Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Problémy s rodiči tchán tchyně

Přistihla jsem tátu při nevěře

Přistihla jsem tátu při nevěře

Minulý víkend jsme si se dvěma kamarádkami udělaly dámskou jízdu. Vyrazily jsme samy bez dětí do jednoho penziónu, přibraly kola a měly v plánu si to pěkně užít. Manžele a děti jsme nechaly doma. Neděláme takové akce často, tahle byla vlastně teprve druhá.

Moc jsem se těšila, ale kdybych věděla, čeho tam budu svědkem, asi bych si takový výlet radši odpustila.

Při sobotní vyjížďce na kolech jsem při zastávce v jedné restauraci ke svému překvapení uviděla mého otce ve společnosti mladé ženy. V prvních chvíli jsem v tom neviděla nic podezřelého, ale brzy jsem byla vyvedena z omylu. Ti dva se k sobě chovali velmi důvěrně, takže bylo okamžitě jasné, že je mezi nimi milenecký vztah. Krve by se ve mně nedořezal.

Otec o mně nevěděl, netušil, že ho pozoruji. Sedly jsme si s kamarádkami trochu stranou a já ty dva po očku pozorovala. Když se otcova společnice odebrala na toaletu, šla jsem za tátou. Asi nemusím líčit, jak nemile byl překvapený. Blekotal, koktal, snažil se vymýšlet nějaké směšné povídačky. Zeptala jsem se ho, co to má znamenat, řekla, jak jsem překvapená. Dala jsem mu jednoznačně najevo, že toto jeho chování v žádném případě neschvaluji.

přistihla jsem tátuProsil mne, abych o tom před maminkou pomlčela a neubližovala jí. Vůbec mu nedocházelo, že jestli jí někdo ubližuje, tak je to především on. Neslíbila jsem mu to. Odešla jsem od jeho stolu a od té doby jsem s ním nemluvila. Ani s maminkou, vyhýbám se tomu, abych jí zavolala, protože nevím, co bych měla udělat.

Když jí to neřeknu, budu mít pocit, že ji obelhávám. Když jí to povím, užeru se výčitkami, že jsem jí tím ublížila. Přiznám se, že radši bych o tom, že táta zahýbá, vůbec nevěděla. Leží to ve mně jako kámen a já nevím, jak s tím naložit. Našim je už hodně přes padesát, blíží se k šedesátce. Pro maminku by to bylo určitě hodně těžké. Ale žít v nevědomosti, to taky není zrovna správné.

Co byste udělaly na mém místě?   

Lucie


23.6.2011   Rubrika: Problémy s rodiči   |   Komentářů 99   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přistihla jsem tátu při nevěře

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-99
Anahir
Anahir - 1.7.2011 13:57

Minda: A kde je psáno, že otec vybílí konto? Třeba si chce jen zaskotačit dokud může a jeho paní zřejmě nemůže a manželství chce zachovat.
Proto se vrtat v něčem o čem nic nevím jen abych uspokojila svou potřebu mluvit pravdu protože je to správné - mi přijde přinejmenším nekonstruktivní.

 
Bellana
Bellana - 23.6.2011 21:15

Mamince bych asi přímo nic neřekla, jen bych se z ní nenápadně pokusila dostat, jestli má přehled o rodinných financích. Podle výsledku bych ji manipulovala, aby se o ně začala zajímat, pokud ji to doposud nezajímalo. A za sebe - byla bych ráda, kdyby mi to dcera řekla. Buď bych věděla, a pak bych jí vysvětlila, jak to mezi námi chodí a že se tím nemá trápit, nebo bych nevěděla, a pak bych se mohla připravit na den, kdy se manžel přizná. Ale netvrdím, že to stejně mají i ostatní. Dcera by měla vědět, jak to v dané rodině chodí, i když samozřejmě nezná přesné detaily vztahu mezi svými rodiči.

 
batum
batum - 23.6.2011 20:56

Minda- dobrá, ale stále je to věc rodičů, prosím tě promluv ještě jednou s otcem mimo domov, aŤ ti vše v klidu vysvětlí, vím je ti líto mamky, ale na stará kolena rozbít manželství ohledně pravdy, mám strach,aby jsi vše pak neodnesla ty.Třeba mamka o tom ví a dělá radši mrtvého brouka a najednou jak to bude na povrchu, bude hledat obětního beránka.Je to těžké, držím palce.smajlik - 56smajlik - 31

 
Minda
Minda - 23.6.2011 16:34

batum: "V prvních chvíli jsem v tom neviděla nic podezřelého, ale brzy jsem byla vyvedena z omylu. Ti dva se k sobě chovali velmi důvěrně,..." Ta DUVERNOST byla asi takového rázu, jak se člověk obvykle ke kolegům nebo kolegyním nechová. smajlik - 42

 
Minda
Minda - 23.6.2011 16:34

batum: "V prvních chvíli jsem v tom neviděla nic podezřelého, ale brzy jsem byla vyvedena z omylu. Ti dva se k sobě chovali velmi důvěrně,..." Ta DUVERNOST byla asi takového rázu, jak se člověk obvykle ke kolegům nebo kolegyním nechová. smajlik - 42

 
jelítko
jelítko - 23.6.2011 16:22

Já bohužel/bohudík tohle nezažiju, protože tatínka nemám. Ale kdybych přistihla jejích přítele, tak bych jí to jednoznačně řekla. Jenže to je něco jinýho. Tam neřeší člověk vztah k otci.

 
batum
batum - 23.6.2011 16:21

Mladé dámy vy jste asi zapomněly, že je jim kolem 60let, to se řeší úplně jinak a je to věc mezi rodiči.
VLASTNĚ A K ČEMU DOŠLO, CO TU VLASTNĚ ŘEŠÍME, ŽE BYL OTEC NA OBĚDĚ S MLADOU KOLEGYNÍ.TO JE NEVĚRA?????

LUCIE VIDĚLA SEX NA STOLE NEBO CO????????????????

 
Minda
Minda - 23.6.2011 16:01

Já nestačím žasnout. Takže, podle vás, má Lucie čekat, až jednoho dne tatínek vybílí bankovní účet, z bytu odveze televizi, věž, psa, zlato a vůbec všechno co má nějakou hodnotu, maminka se zhoutí šokem... no teprve potom se tu budou rojit rady jak se má snažit mamince pomoci, dotlačit ji mezi lidi atd. Ono k tomu sice dojít nemusí ale taky může. A pokud je maminka puťka domácí, která nemá jiné zájmy a ani svůj vlastní bankovní účet, tím to pro ni bude horší.
Vadilo by mi mnohem víc, kdybych zjistila, že dcera věděla a neupozornila mě. Když to Lucie mamince řekne, ta má pak na výběr, jestli bude dělat slepou a hluchou i nadále nebo se bude chtít hned rozvádět...

 
Stanik
Stanik - 23.6.2011 15:15

Almega: a co by z toho mela? bud by ji mlada rekla, co ji je do toho? ( protoze neni) nebo by ji rekla neco, co nechce slyset... to je asi k nicemu ptat se mlade, ne? smajlik - 63

 
Stanik
Stanik - 23.6.2011 15:14

Riki: taky to nechapu.. za co jako vinu.. ze otec vede jiny zivot, nez svaty? ale no taaak... .ale no taksmajlik - 42

 
Stanik
Stanik - 23.6.2011 15:13

Nika1: to tedy je .. nemela byt tak blba, ze za nim sla.. kdyby nesla.. byla by uplne z obliga.

 
Almega
Almega - 23.6.2011 15:10

Lucie měla jít spíš za to "mladou" a vyptat se jí....Hned by věděla,která bije....Já jsem pro to,neříkat nic a vyčkat,co se z toho vyvrbí.

 
Riki
Riki - 23.6.2011 14:55

Nika1: jakou vinu, proboha? Za co? Za to, že jsem vlezla do stejné hospody, kde on seděl u oběda? smajlik - 80 A výraz "fotr" bych tedy nepoužila nikdy ani o svém otci, ani o cizím. smajlik - 48 Jižanskou povahou se nedá omlouvat všechno. smajlik - 42

 
Nika1
Nika1 - 23.6.2011 14:47

Vidím, že většina z vás by nikomu nic neřekla, ani otci. Jak je potom fajn usínat s tímhle nechtěným tajemstvím. Jak je možný, necítit vinu, že v tom "jedu" s otcem? Rozhodně nejsem pro to to říkat matce, ale otci bych tedy řekla od plic, co si myslím a možná s mojí jižanskou povahou hned na místě. To jak se teď autorka cití blbě, tak za to může fotr, kterej ho neuhlídá v kalhotech. Mámu bych motivovala, aby si začla žít po svém, žádný extra servis, ale hezky záliby. Jenže tady je háček, hodně ženských mi tvrdí, že jejich koníčkem je úklid domácnosti a vaření, tak tam nový lidi fakt nepotká.

 
Markýza
Markýza - 23.6.2011 14:26

evropka: prosím?????

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-99
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 152695.
Archiv anket.