. Připraveny jsou pro ně hry a soutěže o ceny. Vlekaři připravují speciálně vyzdobenou trať plnou rekvizit a sladkostí, které mohou malí lyžaři během jízdy sbírat. Uskuteční se i soutěže o nejhezčí či nejoriginálnější masku.

Po skončení Maškarní lyžovačky se u sjezdovky Horal nabízí možnost další zábavy. Děti i rodiče si mohou třeba zařádit na snowtubingu nebo zajít na gastronomický víkend s live vařením v hotelu Galik nazvaný „Bílé či červené maškarnízelí aneb Penicilin po Valašsku“ či na grilovaná kolena do Gril srubu Razula. Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal v hotelu Horal. Tamní slaná voda vyhřívaná až na 36°C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Příjemným zpestřením se může stát také návštěva ovčí salaše asi 500 metrů od sjezdovky Horal, kde se v zimě zdržuje stádo „hotelových“ ovcí. V uplynulém měsíci se tu narodilo šest jehňat. Ovce i v zimě pobývají venku a jsou vděčné, když jim kolemjdoucí přinesou kus tvrdého chleba nebo je přikrmí uskladněným senem.

Definitivní tečku za lyžařskou sezónou ve Ski areálu Razula učiní závod Razula Open Cup a Valašský pohár Ski&Golf chystaný na sobotu 30. března.

Podrobnosti: www.razula.cz.

Redakce


8.3.2013   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 8.3.2013 8:25

smajlik - 94Takové akce jsem v mládí měla rádasmajlik - 47vč.Neckyiád.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.