Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Děti.Výchova, škola, kamarádi

Dcera nás přistihla při sexu. Co teď?

Dcera nás přistihla při sexu. Co teď?

Stala se nám hodně choulostivá záležitost, ani se mi to nechce moc rozepisovat, ale potřebuji slyšet nějaké rady nebo zkušenosti. Nevím, jak se zachovat.

Máme osmiletou dceru (osm jí bude v červenci) a stalo se, že nás s manželem přistihla při sexu.  Konkrétně při orálním, kdy jsem se já věnovala manželovi. Uf, je pro mne těžké to i psát, ale musím, abyste pochopily, že nešlo o to, že nás viděla v misionářské pozici pod peřinou.

Když jsem si jí všimla, viděla jsem, jak na nás nevěřícně a s odporem zírá. Evidentně vůbec nechápala, o co jde, což je v jejím věku přirozené.

Stalo se to minulý týden a od té doby je dcera taková odtažitá. A co je nejhorší, asi se mě začala štítit, nebo co, protože mi od té doby nedala ani pusu, kterou jsme si jinak každý den několikrát dávaly, při loučení, při přivítání, na dobrou noc. Ani manželovi, tedy tatínkovi, pusu nedá. Mluví s námi jen to nejnutnější, spíš se nám vyhýbá. Myslím, že je hodně zmatená, asi bychom s ní měli promluvit, ale vůbec netuším, jak. Je mi hrozně.

Nevíme, co teď, je to opravdu pitomá situace, mám strach, jestli jsme dceři tímhle zážitkem nepřivodili nějaké trauma, které si ponese do budoucího života.

Stalo se vám někomu něco podobného?

P.M.


29.3.2013   Rubrika: Děti. Výchova, škola   |   Komentářů 48   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dcera nás přistihla při sexu. Co teď?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Mulisak.cz
Mulisak.cz - 10.4.2013 14:32

Tak tuhle zkušenost naštěstí nemám. Jestli je dcera jiná, tak je ale potřeba jednat rychle! Ať se to dusno co nejdříve rozplyne.
Asi bych zkusila nejdřív začít vysvětlovat, jak vznikají děti (popis orgánů, mechanismu oplodnění, pak o milování). No a neutrální povídání bych zakončila tím, že to, co viděla, bylo právě ono, a že z toho nemusí být smutná. Omluvila bych se jí, že se nemělo stát, že to viděla, ale že věřím, že už to teď chápe. A zeptala bych se jí na pocity. Ať o tom mluví, pojmenuje, nestydí se třeba říct, že jí to připadalo hnusné. Pokud se bude maminka omlouvat a vysvětlovat, věřím, že si zase k dceři cestu najde... držím palce...

 
sharon
sharon - 31.3.2013 10:30

moje maminka pracovala roky v dětských jesličkách a už tehdy a tam dítě povídalo jsetli tatínek spinkal s maminkou nebo na gauči....smajlik - 68

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 30.3.2013 20:54

Petruša - 29.3.2013 16:57

ono jsou vychovatelky co z dětí tahají rozum a pak to rády baservírují.
Na procházce s jesličkama dcera zdravila mužova kámoše ahóój. Tak ji vysvětlovaly, že to je pán a že má říkat dobrý den. Tak řekla ne né já nemusím to je mámky kamarád a on k nám chodí na smajlik - 51. Jak jsem si ji brala tak stály 2 sestry ve dveřích a pěkně mě to vyprávěly a čekaly jak se budu tvářit, aby věděly zda to je opravdu smajlik - 51 či něco víc.

 
Petruša
Petruša - 30.3.2013 13:43

Monik: já vim, ale umíš si představit být v pozici té učitelky?

 
Monik
Monik - 29.3.2013 20:18

Lissie: 11:18 Resi se to treba ve druhem pokoji, v koupelne, kuchyni apodsmajlik - 68

dadka: smajlik - 34smajlik - 68

sharon: 11:44 To mi povidej smajlik - 42

Petruša: No ona to treba ta ucitelka rekla, protoze to treba ta holcicka nejak prezentovala ve skolce pred vsema smajlik - 26 Tezko rict jakym zpusobem to podala. Treba nevedela co se u nich doma deje a kdo vi co si domyslela. Mozna si s rodici chtela jen promluvit, protoze netusila, co ji ceka za osvetu priste smajlik - 26smajlik - 42

 
Monik
Monik - 29.3.2013 20:09

loupák: 10:32 me by ta knizka zajimala prosim smajlik - 64smajlik - 77

 
Monik
Monik - 29.3.2013 20:02

Nam se to zatim nestalo. Ale pokud by se stalo, asi bych se snazila s dcerkou promluvit a treba ji vysvetlit, ze to co videla je proste soucasti milostneho zivota a ze se s tatinkem mame radi a mazleni apod. k tomu patri smajlik - 26
Skoda, ze jste osvetu nestihli predtim nez vas nacapala. Asi taky zalezi na tom,jak jste pri tom reagovali. Ono kdyz se tvarite, ze vas pristihla pri necem spatnem, tak to jako spatne bude vnimat. Pokud to budete brat jako normalni vec vy sami, vysvetlite ji to spis, protoze z vas nebude citit napeti.
My detem vysvetlujeme organy uz ted (1,5 a 3,5 roku) a sexualni osvetu budeme delat co nejdriv to pujde.

 
Petruša
Petruša - 29.3.2013 16:59

Almega: mám podobný zážitek (chlap byl střízlivý a nevím co s "ním" měl, bylo to divný) a stejné následky. A bylo by mi dokonce myslím 13 nebo tak něco

 
Petruša
Petruša - 29.3.2013 16:57

dadka: tohle mi přijde šílený, učitelka musela vědět jak ti bude když to řekne, to bych nikdy nedokázala tohle lidem a říct přivést je do rozpaků. Mě by to bylo trapný jim to říct (i když teda chápu že to učitelka asi musela řešit, prostě bych to ale nějak vysvětlila dítěti a mamince to neříkala. MOžná blbej přístup, nevím)

 
mashanka
mashanka - 29.3.2013 16:33

Týden ? A za tu dobu jste jí k tomu nic neřekli ?
Nepříjemné to je, ale nemyslím si, že by z toho osmileté dítě mělo trauma. Přece ví, že táta s mámou se mazlí a milují ... tak jí prostě říct, že tohle k tomu mazlení patřilo. Nevěřím, že by vůbec netušila, o co jde. Jenom asi netušila, že to dělají i její staří rodiče. Kdysi by mě to taky znechutilo, vidět při tom rodiče - a to i ve věku, kdy už jsem to dělala taky. Už se stalo, nedělala bych z toho vědu

 
vosmajda
vosmajda - 29.3.2013 14:05

Když mi kamarádka kdysi na základce nakreslila, co se dělá, aby se narodily děti, smiřovala jsem se s tím, že žádné mít nebudu. A navíc ještě to pomyšlení, že taky moje slušná maminka...abych se vůbec narodila...brr. Tohle zažít v osmi letech, to si neumím vůbec představit, byl by to šílený šok.

 
bohunka
bohunka - 29.3.2013 13:01

Almega: Souhlasím že rodiče mají mít vlastní ložnici, jenže před těmi 25 lety jsem byla ráda že mám vlastní kuchyni, wc a dokonce i každý má svou postel. Na přístavbu jsme šetřili - a ono z mateřské se blbě šetřilo i tenkrát. Holt dcera ten proces urychlila. Ve svých cca 5 letech a bráchových 3 fakt dostali dětský pokoj.

 
Almega
Almega - 29.3.2013 11:47

Myslím si,že děti (tak od 3 let) mají mít vždy svoji ložnici a rodiče také.Na dveřích by měl být zámek,aby se mohlo zamknout.My jsme dětem odmala vysvětlili vše,co chtěli vědět o rození dětí,jasně že na úrovni jejich věku.Takže jsme jim včas vysvětlili,že rodiče potřebují být sami zamčení,když se chtějí mít rádi.Brali to úplně jako normální záležitost...Mně se asi v těch osmi letech stala příhoda,která na mě zanechala dlouhodobé následky,že jsem šla jednou už za tmy z hudebky a ve vedlejším vchodě stál ožralý chlap.Něco na mě volal,já netušila,že je opilý,myslela jsem že něco se chce třeba zeptat.No a on vytáhl "onoho" a říkal mi sposťárny...Já ztrnula jako sloup,nemohla jsem se ani pohnout,pak jsem konečně utekla domů a jen jsem brečela,nebyla jsem schopná říct,co se stalo.Až po delší době jsem to ze sebe vykoktala,táta běžel dolů,ale chlap už utekl.Od té doby jsem se šíleně bála jít po tmě po ulici,bála jsem se divných chlapů a ještě jako dospělá jsem měla určité potíže v intimním životě...Nedivím se tedy té dceři z článku,že se jí rodiče eklují,i když jí to vysvětlí,tak v nitru může něco přetrvat i do budoucnosti,určitě to pro ni byl hrozný zážitek...

 
sharon
sharon - 29.3.2013 11:44

jóó dětičky dovedou být pěkní kazišuci.....smajlik - 68

 
sharon
sharon - 29.3.2013 11:43

dadka: smajlik - 68smajlik - 76smajlik - 76

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.