Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nosítko pro mimi

Založila Loupáček poslat vzkaz
Dobrý den přeji všem, i když dnes dotaz na maminky. Zajímá mě, jak a podle čeho jste si vybíraly nosítko pro mimi od narození?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 31.5.2019 15:23

Jako je to tady všechno moc pěkně popsané. Já osobně jsem třeba o jiném nosítku, než o Manduce ani neuvažovala. U ní mám jistotu, že je vhodná a vyhovuje. Jinak já jsem ani nehledala jiné možnosti. Takže třeba ani jiné nosítko doporučit nemůžu…

 
Eliiika85
Eliiika85 - 28.5.2019 10:11

Holky, tu Manducu jsem našla na Babyplace. Je to ale prodejna v Ostavě, kterou mám ale docela z ruky... Ale oni mají jakoby i e-shop, že? Na tom https://www.babyplace.cz/, že? Tak to by možná bylo pro mě lepší. Zkušenosti?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 23.5.2018 19:26

Ahoj, já jsem ani vybírat nemusela. Hned jsem věděla, že si koupím Manducu. Ta je nejlepší a je u ní jistota, že se jedná o ergo nosítko, které má všechny atesty. Cenově je srovnatelná s ostatními nosítky. Já jsem ji třeba koupila na Babyplace, narazila jsem tam zrovna na akci.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471612.
Archiv anket.