Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Diskotéková romance. Počteníčko s hvězdičkou.

Diskotéková romance. Počteníčko s hvězdičkou.

S partou kamarádů jsme vyrazili na diskotéku. Skvěle jsme se bavili, tančili a občas se šli občerstvit k baru. Pohoda trvala do chvíle, kdy mi na cestě z WC k baru najednou podjely nohy a já seděla na zemi, ani jsem nevěděla jak. Hned vedle stolku, u kterého seděla parta jiných lidí, a co víc, seděla jsem před tím nejhezčím klukem.


Koukal na mě trochu vyjeveně, já jsem jen polkla a cítila, jak rudnu. Najednou se zvedl a natáhl ruku, aby mi pomohl vstát, se slovy: „Co to vyvádíš, prosím tě?“ A mě nenapadlo nic lepšího, než mu říct: „Když ty jsi tak neodolatelný, že jsem se ti složila rovnou k nohám!“ Zasmál se a pohodil blonďatou hlavou směrem k baru: „Můžu tě pozvat?“ Koukla jsem po svých kamarádech, ale ti se bavili mezi sebou, tak jsem kývla. Stoupli jsme si vedle sebe a on objednal nějaké pití. Když ho přinesli, s údivem jsem si uvědomila, že si musel všimnout, že piju jen červené víno.


Chvilku jsme stáli a nezávazně klábosili, tak o ničem a o všem, znáte to. Pak jsme se rozloučili, on si sedl ke svým a já šla tančit za kamarády. Tancovali jsme dál, když tu po sérii rychlých, tedy více méně individuálních písniček pustili sérii ploužáků. Jako lichá jsem se otočila, že se jdu posadit, a tu najednou stál přede mnou. Mlčky si mě přitáhl k sobě a začali jsme tančit.


Po dvou skladbách jsem ucítila, že moje blízkost na něj začala působit. Malinko jsem se odtáhla, ale on si mě s úsměvem zase přitáhl blíž, levou rukou mi sjel po zádech, palcem jemně přitlačil až na zadeček a stiskl mě. Současně se naklonil a políbil mě, lehounce a jakoby nesměle. Zjistil, že se nebráním, a tak mě začal líbat stále intenzivněji a prudčeji, jeho ruce mě hladily po celém těle, což jsem opětovala. Když skončila tato skladba a začaly zase rychlé, naklonil se ke mně a něžně mi zahulákal do ucha, ať jdu s ním.


Odvedl mě znovu k baru, kde bylo přece jen trochu tišeji a dalo se mluvit s hlasitostí téměř normální. Znovu objednal pití a pak se ke mně naklonil a zeptal se, jestli bych TO chtěla. Kývla jsem, jednak se mi líbil, jednak jsem byla dlouho bez kluka, a tak jsem to prostě chtěla. Zašel si ke svému stolu pro bundu a houkl na kamarády, že se za chvíli vrátí. Já jsem od baru zmizela bez rozloučení. Venku zavolal taxi a jeli jsme k němu. Naštěstí si rozumně sednul dopředu, jinak nevím, jak by to dopadlo.


diskoVýtahem jsme vyjeli k němu nahoru. Odemkl a vešli jsme do předsíně. Okamžitě jsme se začali líbat a hladit, jeho ruka mě hladila po zádech a druhá si přes tričko hrála s bradavkou. Navzájem jsme se svlékali a přitom mě odváděl do pokoje. Vzrušení mě celou rozpalovalo a on na tom nebyl o nic líp.


V pokoji mě pomalu položil na postel a lehl si vedle mne. Hladil mi prsa a jazykem dráždil bradavky, líbal mé bříško a prstem pomalu přejížděl po okraji kalhot a za pásek. Pak mi rozepnul knoflík a zip a hladil níž a níž, jemně mi líbal bříško a jazykem přejížděl kolem okraje kalhotek, které si lehce poodhrnul. Jeho ruce uchopily okraj kalhot a jediným pohybem mi je stáhl i s kahotkami, a znovu - tentokrát osvobozeně - si přilehl vedle mě (ani jsem si nevšimla, kdy se svlékl).


Hladil a líbal mě celou celičkou, jen na to jedno jediné místo zatím nešel. Vzrušením jsem byla téměř bez sebe a znovu a znovu jsem se dotýkala jeho penisu, lehounce prstem přejížděla přes žalud až ke kořeni a zpět. Rozpalovalo ho to stále víc, začal mě znovu líbat níž a níž. Teď už se nezastavil na pahorku, ale přejel jazykem až dolů k análku a prst jazyk následoval. Roztáhla jsem nohy ještě víc a úplně cítila, jak vlhnu. Prstem mi roztáhl pysky tak, aby se jazykem dostal k napnutému poštěváčku, a začal jej líbat a jemně sát, prstem přitom kroužil kolem dírky a lehce zajížděl hlouběji a dráždil mě uvnitř.


Když nahmátl onen kouzelný bod, celá jsem se napjala a zakňučela blahem, přidal na intenzitě tření a sání, byla jsem rozžhavená a žádostivá, aby už byl konečně uvnitř celý. Rukama jsem si hladila ňadra a cuchala jeho vlasy. Když už jsem si myslela, že víc nemůžu vydržet, přitáhl se na mě a zasunul penis, nejprve jemně, ale pak začal přirážet prudce a rychle. Projela mnou vlna vzrušení a hlasitě jsem zasténala, ještě trochu zrychlil.


Najednou jsem ucítila, jak se svíravý tlak v podbřišku zvětšil a pak náhle vystřelil ven v podobě žhavých kapek v prudkém pramínku, orgasmus byl tak silný a intenzivní, že jsem vykřikla nahlas. V tom okamžiku se jeho tělo napjalo, vytáhl penis a bříško mi zalil proud jeho semene. Zmoženě jsme se k sobě přitiskli a líbali se. Po chvilce mazlení vstal, vytáhl láhev vína a skleničku, nalil a podal mi ji. Ze stolku vzal popelník a cigarety a pak jsme leželi vedle sebe, kouřili, popíjeli víno z jedné skleničky a povídali si. Ovšem ne dlouho ;-))).


Ten večer už se na diskotéku nevrátil ani jeden z nás.

Markýza


1.4.2006   Rubrika:   |   Komentářů 12   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Diskotéková romance. Počteníčko s hvězdičkou.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 138476.
Archiv anket.