Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Jak překvapit ostatní

Jak překvapit ostatní

„Mě už nemůže nic překvapit!“. Kolikrát jste vyslovili tato slova během života? Asi mnohokrát. Avšak i přes to existuje spousta možností jak své blízké překvapit a vyloudit na jejich tváři úsměv. Nechte se inspirovat našimi tipy na netradiční zážitky a rozdávejte radost kolem sebe!

Život na zámku

Jako princezna si budete připadat díky luxusní zámecké relaxaci na jednom z nejkrásnějších míst v Čechách, zámku Chateau Mcely. Čeká Vás uvolňující bylinná masáž, čajový dýchánek a hra kriketu, badmintonu či pétanque v zámecké zahradě. Celou tuto zámeckou atmosféru ještě dokreslí jízda na zámeckém kole po přilehlých zahradách. Dopřejte si tento příjemně strávený den sama, či překvapte přítele, kamarádku!

Něco pro mužeferrari

Překvapit muže je velmi jednoduché, když dokonale znáte jeho tři základní potřeby – ženy, auta, pivo. Muži již od raného dětství sní o tom, že se posadí za volant sportovního Ferrari a budou ujíždět krajinou či závodním okruhem rychlostí 280 km/h. Tento sen se může stát skutečností díky věnování poukazu na tento adrenalinový zážitek. Garantujeme maximální spokojenost! Pokud Váš partner raději než autům holduje pivu, doporučujeme společně zajít do oblíbených pivních lázní. Společně si vychutnáte pivní koupel v kádích, odpočinete si při krátké masáži a celou procedurou Vás bude doprovázet neomezená konzumace piva. Není snad většího zážitku pro muže, než se koupat v jeho oblíbeném zlatavém moku!

Zážitek pro dvamasaz

Myslete ale i na sebe a věnujte dárek, který využijete společně s vaším přítelem. Ideální jsou romantické wellness víkendy spojené s relaxací v krásném prostředí. Čekají vás uvolňující masáže, privátní sauna či vířivka, četné vycházky do okolí nebo lenošení na hotelu. Relaxační pobyty nejen perfektně oživí šedé chvíle ve vašem vztahu, ale také příjemně uvolní a nabijí novou energií. Zodpovězte si sama, kolik stresu musíte denně zvládat!

Zážitková agentura ESENNCE.CZ je předním poskytovatelem zážitkových překvapení na českém trhu. Od roku 2007 rozzářila tváře tisícům klientů, a ta další může být právě Vaše!

Esennce


20.3.2013   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak překvapit ostatní

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jagea
Jagea - 23.3.2013 20:11

Netoužím po podobných blbinách. Ty nejúžasnější věci v životě jsou stejně zadarmo.smajlik - 62

 
Almega
Almega - 20.3.2013 15:52

Kdybych se topila v penězích,tak rozhodně se nepůjdu válet na zámek,ani se nepojedu zabít v super autě! A jelikož jsem skoro chudá,tak si udělám pohodu doma,v křesle,s knížkou a nejvýše něčím dobrým na zub a kávičkou k ruce...A když bude svítit sluníčko,tak je to skoro idyla...

 
Světlonoska
Světlonoska - 20.3.2013 7:51

smajlik - 66Nepotřebuji si na nic hrát,nikoho ohromovat ani si nic dokazovat,stačí mi život na vesnici,na zahradě se slípkami a psysmajlik - 16smajlik - 40smajlik - 5smajlik - 58smajlik - 47smajlik - 34Zážitků v životě jsem měla už dost a byly zadarmo- o to poutavějšísmajlik - 68smajlik - 76smajlik - 77

Přece trochu vážně..syn i muž si zajezdili v rychlém autě,ač museli jet přes půl republiky kvůli půl hodině zážitku v němsmajlik - 39

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 152359.
Archiv anket.