Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Věštírna jede do Českých Budějovic!

Věštírna jede do Českých Budějovic!

Věštit po telefonu je dobrá věc, ale mnohem lepší je se setkávat přímo s vámi naživo. Proto jsme se rozhodli uspořádat další Festival věštění Květy Fialové. Tento týden 14. – 17. října 2010 pojedeme do Českých Budějovic na výstavu Hobby a Móda show. Všechny věštkyně, šaman Pavel i naši milí hosté se moc těší na setkání s vámi. A proto všeho nechte a přijeďte! Čekají vás čtyři dny zajímavých přednášek, věštění, výkladu karet, ale také velkolepý čarodějnický rituál. Ale pokud vás volby zaměstnávají natolik, že nemůžete přijet, podívejte se alespoň do profilu naší věštkyně Hanky, kód 20. Tam přímo na kameře uvidíte, jak vše v Budějovicích probíhá.


Z toho důvodu se zároveň omlouváme všem čtenářkám, že tento čtvrtek nemůžeme odpovědět na vaše dotazy v diskusi Věštírna. Své otázky můžete pokládat opět v pondělí. Děkujeme za pochopení.


A na co se můžete na Festivalu věštění Květy Fialové těšit?

věštírna jede do českých budějovic!Především budeme nahlížet do vaší budoucnosti. Rozložíme karty, podíváme se, co nám řeknou hvězdy a nebo spočítáme numerologii. Co bude zapotřebí. Zkrátka povíme vám, jak se dál bude odvíjet váš život a co udělat, aby se vám žilo lépe. Součástí Festivalu budou také zajímavé přednášky a semináře. Celým pořadem vás budou provázet čarodějky Noor, Wargana, Zuzana a také okouzlující Regina. Noor vás zasvětí do sil Dobra a Zla, které svádí boj o náš život, od Wargany se dozvíte vše o Wicce, tajném společenství pravých čarodějnic, Zuzana Mejšnerová vás naučí základy automatické kresby a poví nám o lásce a našich karmických partnerech. Dalšími z celé řady přednášejících budou Pavel a Markéta Švarcovi, šamani, kteří uspořádají seminář o šamanském léčení a také přímo na pódiu vyléčí někoho z vás. Přijedou také naši milí hosté, které znáte z televizního věštění: astroložka Martina Blažena Boháčová a numeroložka Marie Gita Gabrielli.

Hlavním bodem sobotního programu bude Rituál hojnosti, při němž společně s kněžkami Luny vstoupíte do čarodějného kruhu a otevřete dveře k hojnosti a dostatku. Seznámíte se s nejzákladnějšími zásadami rituální komunikace s Vesmírem, dešifrujete překážky a programy, které vás oddělují od života naplněného hojností, spokojeností a mírem.

Přijeďte, těšíme se na Vás!

Kontakt na výstaviště: http://www.vcb.cz/vystaviste.php?cze/


Podrobný program Festivalu věštění Květy Fialové

 

Čtvrtek 14.10. 

10.00 - 11.00 Regina + Noor + Wargana - S čarodějkou na kus řeči

Uvítání návštěvníků, představení jednotlivých věštců a věštkyň z Věštírny Květy Fialové. O tom, jak pracujeme a co připravujeme nového.

11.00 - 12.00 Zuzana Mejšnerová - Síla myslivěštírna jede do českých budějovic!

Přednáška je o smrtící i uzdravující síle našich myšlenek. Provedeme si několik praktických ukázek, abychom si uvědomili, jakou sílu nosíme každý ve své hlavě. Zaměříme se na to, jak vysílat myšlenky, které skutečně chceme realizovat, a provedeme krátkou meditaci.

12.00 - 13.00 Noor Volná - Andělé a Démoni

Informativní přednáška o našich nebeských i pekelných průvodcích. Život člověka jako hřiště pro zápas mezi Dobrem a Zlem. Krátké praktické cvičení s ukázkou vytváření bezpečného duchovního prostoru.

13.00 - 14.00 Janka Beláková - Odhalte magii barev

V přednášce se budu věnovat tématu tajemství barev. Seznámím vás s tím, o čem jednotlivé barvy vypovídají - o našich náladách, problémech, radostech či zdravotním stavu. To vše se dá z barev vyčíst. Také Vám povím něco o čakrách a jak s nimi barvy souvisí.

14.00 - 15.00 Pavel Švarc - Co poznáme z data narození?

Cesta sebepoznání je asi nejdůležitější z cest, které musíme v životě ujít. Někdy je těžká a trnitá. Numerologie nám umí podat pomocnou ruku na naší cestě.

15.00 - 16.30 Pavlína Ziemba - Wicca - historie, vznik a praxe magie

Čarodějky žijí mezi námi. Co jsou vlastně zač? Seznamte se s historií i současností tajného společenství Wicca. Na přednášce budete svědky magického rituálu.

 

Pátek 15.10. 

10.00 - 11.00 Martina Blažena Boháčová – Novolunní

Je dobré vědět o všem, co ovlivňuje naše životy. Poznejte energii Měsíce a magický den novolunní a naučte se, jak pracovat s jeho energiemi.

11.00 - 11.30 Regina + Noor + Wargana S čarodějkou na kus řeči

Zúčastněte se rozhovoru o věštění. Ukázka krátkého karetního výkladu a pohled dvou kartářek na dotyčný výklad.

11.30 - 12.30 Zuzana Mejšnerová - Láska a osud

Přednáška pojednává o fenoménu osudové lásky a karmických partnerech. Zaměříme se na to, koho do svých životů přitahujeme a proč. Poodhalíme roušku tajemství a podíváme se, jak přitáhnout nebo oživit tu pravou lásku v našich životech.

12.30 - 14.00 M. B.  Boháčová - Události, které čekají jednotlivá znamení v roce 2011

Víte jaké události a jaké prožitky vám přinese působení planet ve vašem horoskopu? Buďte připraveni na události roku 2011, protože připraveným patří svět.

14.00 - 15.00 Marie Gita Gabrielli - Výklad snů

Sny jsou pravdivé obrazy v nás o nás. Jsou nejpůvodnější. Ve snu se stáváme hercem či divákem. Když porozumíme snu, porozumíme sobě i životu. Povídání o snech, jak si vykládat sny.

15.00 - 16.30 Manželé Švarcovi - Základy šamanismu

Na šamanském semináři se naučíme vstupovat do kontaktu se světem našich spojenců. Dotkneme se základů šamanského umění kontaktu se světem. Naším průvodcem na této cestě budou šamanské bubny. Seminář je zážitkový a budete –li chtít, setkáte se i se svým silovým zvířetem.

Sobota 16.10. 

10.00 - 11.00 Iveta Nova - POROZUMĚNÍ jako cesta k duši

Věk Vodnáře je věk zásadních změn. Jak jsme na ně připraveni? Naše duše nám může dát odpověď. Jak nás může vést, jak se s ní lépe spojit, jak komunikovat s duší druhých, jak čerpat sílu a oporu z duchovní energie, to vše je tématem přednášky. Na příkladech si ukážeme, jak taková energie působí .

11.00 - 12.00 Pavel a Markéta Švarcovi- Rytuály přechodu

Lidský život prochází místy, která jsou branami do nového. Takovými místy jsou například : zrození, dospívání, svatba, smrt. Staří znali důležitost těchto bran. A my? O tom, co nám způsobuje zapomnění tohoto vědění.

12.00 - 13.00 Noor Volná - Zvířetníková typologie člověkavěštírna jede do českých budějovic!

Jsme tak rozdílní, jsme tak stejní. Dvanáct znamení Zvěrokruhu, typické znaky, "detektivní profilování" vaší osobnosti podle postavení planety Slunce v horoskopu.

13.00 - 14:30 Marie Gita Gabrielli – Numerologie

Lidé vymysleli písmo a číselnou soustavu. A tak čísla našeho data narození hrají v našich charakterech svou roli. Ovlivňují nás a dokonce naznačují výzvu a směr našeho života. Také jsou samozřejmě propojeny s tarotovými kartami, které jsou též očíslovány. Povídání o propojení karet s numerologií.

14.30 - 15:00 Regina + Noor - S čarodějkou na kus řeči

Rozbor a vliv minulých životů na život, který prožíváme teď. Přednáška formou rozhovoru a otázek s regresní terapeutkou. 

15.00 - 17.00 Věštírna Květy Fialové - Slavnostní rituál

 

Neděle 17.10.

 

10.00 - 11.30 Zuzana Mejšnerová - Automatická kresba v praxi

Společně se podíváme na tuto věštecko-diagnostickou metodu a to včetně praxe. Vyzkoušíme si, jak malovat, jak začít, a vysvětlíme si, jak to vlastně funguje a odkud přichází informace do našich rukou skrze tuto překvapivě přesnou diagnostiku. Na seminář je vhodné přinést si pastelky a čisté listy papíru.      

11.30 - 12.30 Pavlína Ziemba - Magie a kouzla v praxi

Přednáška o možnosti využití magie v praktickém životě. Dozvíte se vše o tom, co by člověk měl znát, když chce začít s magii, a čím by se měl zabývat. Nakonec se naučíte užitečné rituály, které vám pomohou.

12.30 - 14.00 Marie Gita Gabrielli - Čínská a evropská znamení

Je dvanáct znamení východního zvířetníku a dvanáct znamení západního zvířetníku. To dohromady podrobněji hovoří o charakteru člověka a tím i o jeho celoživotní cestě. I znamení zvířetníku jsou propojená s numerologií. Povídání i o tom, jaké trauma si přineslo každé znamení na svět.

14.00 - 15.30 Pavel a Markéta Švarcovi - Základy šamanského léčení

Na šamanském semináři se naučíme vstupovat do kontaktu se světem našich spojenců. Dotkneme se základů šamanského léčitelského umění. Naším průvodcem na této cestě budou šamanské bubny. Seminář je zážitkový a jeho součástí bude také praktická ukázka šamanské léčby.

15.30 - 16.00 Regina + Noor + Wargana - S čarodějkou na kus řeči

Jak ovlivňuje naše životy znamení zvěrokruhu a jaký vliv má ascendent na dané znamení. Formou rozhovoru a záludných otázek. Rozloučení Věštírny.

 

Vaše Věštírna


13.10.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Věštírna jede do Českých Budějovic!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eva2
Eva2 - 13.10.2010 22:15

Bohužel ČB mám z ruky,musím si počkat až nás přijedete navštívit do Brna.smajlik - 26
Ať se vám víkend vydaří.smajlik - 31

 
Sofffie
Sofffie - 13.10.2010 14:49

MohlY!!! smajlik - 76smajlik - 82

 
Sofffie
Sofffie - 13.10.2010 14:47

majucha: škoda. Mohli jsme udělat věštírenský mejdan a na jeho konci bych tě naučila věštit ze dna vinné lahve. smajlik - 68

 
štoudev
štoudev - 13.10.2010 12:05

Kdybych neměla už jinej program (a bylo to blíž smajlik - 34), tak bych se tam teda podívala fakt ráda. Ono je jedno, jestli něčemu věřím nebo nevěřím, ale je to určitě zajímavý a přinejmenším to člověka zas přinutí o něčem přemýšlet, páč ten svět není jen černobílej a všechno, co rozšíří jeho vnímání je dobrýsmajlik - 64

 
Almega
Almega - 13.10.2010 8:45

Už tam běžím.....ale ve snu......

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127751.
Archiv anket.