Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Sezóna plesání a tančení až do rána už nám odstartovala. A ke správné výbavě každé účastnice plesu patří nejen oslňující róba, ale také vhodná kabelka.

 

Kabelka na ples: Jaká vlastně je?

Plesové kabelky mají svá specifika – jedním z nich je jejich velikost. Správná plesová kabelka by měla být drobná tak akorát do ruky. Říká se, že ideální plesovou kabelku obejmete prsty obou rukou a neměla by být širší než dlaň o více než pět centimetrů. Takže pokud jste přemýšlela, že sáhnete po svém objemném psaníčku o velikosti sešitu, raději si pořiďte plesovou kabelku, se kterou opravdu zazáříte.

 

Klíč k úspěchu? Plánování!

Pokud chcete svým plesovým outfitem demonstrovat svůj vytříbený vkus a cit pro módu, musíte mít vše promyšleno. Od barvy šatů, styl doplňků až po vzhled kabelky. Rozmyslete se, zda chcete, aby byla kabelka ve středu pozornosti a nahradila tak výrazný šperk, nebo aby decentně korespondovala s celkovým vzhledem a nechala vyniknout šatům, účesu nebo třeba líčení. Určete, co bude váš nejvýraznější prvek, a ostatní držte na uzdě.

Tip: Hledáte praktické rady a postup při výběru plesové kabelky? Na novakabelka.cz najdete nejen velký výběr krásných kožených i plesových kabelek, ale také rady a tipy, jak kabelku vybrat i jak o ni pečovat.

Obléknete třpytivé barevné šaty? Tak ty si žádají decentní a nevýrazné šperky a neutrální kabelku a boty. Pokud obléknete černé či jiné jednobarevné šaty, na doplňcích se můžete vyřádit! Jen je třeba dodržet několik pravidel:

- Nemíchejte stříbrnou a zlatou.

- Nekombinujte více než dvě výrazné barvy.

- Respektujte odstín svých vlasů a očí – barva šatů či doplňků by s nimi měla ladit, nikoliv se s nimi „bít“.

- Nic nepřehánějte.

A nejdůležitější pravidlo ze všech? Hlavně si ples užijte naplno!

Komerční článek


30.1.2015   Rubrika: Móda   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
denda04
denda04 - 1.2.2015 9:02

sharon: přesně tak i u nás , aspoň3-4 plesysmajlik - 47smajlik - 60

 
Almega
Almega - 30.1.2015 17:59

dadka: Mne to naopak velmi obtěžuje se oblékat do nepohodlných šatů,bot atd. Raději sedím doma v teplákách a mám svoje pohodlí...

 
dadka
dadka - 30.1.2015 13:18

Almega:
Ještě za svobodna jsem na plesy chodila a byla to krása!! Už jenom to slavnostní oblečení, dlouhé šaty, líčení i účes...vždycky jsem se moc těšila a vydrželi jsme až do rána. Chodila nás parta a vždycky jsme se moc bavili. Ráda na to vzpomínám.

 
sharon
sharon - 30.1.2015 10:44

my dříve vymetly kde jaký ples ale dnes už se nám nechce.......tancujem rádi ale už nás to nějak netáhne......smajlik - 26teď už vymetají vnoučata....smajlik - 68

 
Almega
Almega - 30.1.2015 10:20

Jestli něco nesnáším,tak je to trdlování na plese...Nějak jsem přežila svůj a dětí maturitní a tím to zhaslo,už nemusím...Byla to nehorázná nuda,netančím,nikdy mi to nebavilo, a prosedět v řevu několik hodin bylo utrpením.Ještě jsem absolvovala pár výročí školy plesů,tam aspoň si jde "pořvat" se spolužáky (nevím proč pokaždé vyřvává hudba k tanci,když většina si chce povídat...).

 
dadka
dadka - 30.1.2015 9:11

Na plesy nechodíme, manžel netančí, je absolutní nefalšované dřevo. Nechápu, jak mohl absolvovat taneční. Teď už ne, ale kdysi mě to mrzelo.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.