Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Saturn v opozici na planety nahromaděné v Beranu může sice brzdit vývoj, ale na druhé straně vyvažuje enormní sílu, která se žene nezadržitelně kupředu a nezná hranic ani překážek. Díky Saturnu je tu přeci jen cítit trocha zodpovědnosti a ohledu na okolní činitele.

BERAN

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a dokončení započatých projektů. Také jste poměrně dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější a na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a za pomoci intuice můžete dojít k zajímavým objevům.

BÝK

Konstelace je vhodná pro plnění rutinních povinností a papírování, i když to nesnášíte. V těchto dnech se však neděje nic vzrušujícího, a tak si můžete vyřídit všechny nudné záležitosti, na které si jindy neuděláte čas, ale musejí být hotovy. V tomto týdnu se také můžete více věnovat svému zdraví a přehodnotit jídelníček.

BLÍŽENCI

Vaše pozornost je zřejmě upřena k partnerskému vztahu, který se prohlubuje a přináší vám stále více radosti. S milostným životem mohou zahýbat i nezadaní, je totiž vhodná doba pro seznamování. Pokud se vyhnete upjatým osobám bez smyslu pro humor, můžete prožít velmi příjemný týden a užívat si veselý společenský život.

RAK

Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Na nic nemáte trpělivost a se vším rychle praštíte. Vyhněte se ukvapeným rozhodnutím a neprohlašujte nic, co byste za týden nemohli vzít zpátky. Najděte si čas sami pro sebe, zhluboka dýchejte a pokuste se ze sebe sklepat stres jízdou na kole nebo běháním.

LEV

V těchto dnech jste dobrými komunikátory. Výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledacos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Poslední dobou máte možná pocit, že s protějškem nejste naladěni na stejnou vlnu. Nyní zřejmě pochopíte důvod.

PANNA

Kariéra se vyvíjí dobrým směrem hlavně díky šikovným známostem a podpoře nadřízených. Úspěch můžete zaznamenat zejména v oblasti obchodu a financí. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. S osobami staršími si naopak rozumět moc nebudete, nevyhovuje vám jejich nechuť ke změnám.

VÁHY

V oblasti lásky a vztahů máte sklon k neuváženému jednání. Snadno se pro někoho nadchnete a slibujete lásku za hrob. Druhý den to ale cítíte zcela jinak a koukáte vyklidit pole. Vám i vašemu okolí prospěje, budete-li postupovat s větší rozvahou a mluvit obezřetně. A to nejen v lásce, ale ve všech oblastech života.

ŠTÍR

Psychicky jste vyrovnaní a můžete se pustit do jakékoli činnosti, kterou jste plánovali. Více vám však bude vyhovovat práce samostatná než týmová, na společenský kontakt si v těchto dnech nepotrpíte. Možná vám připadá, že vás druzí lidé akorát zdržují a neudělají nic pořádně. Na druhé straně ale dokážete ocenit jejich ochotu.

STŘELEC

V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a víte přesně, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Horší je to však s polem partnerských vztahů. Tady jste vedle jak ta jedle a protějšek vás nepřestává překvapovat. A to už jste začínali být přesvědčeni, že ho nemůžete znát lépe.

KOZOROH

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Lidem ale raději nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují osoby s nekalými úmysly. V příbuzenských vztazích může dojít k nedorozumění a vzápětí ke konfliktu. Také byste v těchto dnech neměli moc cestovat.

VODNÁŘ

Libujete si, jak se vám všechno pěkně daří, a vaši radost hned tak něco nezkazí. Ačkoli jste v zaměstnání možná převálcováni pohotovými jedinci s ostrými lokty, necítíte potřebu s nikým soutěžit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně schopností smysluplného projevu a promyšleného plánování.

RYBY

Cítíte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. K podobné změně se naskýtají vhodné příležitosti, takže k ní směle vykročte. V ostatních oblastech života, zejména v práci, se neustále děje něco nepředvídatelného, takže nemá smysl nic plánovat.

 

www.astroporadna.com


9.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ijaku
ijaku - 9.5.2011 22:08

S tou prací to sedí úplně přesně smajlik - 47

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 9.5.2011 9:27

No, že by se mi vše dařilo - to nevím. Ostré lokte mám, ale v práci ( kteoru mmch nemám, jen občasnou brigádu ) je nepoužívám......své tempo mám a že bych promyšleně jednala ? smajlik - 71smajlik - 68smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146386.
Archiv anket.