Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nejlepší flashovky na září 2015

Nejlepší flashovky na září 2015

Vybrali jsme pro vás pětici povedených her, které vám snad zpříjemní začátek školního roku i nástup podzimu. Další skvělé online hry můžete najít na stránce Herní.cz, která zdarma nabízí tisíce titulů z nejrůznějších žánrů.

 

Grand Prix Go

grand pric goVelmi zdařilá závodní hra, která vás posadí za volant nadupané formule. Čekají vás tři postupně se odemykající šampionáty, každý tvořen čtyřmi závody včetně kvalifikačních jízd a tréninků. Na trati si to rozdáte s devíti protivníky, kteří v závodě rozhodně nejsou jenom do počtu a nemilosrdně trestají každou chybu. Srážky s jejich monoposty vám sice auto nijak neponičí, často vás ale vymrští z trati do zpomalovacích zón, což vás může stát cenné vteřiny. Peníze získané za umístění na stupních vítězů můžete investovat do vylepšování nejrůznějších části vašeho vozu, tak aby se mohl měřit s čím dál rychlejšími soupeři. Ovládání je jednoduché a intuitivní, vystačíte si pouze se směrovými šipkami a jednou klávesou na aktivaci turba.

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-grand_prix_go

 

 Kombat Fighters

kombat fightersNetradičně zpracovaná bojová hra, ve které se v duelech postavíte několika zcela odlišným protivníkům. Své útoky budete ale místo frenetického bušení do klávesnice vysílat pomocí trojice karet, které si vyberete před začátkem každého kola. Na výběr jsou karty pohybové (boj se odehrává na mapě složené z dvanácti políček), obranné i útočné, které s trochou štěstí uberou nepříteli několik životů. Použití každé karty stojí energii, které máte omezený počet, proto je třeba nad výběrem přemýšlet a nebát se taktizovat. Životů máte vy i protivník sto, takže jeden souboj obvykle trvá hodně přes deset kol. Každý soupeř má jiné schopnosti i styl hry, jakým způsobem si s ním poradíte je ale pouze na vás.

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-kombat_fighters

 

 Night Shade

night shadePostřehová hra, ve které v roli ninji utíkáte před pronásledovateli. Cesta k záchraně je ale plná překážek, od ostnatých drátů a propastí po nepřátele se psy. Zatímco s živými protivníky si poradíte pomocí nože a vrhacích hvězdic, při překonávání přírodních překážek uplatníte rychlé reakce, když musíte v určitých sekvencích rychle zmáčknout požadované klávesy, jinak ninjův běh krvavě skončí. Tempo hry se časem zrychluje a reagovat na překážky je tak čím dál těžší, hnát vás ale může touha po dosažení co nejvyššího skóre, které po dohrání můžete porovnat s ostatními hráči.


Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-night_shade

 

 Mario Forever Flash

mario forever flash

 

 

Legendární údržbář Mario je zpět a vy se tak opět můžete pustit do skákání po hlavách nepřátel, sbírání penízků a samozřejmě překonávání nejrůznějších překážek. V každé úrovni narazíte i na políčka s otazníky, které skrývají další mince či různorodé bonusy, usnadňující průchod levelem. Ovládání je klasické, Maria ovládáte pomocí šipek a k výskoku je určena klávesa Z.

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-mario_forever_flash

 

 

 

Sports Heads Football Championship

sports heads football championshipJeden míč, jedna minuta, dvě hlavy, mnoho odrazů. Tak by šla ve zkratce charakterizovat tato povedená sportovní hříčka, v níž se v minutových soubojích jeden na jednoho utkávají zástupci klubů z anglické Premier League. Vyberte si svůj oblíbený tým a vrhněte se do sezóny, na jejímž konci čeká mistrovský titul. V jednotlivých utkáních se snažíte dostat míč do soupeřovi branky, čehož můžete docílit hlavičkou, kopem či dobře promyšleným (nebo úplně náhodným) odrazem balónu od okolních předmětů. Hru navíc zpestřují různé bonusy, které se náhodně zjevují nad hřištěm a jež mohou soupeře dočasně zmrazit či mu zvětšit branku. Kromě počítačem ovládaných protivníků můžete vyzvat i svého kamaráda, ve hře totiž nechybí režim pro dva hráče.

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-sports_heads_football_championship

Komerční článek


16.9.2015   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nejlepší flashovky na září 2015

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 23.10.2015 9:10

smajlik - 31smajlik - 61smajlik - 75YXH:

 
YXH
YXH - 27.9.2015 20:44

Světlonoska: Stejne se mnou smajlik - 47

 
Světlonoska
Světlonoska - 27.9.2015 9:34

smajlik - 26Nelíbí s e mi ani 1smajlik - 66stačí mi tetris a mahojangsmajlik - 68smajlik - 47a puzzlesmajlik - 32

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388245.
Archiv anket.