Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Milionový projekt. Dejme nemocným šanci.

Milionový projekt. Dejme nemocným šanci.

Rakovina. Už samotný název této zákeřné nemoci nám vzbuzuje mrazení v zádech. Nadace pro výzkum rakoviny - Rakovina věc veřejná přichází od letošního ledna s unikátním projektem, jehož cílem je vybrat milion korun. Výtěžek z akce bude věnován na výzkum rakoviny a nemocní lidé tak dostanou prostřednictvím tohoto projektu milionovou šanci.

Šanci, která jim může znovu vrátit to nejcennější, co může každý člověk mít – zdraví.

 

Na webové stránce www.milionovyprojekt.cz se dozvíte podrobné info, jak tento bohulibý projekt podpořit. Darovaná částka je libovolná, předem děkujeme každému dárci za jakoukoli sumu.

logo


Nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná byla založena v Olomouci r. 1997. Jejím hlavním cílem je financování výzkumu nových protinádorových léčiv a diagnostiky nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci pod společnou záštitou Akademie věd České republiky, Univerzity Palackého Olomouc a Fakultní nemocnice Olomouc.

Laboratoř experimentální medicíny obdržela certifikát od Evropské unie a stala se referenční laboratoří pro diagnostiku prsu pro celou ČR. Je také držitelem 9 patentů. 

 

Redakce


22.1.2010   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Milionový projekt. Dejme nemocným šanci.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
štoudev
štoudev - 25.1.2010 8:52

lojanka34: já držím palce vám oběma smajlik - 25

 
lojanka34
lojanka34 - 22.1.2010 23:01

majucha:ahoj,no taky si rikam,ze jen milion.Ani si nedovedu predstavit kolik penez uz stala lecba meho syna,ktery se stouto nemoci leci uz od cervna minuleho roku,ted v pondeli mu navic lekari v Brne transplantovali jeho vlastni kmenove bunky,to musi byt taky pekna suma....no věrim a kazdy den se modlim za uzdraveni meho teprve 18ti leteho synaa vsem nemocnym touto zakernou nemoci preji brzske uzdraveni a drzim moooooooooooc palečky smajlik - 61smajlik - 62smajlik - 61

 
Almega
Almega - 22.1.2010 15:24

Tohle je příklad toho,že kdyby se nerozhazovaly státní peníze za hovadiny,tak by zbylo dost pro potřebné-třeba i na rakovinu.Mě oba rodiče zemřeli na rakovinu,ale já raději podpořím konkrétního člověka,než neznámou nadaci nebo tak něco....Jsme národ soucitný(viz Haiti),ale nemůže se pořád na to spoléhat,že jen my jednotlivci budem na všechno přispívat!!!

 
snílek
snílek - 22.1.2010 13:37

pořád lepší aspoň plivnout, než dělat, že tenhle článek nevidím. viz posmívání se lidem, kteří používají cizí slova, aniž by věděli, co znamenají

 
štoudev
štoudev - 22.1.2010 12:59

Nemám nic proti tomu projektu, ani proti myšlence a tak, ale říkám si, proč JEN milion.smajlik - 55 To je v takové oblasti jak plivnutí do vody, pekelně málo... když si jen vezmu kolik stojí chemikálie a pomůcky, tak si říkám, na jak dlouho jim to vystačísmajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388245.
Archiv anket.