Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Půlnoční příšery útočí

Půlnoční příšery útočí

Tak se musím přiznat, že jsem si nechala hodiny ve fitku přeložit až na září. Jestli budou ještě pokračovat vedra (a všude píšou, že budou), nehodlám spáchat sebevraždu ucvičením se k smrti, infarktem a jinými následky zrychlených pohybů.

Pokus o příjemný večer s Martinem skončil půlnočním cachtáním v bazénu na způsob amerických zbohatlíků. Ještě že k bazénu není vidět od Kratochvílových. Z druhé strany jsme postavili plátěný altán, koupený ve slevě. Pohled na dva naháče stojící po prsa ve vodě se sklenkou šampaňského a s jahodou v ruce by paní Kratochvílové zajisté způsobil záchvat šílenství. Dovedu si představit, jak chudák Kratochvíl ještě za tmy a v pruhovaném pyžamu kope jámu na bazén. Jako odsouzenec, když si kope hrob.

V sobotu jsme za libého zvuku napouštěné vody opékali různé dobrůtky na provizorním roštu a kochali se představou, jak to bude vypadat, až ještě postavíme gril s udírnou. K tomu nám polohlasně vyhrával magnetofon a popíjeli jsme bublinky nebo pivo, co kdo chtěl.

Ze Zdeňka se vyklubal příjemný společník, který nás bavil humornými příhodami z policejního života. Třeba tou o místní známé figurce, řečené Bláznivá Anča, která se po pár panácích nechala vozit svými kumpány okolo náměstí v nákupním vozíku. Anča vítězoslavně troubila a hrozně se jí to líbilo až do chvíle, než jim z kopečka ujela, projela otevřenými vraty a skončila u místního podnikatele na zahradě. Co čert nechtěl, zrovna ten večer tam pořádali nějakou sešlost místních celebrit a terasu s přilehlým okolím vyzdobili lampióny a fáborky. Troubící Anča projela okolo hostí a s celou strženou vlajkoslávou skončila v jejich bazénu.

A tak jsme dávali k dobru různé legrační historky a ani jsme si nevšimli, že se blíží půlnoc a z dětí šla spát jen Simča. Ony se totiž kolem desáté vytratily pod Michalovým vedením. Tudíž jsme předpokládali, že větší sedí u počítače a potěr už dávno spí. Ó, jak jsme se mýlili!

Přesně o půlnoci se na nás vyřítily hrůzně zmalované příšery v prostěradlech a začaly nás obkličovat. Jelikož pánové měli už takovou povznesenější náladu, nelenili a příšerám útok oplatili. Nakonec byly zrůdičky potupně naházeny do bazénu, kde už bylo vody po kolena. Nejzpupnější a největší příšeru ještě nakonec pomalovali hořčicí. Kolem toho všeho lítal rozblázněný Tomík a štěkal na celé kolo.

Nakonec jsme byli rádi, že jsme zdivočelou mládež dostali do postele po jedné hodině. Už jsme se dlouho tak nepobavili. Tondovi jsme rozmluvili jízdu autem a Marušku se Zdeňkem jsme poslali samotné domů. Simču si nechali u nás. Není nad to, když se něco moc neplánuje a pak to jen vyplyne.

 

                     Pobavená

Jana Š.


29.6.2006   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Půlnoční příšery útočí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399881.
Archiv anket.