Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Charitativní projekt Nový život díky plastice II právě startuje a pomáhá dvakrát!

Charitativní projekt Nový život díky plastice II právě startuje a pomáhá dvakrát!

Klinika plastické chirurgie Dr. Tomáše Doležala Plastika Praha se po loni pořádaném a velmi vydařeném charitativním projektu Nový život díky plastice rozhodla vyhlásit jeho druhý ročník. Smyslem projektu je pomoc ženám, které mají viditelnou tělesnou vadu odstranitelnou pomocí plastické operace a nemohou si dovolit tento problém řešit z vlastních finančních zdrojů.

Letošní Nový život díky plastice pomáhá dokonce dvakrát! Dr. Tomáš Doležal pomůže plastickou operací za symbolickou cenu dvanácti ženám ke kráse, zdravému sebevědomí a novému plnohodnotnému životu a zároveň finanční prostředky získané od výherkyň a partnerů projektu pomohou vybrané instituci na podporu boje proti charita - plastika1rakovině. Kromě toho se projekt od loňského ročníku zásadně liší ještě tím, že se ho rozhodla podpořit řada známých osobností.

V rolích patronů se tak představí: Lucie Křížková (Váchová) Miss ČR 2003, producentka Olga Menzelová, Muž roku 2009 Martin Zach, reprezentant ČR ve skocích na lyžích Jan Mazoch, moderátorka Štěpánka Duchková, herečka Sandra Nováková, 1. vicemiss Miss ČR 2009 a vítězka Face of the Year SK 2011 Lucie Smatanová, herečka Nikol Štíbrová, sólistka Národního divadla Praha Andrea Kalivodová, zpěvačka Karolina Ruppert, primabalerína Adéla Pollertová a další.

Bonusem pro každou z 12 vybraných žen bude proměna vizáže zdarma v renomovaném pražském salonu OSKAR, který se tímto krokem rozhodl akci rovněž podpořit.

Do projektu se mohou přihlásit ženy všech věkových skupin. Stačí, když prostřednictvím e-formuláře na webových stránkách kliniky Plastika Praha zašlou příběh, v němž popíšou svůj problém a doplní ho fotografiemi problematických partií.

Příběhy je možné zasílat od 22. 10. 2012 do 20. 11. charita-plastika22012. Po vyhlášení výsledků 3. 12.2012 se 12 žen může začít těšit na svůj nový život díky plastice.

Hlavním partnerem projektu Nový život díky plastice II je Natrelle, výrobce kvalitních prsních implantátů.

Více informací o projektu Nový život díky plastice je možné získat na webových stránkách www.plastikapraha.cz nebo www.facebook.com/PlastikaPraha.

Komerční článek


24.10.2012   Rubrika: Události ze společnosti   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Charitativní projekt Nový život díky plastice II právě startuje a pomáhá dvakrát!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 24.10.2012 12:59

Ledaže by mě udělali úplně novou od hlavy až k patě a omládlou tak okolo 40,což nejde.....jo a hubenou a štíhlé nožky,ňadra dmoucí mám vlastní!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126160.
Archiv anket.