Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak připravit báječnou oslavu bez starostí? Oslovte profíky!

Jak připravit báječnou oslavu bez starostí? Oslovte profíky!

„Bylo druhého srpna, zbýval týden do Mikulášových šestých narozenin a zároveň mi v práci ležely stovky nevyřízených objednávek.“ Tak si majitelka cestovní kanceláře Dana Bílková vybavuje okamžik, kdy se rozhodla, že přípravu narozeninové oslavy svěří agentuře. „Na internetu jich je spousta. Já nakonec zvolila tu, jejíž stránky mě nejvíce zaujaly. Působily svěže a moderně. A přesně takovou oslavu jsem si představovala,“ vysvětluje Dana, jak se dostala ke spolupráci s TEAM Events Agency.

team events agencyNa organizátory oslavy měla v podstatě jedinou zásadní žádost. „Chtěla jsem, aby do programu nějak zakomponovali dinosaury. Mikuláš měl zrovna období, kdy je zbožňoval ve všech podobách,“ říká Dana. Nápad, se kterým přišli lidé z TEAMu, byl ještě lepší, než v co doufala. „Vzali děti na dvě hodiny do dinoparku na Harfě. My rodiče jsme si mezi tím v klidu popovídali u nás doma, kde agentura připravila něco k snědku. A když se děti vrátily, čekal na Mikuláše dort - jak jinak než ve tvaru dinosaura,“ popisuje Dana své zkušenosti. „Jediné zklamání přišlo na konci dne, když Mikuláš team events agencyzjistil, že mu nafukovací skákací hrad na zahradě nezůstane napořád,“ dodává s úsměvem.

Majitel agentury TEAM Events Agency Ladislav Hrma věří, že klientům nabízí špičkové služby. „Příprava akcí pro nás není – na rozdíl od konkurence – pouhá každodenní rutina. Chceme zákazníkům vždy poskytnout nikoli pouhý standard, nýbrž pokaždé nadstandard,“ zdůrazňuje.  

A nejsou to pouze rodinné oslavy, s čím vám TEAM dokáže pomoci. Stejně dobře zvládne připravit i třeba teambuildingový víkend či team events agencybezchybné zázemí pro vámi pořádanou konferenci. Ať už jde o distribuci pozvánek, občerstvení, technické zázemí či hostesky, nemusíte se o nic starat. Stačí jen na začátku jednoduše vyřknout své přání, a pak už si jen do poslední minuty užívat setkání s rodinou či kolegy - zcela bez starostí.

 

 

 

Soutěžte o voucher v hodnotě 2 000,- Kč od agentury TEAM Events Agency. Soutěž najdete v pravém sloupci magazínu.

Komerční článek


6.3.2013   Rubrika:   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak připravit báječnou oslavu bez starostí? Oslovte profíky!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 31.10.2018 19:01

Nějak nevidím důvod proč bych si někoho měl přizvávat k oslavám. Vždyť je to o tom trávit čas s nejbližšími, ne o to se předvádět před ostatními. Dcerka měla nedávno narozeniny a oslavili jsme to jen v nejbližším kruhu. Dokonce dostala jen jeden dárek z https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-pro-nejmensi/velky-medved-xxl-plysak-160-cm Ten jí však udělal takovou radost, že jí to ani vůbec nevadilo.

 
krasaka
krasaka - 6.3.2013 21:15

Pavla Z.: smajlik - 5 skvělý nápad, to rodiče jistě potěšísmajlik - 47

 
Pavla Z.
Pavla Z. - 6.3.2013 18:58

My uvažujeme, že si takhle necháme připravit oslavu zlaté svatby rodičů. Sejde se na ní hromada lidí, protože děti, vnoučata, pravnoučata, jejich partneři a další příbuzní. To doma udělat nemůžeme. Tak se na to složíme a necháme našim udělat něco speciálního, máme v plánu něco jako retro styl, reálie a oblečení stejné nebo podobné, jako když se před padesáti lety brali, hudba, auta. Akorát nevím, jestli je to vůbec možné takhle zorganizovat. Hlavně s těma autama to asi bude problém. Ale hezký by to bylo. smajlik - 68

 
sharon
sharon - 6.3.2013 11:27

kulatiny..smajlik - 76smajlik - 68

 
sharon
sharon - 6.3.2013 11:27

dadka: Světlonoska: smajlik - 47taky tak, čekají mě kupatiny manžela a vše si zařídím sama, nejsme milionáři....smajlik - 68 teda jsme ale v něčem musíme i bydlet...smajlik - 68

 
dadka
dadka - 6.3.2013 10:40

Agentury jsou drahé. Když pořádám nějakou větší oslavu, tak někde mimo domov, když se vrátíme, je čisto a uklizeno.

 
Světlonoska
Světlonoska - 6.3.2013 8:17

smajlik - 68A zaplatí to kdosmajlik - 58raději sami a skromněsmajlik - 47smajlik - 34smajlik - 52

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.