Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co s nepotřebným textilem?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Prostě domácnost / Co s nepotřebným textilem?
Založila Loupáček poslat vzkaz
Holky, zajímá mě, jak řešíte nepotřebný textil? Oblečení, co už nevynosíte nebo co se vám už třeba nelíbí? prodáváte ho Nebo charita, kontejner...?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 8.5.2018 12:33

Alecco, děkuji ti moc za info. Nevíš náhodou ještě nějaké info ohledně toho, co e pak s tím textilem děje? Pomáhá ten Potex někomu konrétnímu?

 
Alecca
Alecca - 9.4.2018 12:57

Ahojky, no jako asi takhle. Za mě je nejlepší volba využití kontejnerů na textil. Já jsem z Prahy a tady u nás máme oranžové kontejnery od Potexu. Takže ty využívám já. Oni mají totiž moc pěkně uvedeno, co se s textilem děje po jeho vhození do kontejneru. Jinak je najdete tady - http://www.recyklujemetextil.cz/kde-najdete-kontejnery

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 431642.
Archiv anket.