Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Labradorit – kámen intuice, meditace a aury

Labradorit – kámen intuice, meditace a aury

Labradorit si své jméno nese podle lokality na poloostrově Labrador, kde byl poprvé nalezen v roce 1770. Má bezbarvou, šedobílou, namodralou či černou barvu s měňavě barevnými efekty. Jeho zvláštností je právě irizace – hra barev, způsobená lomem světla na jemných lamelách.

labr01Labradorit je v první řadě kamenem intuice, meditace a aury. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti. V časech stresů a depresí nám je promítá jako film z dětství. Znovu v sobě objevujeme všechno to prosté a jednoduché, uvnitř schovaný pevný bod, který v kritických okamžicích hledáme. Na cestě zpátky do dětských let umožňuje zpracovat blokády, které jsme v sobě nastřádali za dlouhé roky a které nás tíží.

Vnáší kreativitu do našich šedých dní a vede nás k uskutečnění našich ideí. Na labr02čakře hrdla podporuje schopnost přesně se vyjadřovat. Máme-li před důležitou ústní zkouškou nebo projevem, doporučuje se vložit pod jazyk labradoritový oblázek. Ten pomůže uspořádat správná slova a zklidní náš hlasový projev.

Zdravotně mírní pocity chladu a chrání nás před nachlazením. Pomáhá při bolestech páteře a kostí. Labradoritová voda léčí revmatismus a dnu, snižuje vysoký krevní tlak a stabilizuje srdeční rytmus. Nejvýraznější pomoc však poskytuje svou schopností vyrovnat auru, která nás ochraňuje. Díky ní působíme na lidi ve svém okolí, vzájemně se ovlivňujeme a podvědomě reagujeme.

Labradorit je jeden z mála kamenů, které – mají-li nám dobře sloužit –, musí být pouze v přítomnosti kamenů stejného druhu. Patří mezi ně ještě spektrolit a bytownit.

Spektrolit má podobné vlastnosti a léčebný vliv jako labradorit. Je však účinnější při odstraňování citových a psychických blokád. Pomáhá také čistit naši mysl, posiluje i samoléčebné mechanismy.

labr03Bytownit je kámen průzračnější než oba předešlé. Rovněž posiluje naši auru a pozitivně působí na očistu duše a těla i všech energetických center. Zároveň přináší zdravý spánek a pokojné sny.

Očistu všech tří kamenů provádíme pod proudem vlažné vody. Jsou však velmi citlivé na prudké změny teplot, proto je raději nabíjíme také ve vodě asi hodinu na přímém slunci.

Astrologicky jsou přiřazeny znamení Kozoroha, Ryb a Vodnáře.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se textu se na mne můžete obrátit prostřednictvím diskuse „Čarovná moc drahých kamenů“.

Také doporučuji další články z této řady, které naleznete v rubrice „Zdraví a krása“ a nyní i v rubrice „Tajemno, sny, horoskopy...“

Hodně štěstí s kamínky přeje

 

Zdroje:

Josef Pavel Kreperát: Skrytá moc drahých kamenů

Josef Pavel Kreperát: Lexikon léčivých kamenů

Monicca


12.7.2006   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Labradorit – kámen intuice, meditace a aury

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.