Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů.

Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů.

Finálový gala večer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu se konal v sobotu 16. února 2013 v divadelním sále „KD MLEJN“.

New Age Dance, břišní tance, cheerleaders, Flamenco, Irské tance, Free Style a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze a ve Frýdku – Místku již v lednu 2013. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze, jak z ČR, Slovenska, tak ze Slovinska, Ruska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Španělska, Litvy, Polska a Itálie. Soutěže se zúčastnilo 1.738 soutěžících.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa nových možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 6. ročníku, budou organizátoři propagovat "nové talenty", jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 6. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.

přehlídka nadějných talentůCílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu.

Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDS  pro 6.ročník byla Profesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem společnost Enermo s.r.o., dalším sponzorem pak Centrum M+M. Mediálními partnery Taneční magazín Dancetime, magazín Šťastné Ženy, Kidsland.cz a Týden.CZ. Finálový gala večer moderoval Martin Vencl.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu.

Přihlášky a pravidla k VII. ročníku soutěže naleznete na webových stránkách Talent Awards od ledna 2014.

Muna Al Muchantafová

zakladatelka a prezidentka soutěže TALENT AWARDS

Redakce


18.2.2013   Rubrika: Události ze společnosti   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů  

Diskuse ke článku - Talent Awards. Přehlídka nadějných talentů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 18.2.2013 14:27

Tanec mám ráda,ale klasiku...smajlik - 26paso doble ,tango,džajf aj.smajlik - 94smajlik - 47smajlik - 58

 
Almega
Almega - 18.2.2013 11:07

Tanec je něco,co mě vůbec nezajímá....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.