Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Charismatická dáma, manželka prezidenta České republiky Livia Klausová nechává veřejnost nahlédnout do svého soukromí v knize Smutkem neobtěžuju.

V obsáhlém intimním rozhovoru s Marcelou Pecháčkovou vypráví, jak dabovala Červenou karkulku, o tragické smrti tatínka, když jí bylo patnáct let a nejmladšímu z pěti sourozenců teprve tři, o rafinovaném termínu svatby, o tom, jak sama jela tramvají do porodnice, o vinohradské garsonce, kam si přivezli prvorozeného syna a místo radosti měli starost o jeho zdraví. Vzpomíná, jak budovali chalupu, zařizovali panelák, prožívali totalitu, jak se stala manželkou ministra, premiéra a prezidenta. Marcela Pecháčková a Livia Klausová se předem dohodly, že v rozhovoru vynechají politiku. A téměř to dodržely. Knihu doprovází sedmdesát unikátních fotografií z rodinného alba.

livia klausová

Livia Klausová představí čtenářům knihu ve čtvrtek 18. listopadu od 16 hodin v Caffé Knihcentrum, v oblíbeném nákupním a zábavním centru Olympia Brno. Návštěvníci se mohou těšit na autorské čtení, besedu i závěrečnou autogramiádu. Caffé Knihcentrum je situováno v nejnovější části centra, poblíž vchodu od Olympia parku.

Redakce


29.10.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 29.10.2010 21:22

paní Lívia je mi moc sympatická......smajlik - 45

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.