Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Venuše s Merkurem a Marsem se ocitají společně ve znamení Býka a přejí zejména obchodu a praktickým záležitostem všedního dne. Zisku dosáhnou lidé, kteří se drží nohama na zemi a neočekávají velký příjem za málo práce.

BERAN

Na cestě za pracovními cíly se mohou vyskytnout překážky. Nejlépe uděláte, když se na čas stáhnete do pozadí a nebudete zbytečně vystrkovat růžky. Pozorujte, přemýšlejte, dělejte si poznámky. Na základě průzkumu pak opatrně jednejte. Na domácí půdě vás čekají radostné chvíle, věnujte proto pozornost rodině.

BÝK

Při plánování berete v potaz všechny možné varianty a nic vás nemůže zaskočit. Vůli prosazujete s ledovým klidem, ale pevně a nesmlouvavě. Všechno máte ošéfované a cítíte, že věci držíte ve svých rukou. V zaměstnání máte proto volnou cestu k úspěchu. Rodina vás ale v těchto dnech skoro nevidí. Udělejte si na ni čas aspoň o víkendu.

BLÍŽENCI

V hlavě se vám rojí tisíce myšlenek a nápadů a všechny chcete uskutečnit hned. Jste ale příliš roztěkaní a skáčete od jednoho tématu k druhému. Měli byste se soustředit na jeden bod, jinak nikdy nic nedokončíte. V tomto týdnu byste neměli nikomu nic slibovat, hrozí, že na své sliby vzápětí zapomenete. Každopádně se vám bude hodit diář.

RAK

Na pracovišti vyvíjíte zvýšenou aktivitu, chodíte s novými nápady a jste iniciativní. Aspekty jsou příznivé zejména pro finanční záležitosti, můžete si platově přilepšit nebo najít způsob, jak dosáhnout vedlejšího příjmu. Máte dobré organizační schopnosti, silnou vůli a vytrvalost. Tento týden budete se sebou spokojeni a svou dobrou náladu předáte dál.

LEV

Tento týden může být psychicky náročnější, jelikož máte tendenci malovat čerty na zeď. Ve všem vidíte problém a dlouho trvá, než se k něčemu rozhoupete. Váhavost vám přitom není vlastní, sami jste tím zmateni. Měli byste vypnout mozek a věnovat se nějaké fyzické činnosti, ať už turistice, sportu nebo práci na zahrádce.

PANNA

Máte hodně povinností rodinných i pracovních a jste v jednom kole. Docela vám to ale vyhovuje, načerpali jste novou energii a potřebujete ji někde uplatnit. Nuda by vám v těchto dnech vyhovovala méně než neustálý zápřah. Neodpočinete si zřejmě ani o víkendu. Zkuste každý večer aspoň na hodinu vypnout při nenáročné kreativní činnosti.

VÁHY

V tomto týdnu vám práce od ruky zrovna nejde, jste nevrlí a máte sklon ke konfliktům. Vaše představy se rozcházejí s představami nadřízených, nechápete, proč druzí věnují tolik pozornosti hloupým detailům a svou otrávenost neumíte skrývat. Ve volném čase jste však plni energie a umíte užívat života. Vyhledejte společnost přátel.

ŠTÍR

Nastává dobré období pro oblast práce. Máte hodně energie, a to jak fyzické, tak duševní. Mělo by se vám dařit ve všech oborech, do kterých vkládáte ambice. Navíc dokážete vydělat slušné peníze, aniž víte jak. Týden je vhodný také pro investice a správu majetku vůbec. Jen vztahy stojí stranou dění, nevěnujete jim teď moc pozornosti.

STŘELEC

Vaše nekonvenční myšlenky a názory vyvolávají v druhých lidech rozporuplné pocity. Na domácí půdě máte pochopení i zastání, ale v zaměstnání vám vyhraněnost příliš neprospívá. Na druhé straně si ale získáváte obdiv pro odvahu, s jakou umíte vystoupit ze stáda. A pokud cítíte, že je to tak správně, stůjte si pevně za svým.

KOZOROH

V tomto období jste plni energie a je pro vás snadné prosadit se v zaměstnání, a to zejména, souvisí-li s financemi a obchodem. Bojovně se vrháte vpřed a válcujete konkurenci. Na druhé straně se zřejmě potýkáte s netrpělivostí a občas špatně odhadnete situaci. Snažte se vcítit do druhých lidí a pochopit jejich potřeby.

VODNÁŘ

Tento týden bude nejspíš nemastný neslaný a bude potřeba zapojit fantazii a tvůrčí nadšení, abyste si ho zpestřili. Vhodná je také změna prostředí - měli byste zajít mezi lidi. Díky smyslu pro humor se neztratíte v žádné dobře naladěné společnosti. Grilování na chatě za přítomnosti blízkých přátel je dobrým tipem pro nadcházející víkend.

RYBY

V těchto dnech můžete rozvíjet pracovní vztahy a získávat nové obchodní kontakty. Navíc dokážete dobře reprezentovat svou firmu a umíte dobře vyjednávat. Působíte důvěryhodně a seriózně. Období je vhodné pro investice i podepisování smluv nejrůznějšího charakteru. Podnikatelé by se konečně měli dočkat proplacených faktur.

 

www.astroporadna.com


16.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146505.
Archiv anket.