Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Lyžařská sezóna na horách vrcholí. Ještě než se nachýlí k úplnému závěru, mohou si ji rodiče s dětmi v neděli 10. března ve Ski areálu Razula Velké Karlovice zpestřit tradiční Maškarní lyžovačkou.

„Lyžaře srdečně zveme, sněhové podmínky jsou stále velmi dobré. Přes den je slunečno a teploty se drží lehce nad nulou, ale v noci mrzne a navíc zasněžujeme, takže povrch sjezdovek se ani nehne. Na sjezdovkách je stále zhruba 80 cm sněhu,“ láká šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

Maškarní lyžovačka se uskuteční na sjezdovce Horal u hotelu Horal. V 9 hodin začne registrace, samotný program vypukne v 10 hodin. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát budou mít děti, které dorazí v maskách, lyžování zdarma. Připraveny jsou pro ně hry a soutěže o ceny. Vlekaři připravují speciálně vyzdobenou trať plnou rekvizit a sladkostí, které mohou malí lyžaři během jízdy sbírat. Uskuteční se i soutěže o nejhezčí či nejoriginálnější masku.

Po skončení Maškarní lyžovačky se u sjezdovky Horal nabízí možnost další zábavy. Děti i rodiče si mohou třeba zařádit na snowtubingu nebo zajít na gastronomický víkend s live vařením v hotelu Galik nazvaný „Bílé či červené maškarnízelí aneb Penicilin po Valašsku“ či na grilovaná kolena do Gril srubu Razula. Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal v hotelu Horal. Tamní slaná voda vyhřívaná až na 36°C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Příjemným zpestřením se může stát také návštěva ovčí salaše asi 500 metrů od sjezdovky Horal, kde se v zimě zdržuje stádo „hotelových“ ovcí. V uplynulém měsíci se tu narodilo šest jehňat. Ovce i v zimě pobývají venku a jsou vděčné, když jim kolemjdoucí přinesou kus tvrdého chleba nebo je přikrmí uskladněným senem.

Definitivní tečku za lyžařskou sezónou ve Ski areálu Razula učiní závod Razula Open Cup a Valašský pohár Ski&Golf chystaný na sobotu 30. března.

Podrobnosti: www.razula.cz.

Redakce


8.3.2013   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ski areál Razula chystá Maškarní lyžovačku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 8.3.2013 8:25

smajlik - 94Takové akce jsem v mládí měla rádasmajlik - 47vč.Neckyiád.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127878.
Archiv anket.