Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

erektilní dysfunkcePokud v poslední době pociťujete trochu slábnutí výkonu v oblasti sexu, určitě vás napadlo poohlédnout se po nějakých přípravcích, které dokážou problémy erektilní dysfunkce řešit. Pokud ale chcete nakupovat tyto přípravky online, je potřeba být hodně obezřetní. Některé mohou mít totiž závažné vedlejší účinky. Pozor si dejte zejména na přípravek Kamagra, který mívá v mnoha případech skutečně nepříjemné dopady na život mužů, kteří jej používají.

Poruchy erekce

Důvodů může být mnoho. Často je na vině věk, ale také celkové zhoršení kondice, únava, stres nebo psychické potíže. Poměrně častým problémem, kteří muži ale obvykle podceňují, je konzumace alkoholu. Potíže se také objevují v případě:

· vysokého krevního tlaku

· cukrovky

· poranění nervů

· užívání léků jako jsou psychofarmaka a dalších.

Léky jen na předpis

Léky na podporu potence se vydávají výhradně na lékařský předpis. Jejich užívání totiž s sebou nese určitá rizika, zejména pro lidi trpící srdečním onemocněním. Navíc cena takových přípravků je poměrně vysoká. Na internetu najdete mnoho pochybných nabídek, ale nevyplácí se jim věřit. Buď dostanete jen placebo, v horším případě lék, který vám skutečně může uškodit.

Volte nejprve doplňky stravy

Dříve než si necháte předepsat prášky, zkuste využít různé doplňky stravy, které se volně prodávají. Nedokážou vyřešit vše, ale mohou pomoci a podpořit vás i z hlediska psychické stránky. Obsahují obvykle přírodní látky, které jsou osvědčené a dobře testované, takže jejích užívání by vám nemělo způsobovat žádné potíže. U většiny mužů dokážou alespoň z větší části potíže vyřešit.

Co ještě pomůže?

Je to celá řada věcí. Od práce se stresem, dostatečného spánku, kvalitní výživy až po nošení pohodlného oblečení. Třeba pánské tepláky jsou rozhodně lepší než těsné džíny. Pomoci může i abstinence, alespoň tedy po nějakou dobu. Nejsou to komplexní a úplná řešení, ale pravdou je, že skutečně mohou pomoci.

 

Zdroj obrázku: US 2015 / Shutterstock.com

Komerční článek


27.12.2021   Rubrika:   |   Komentářů 17   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Erektilní dysfunkce umí vzít sebevědomí. Léky z internetu si ale přidáte další problémy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-17
Solakova
Solakova - 13.4.2024 9:17

Též jsem tohle s manželem jednu dobu musela řešit. Nebo tedy nemusela, ale chtěla jsem to s ním řešit, protože to trápilo jak jeho, tak i mě. Hele ale řešení jsem nakonec našla velmi rychle, a to vlastně díky přípravku pro chlapa https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra

 
Zavadilova
Zavadilova - 9.4.2024 23:06

Tak třeba s erekcí můj muž nikdy neměl problém. Co mě ale asi i ho v poslední době opravdu trápí je to, že na to nějak nemá chuť. Prostě o tom nějak ztratil zájem, už nemá ten pořádný sexuální apetit pro který jsem ho vždy hrozně milovala, protože mě díky tomu vždy dokázal uspokojit. Jak mu to zase vrátit? Aby byl zase pořádně nadržený?

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 15.11.2023 10:56

Přesně to je potřeba si myslím řešit. Tedy neřešit jen erekci, ale celkově chlapovo libido. Já bych tak mohla doporučit pro chlapa https://www.flagranti.cz/flagranti-premium-libido-kapsli-p-25172.html Mohu to pozorovat na tom mém, který už téměř nejevil zájem o sex a sem tam měl i problém s erekcí. Když však začal ale tohle užívat pravidelně, tak se to u něj hodně zlepšilo.

 
Lulakova
Lulakova - 13.11.2023 20:11

Jo jo, je to tak. Erektilní dysfunkce dokáže u chlapa opravdu hodně vzít sebevědomí. Viděla jsem to na tom svém. Chtěla bych se zeptat, co u vašich chlapů pomohlo k lepší erekci a celkově zlepšení jejich libida?

 
Vorackova
Vorackova - 30.4.2023 13:08

Tohle přesně objednává https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-400-mg Vždycky m to rychle přijde a chodí to v neprůhledném diskrétním balení.

 
Blankapol
Blankapol - 27.4.2023 22:18

Jakou krabičku si teda kupuje? Jako moc je to drahé, si něco takového teda pořídit?

 
Vorackova
Vorackova - 23.4.2023 21:42

Nechápu, když můj manžel začal mít problém, tak si prostě koupil kvalitní doplněk stravy na erekci, díky kterému mu to funguje bez problémů. Kupuje si krabičku, kde je 20 tobolek, takže mu to vydrží vždy na dlouhou dobu.

 
Blankapol
Blankapol - 21.4.2023 7:37

Je pravda, že sebevědomí to umí vzít. S manželem v podstatě není k vydržení od toho co to zjistil. Chtěla bych se zeptat prosím, co u vatěch vašich pomáhá na opravdu dobrou a kalitní erekci?

 
LauraIsova
LauraIsova - 2.10.2022 15:15

U nás jsme s chutí měli problém oba, tak jsem se rozhodli to řešit a poprvé jsem se odhodlala zkusit něco jako afrodisiaka a byla jsem překvapená z toho, že to vážně funguje.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 16.6.2022 19:50

Jasně, také by jste chtěla aby to zase fungovalo co? :D Je mi to jasné. Bere amarex men complex Objednává je přímo z jejich stránek https://www.amarex.cz/ Rychle doručují objednávky a je to komplet přírodní

 
Lulakova
Lulakova - 14.6.2022 22:31

Byla by jste moc prosím tak hodná a poradila mi, jaké ty prášky manžel bere?

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 12.6.2022 23:44

Nemusí... To stejné řešil manžel, který začal mít problém s erekcí a nemusí. Může si pořídit prášky, které bude brát denně 2 a bude mu to fungovat kdykoliv. Jsou 100% přírodní a manžel díky nim při tom taky dlouho vydrží.

 
Lulakova
Lulakova - 10.6.2022 23:05

Všechny prášky na erekci se musí vždy brát těsně před aktem? Není třeba nějaké dlouhodobější řešení, aby erekce nastoupila vždy když má?

 
Filipova
Filipova - 11.1.2022 15:07

Nechala jsem si poradit od kamaráda, který se mi jednou svěřil, že měl s erekcí problém. Doporučil mi prášky na erekci https://supererekce.com/8-viamax Jak jsem psala, tak manžel díky nim zjistil, jak mu to zase perfektně funguje.

 
Salajova
Salajova - 8.1.2022 13:56

Jak jste je vybrala? Já jsem totiž o tomto už také přemýšlela, ale dívala jsem se, že je jich na výběr opravdu hodně.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-17
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.