Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Mars přechází do znamení Blíženců a jeho bojovnost se přesouvá do duševní roviny. Dá se proto očekávat větší soutěživost v intelektuální sféře a zostřené slovní disputace. Politické kampaně zřejmě přitvrdí, naštěstí ale půjde jen o verbální souboje.

 BERAN

Zřejmě jste započali novou duchovní cestu a všímáte si všech náznaků a symbolů, které promlouvají k vašemu nitru. Přichází vhodná doba k zamyšlení nad budoucností i k nápravě některých chyb z minulosti. Mezilidské vztahy dejte do pořádku ještě během pracovních dnů, o víkendu se soustřeďte na vlastní meditaci a sebepoznávání.

 BÝK

Pozice Marsu v Blížencích vašemu znamení neprospívá, spíš do vás vlévá neustálou podrážděnost. Část frustrace si zřejmě vybijete za volantem nadáváním na ostatní řidiče, částečně vás jí může zbavit i srážka s neoblomným byrokratem. V tomto období jsou pro vás vhodné sportovní aktivity, u nichž je zapotřebí fyzická síla a vytrvalost.

BLÍŽENCI

Co není podepsáno na papíře, na to se nemůžete spolehnout. Nevěřte ústním dohodám a slibům, druhá strana z nich vycouvá dřív, než se nadechnete. V tomto týdnu vás asi dost podráždí užvaněnci, kteří nemají nic moc v hlavě, ale umějí se přihlásit o slovo a mluvit nahlas. Nic si z toho nedělejte, vaše příležitost ještě přijde.

 RAK

V první řadě byste si měli napravit pochroumané sebevědomí a až poté začít novou velkou akci. Platí to jak o práci, tak o osobním životě. Volného času využijte k rozjímání, pomohou vám například meditace u vody. Ujasněte si v sobě, kdo jste a co od sebe očekáváte. Potom si teprve položte otázku, co očekáváte od druhých.

 LEV

Hodláte se trochu zocelit a procvičujete svaly i mozek, abyste v příštím období lépe uspěli v poměřování sil se soupeři. Prožíváte jakousi přípravnou fázi, kdy musíte získat nové dovednosti a zkušenosti, abyste se mohli v té další náležitě prosadit. Naštěstí v sobě máte dostatek trpělivosti, takže nikam nespěcháte a věnujete pozornost detailům.

 PANNA

Nepravidelná životospráva se začíná podepisovat na vašem zdraví. Možná byste měli přehodnotit svůj životní styl a dodat mu trochu více řádu. V tomto týdnu byste také mohli najít novou zálibu – bylo by dobré, kdyby souvisela se sportem, fyzickou činností. Váš organismus potřebuje více pohybu, není dobré pořád jen sedět v knihách.

 VÁHY

Dojímá vás, kolik lidí s vámi sdílí vaše radosti a strasti a kolik přátel je opravdových. I když neprožíváte nejsnadnější dny, hřeje vás vědomí, že na to nejste sami. Zvláště o víkendu si budete moci užít přítomnost milých známých, posílena bude i vaše fyzická přitažlivost. V intelektuálních disputacích se asi neblýsknete, ale zaujmete kouzlem osobnosti.

 ŠTÍR

Neustále bojujete o své postavení a dostatek respektu od druhých. Chcete zapůsobit zejména dobrým postřehem a hbitým uvažováním. Můžete oslnit i vědomostmi, ale jen v případě, že dotyčná osoba není erudovanější. Pokud něco nevíte, radši to přiznejte hned na rovinu. Předstírání vševědoucnosti by se vám mohlo nepěkně vymstít.  

 STŘELEC

Stěžujete si na nudu a jednotvárnost všedních dnů, ale přitom jste líní něco podniknout. Možná čekáte, že vám někdo zavolá a někam vás vytáhne. Nespoléhejte na iniciativu druhých a vymyslete něco sami. Přátelé se rádi zapojí do vašich plánů. Ani rodinu nebaví trávit všechny večery stejným způsobem, i když to třeba nedají otevřeně najevo.

 KOZOROH

Po nějaké době zase nevíte, kam dřív skočit. Máte toho hodně v plánu a přeskakujete od jednoho nápadu k druhému, je však v nadlidských silách skloubit všechno dohromady. Nejvíc tím teď asi trpí rodina, protože na tu už vám čas skutečně nezbývá. O víkendu to nebude o nic lepší. Z přehršle povinností vás může ohrozit rýma.

 VODNÁŘ

Možná se sami sebe ptáte, kdy konečně začnete tu správnou dovolenou, na které si odpočinete. I když si v práci vezmete volno, máte pořád co dělat v domě, na chatě i na zahrádce. A jestliže se uvolíte někomu pohlídat dítko nebo pejska, klidu si také neužijete. Toužíte odjet někam k moři, plácnout sebou na pláž a nic nedělat.

 RYBY

Hodně sníte s otevřenýma očima, takřka neustále jste pohouženi do příjemných myšlenek. Ani realita není tak šedivá, jen ji musíte brát s nadhledem a naučit se ji víc prožívat. Uvnitř blízkého příbuzenstva se skrývají romance i dramata, o kterých možná ani nemáte ponětí. Do nějakých intrik ostatně budete už brzy vtaženi osobně.

 

www.astroporadna.com


20.6.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 20.6.2011 15:33

No na mne ten vodnar plati, predelavame baracek, obcas i neco udelam. Prave pujdu natirat dvere. smajlik - 68

 
Linda
Linda - 20.6.2011 9:44

Teda tak aktivní vodnár snad není za celý zivot a vy by jste to chtely nacpat do jednoho tydnesmajlik - 34.

 
Almega
Almega - 20.6.2011 9:10

Užvaněncům zdar a zmar!! Předpověď: Letící brambora spadne!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.