Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

TOP 5 strategií z webu Herní.cz

TOP 5 strategií z webu Herní.cz

Veďte armády do boje, braňte pevnosti, bojujte v aréně či přežívejte na pustém ostrově v některé z mnoha povedených online strategických her. Všechny v článku popisované tituly a stovky dalších naleznete zdarma na Herní.cz.

 

War Story

war storyNa jedné straně bitevního pole armáda těžce obrněných křižáků, na druhé desítky zuřivých barbarů. Koho povedete k vítězství? Zvolte si svou stranu a pusťte se do chytlavých bojů, ve kterých kromě strategického myšlení uplatníte také přesnou mušku. Vaším cílem bude zničit nepřátelskou základnu, abyste toho však dosáhli, musíte nejprve zlomit nápor nepřátelských vojsk a vytlačit je až k jejich pevnosti. K tomu vám poslouží různé typy jednotek, od obyčejných pěšáků po jezdce či mágy, které můžete kdykoliv povolat na bitevní pole a dle situace umístit na některou ze tří front. Do vývoje bitvy můžete zasáhnout také pomocí hrdiny, který je usazený na hradbách a jehož střelbu máte plně pod kontrolou. Za peníze získané plněním misím lze nakupovat nejrůznější vylepšení pro vaši armádu, od nových jednotek po speciální hrdinské schopnosti.

War Story hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-war_story

 

Orcs vs Humans

orcsPovedená tower defense hra, ve které se na vaši pevnost valí zástupy krvelačných skřetů. Zastavit je můžete pouze pomocí obranných věží, jež rozmisťujete podél cesty. Jednotek máte k dispozici několik typů, takže zatímco některé útočí na nepřátele pouze šípy, jiné jsou schopny těžkého bombardování. Postupně však budete čelit čím dál odolnějším soupeřům v mnoha rychlých vlnách, k uchránění pevnosti tak budete muset vytvořit opravdu silnou obrannou linii. Věže můžete během boje naštěstí několikrát vylepšit a zvýšit tak jejich účinnost či dosah. Zvládnete dokončit všechny mise?

Orcs vs Humans hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-orcsvshumans

 

Kovář Oslík

kovar oslikZlý čaroděj unesl královskou dceru a na jeho hlavu je vypsána lákavá odměna. Oslímu kováři by zrovna peníze velmi hodily a tak vyráží na nebezpečnou výpravu, během níž mu zkříží cestu desítky rozličných potvor. Oslík sice není velký bojovník, zato však umí skvěle vyrábět zbraně, se kterými pak válčí jiní. Vytvářejte meče, luky či kladiva, získávejte nové unikátní suroviny a nákresy a umožněte tak svým vojákům vítězství. V závěru hry budete moci vyrábět až čtyři zbraně najednou, mezi nimi opravdové skvosty. Jak se vašim produktům daří, si můžete v každé misi prohlédnout díky povedeným bojovým pasážím, ve kterých vámi vyzbrojená armáda útočí na hordy příšer.

Kovář Oslík hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-jacksmith

 

Sands of the Coliseum

sands coloseumAni tahové strategie nechybí v nabídce Herní.cz. V této si vyzkoušíte život římského gladiátora, který v prachu arény bojuje o život a čest. K poražení soupeře máte k dispozici různé údery a techniky, jež musíte vhodně kombinovat podle typu protivníka. Kromě útoků můžete využívat také taktických odskoků či si vyžádat pomoc davu, který vám svým skandováním přidá životy. S přibývajícími vítězstvími pak získáte zkušenosti a peníze, jež se hodí na vylepšování hrdinových schopností a nákup lepšího vybavení.

Sands of the Coliseum hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-sands_of_the_coliseum

 

 

Robinson Crusoe: The Game

robinsonKdo by neznal příběh trosečníka Robinsona Crusoea? V bezpečné virtuální podobě si můžete vyzkoušet, jak takový život na opuštěném ostrově vypadá. Vaším hlavním cílem bude poskytnout Robinsonovi pravidelný přísun potravy, dostatek spánku a také zábavu, protože i na nudu se dá umřít. Ostrov je naštěstí plný ukrytých nástrojů, jejichž nalezení vám boj o život výrazně usnadní. Důkladným průzkumem objevíte také nové druhy jídla či materiály, které můžete použít ke stavbě nejrůznějších struktur, od studně po modlitebnu. Kromě problémů se základními potřebami se budete muset vypořádat také s útoky divochů, kteří by si nebohého Robinsona nejraději dali k obědu. Přežijete?

 

Robinson Crusoe: The Game hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-robinson_crusoe_the_game

Komerční článek


11.1.2016   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - TOP 5 strategií z webu Herní.cz

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388248.
Archiv anket.