Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Přelud? Počteníčko s hvězdičkou.

Přelud? Počteníčko s hvězdičkou.

Vyrazil jsem si s kamarády na výlet na kole. Byl krásný letní den, ne moc horký, sluníčko mám příjemně svítilo na cestu a ta rychle ubíhala. Projížděli jsme krajinou s občasnými zastávkami na občerstvení. Brzo odpoledne jsme přijeli k malému rybníku, obklopenému ze tří stran stromy a křovím.


Na jediné písečné pláži bylo jen pár lidí a v kiosku se nudila nádherná holka s modrou mašlí v dlouhých blond vlasech. Opřeli jsme kola ke stromu vedle kiosku, dali si pivo a sedli si na lavice před kioskem. Pokoušeli jsme se o konverzaci s dívkou, ale ji evidentně zajímalo všechno jiné, jen ne pár obstarožních chlápků. Dopili jsme pivo a rozhodli se osvěžit svá vysportovaná těla v rybníce. Naskákali jsme do vody a plavali jen tak, kamarádi se posléze začali předvádět před místními krasavicemi, ale já jsem plaval dál.


Dostal jsem se dost daleko od jejich hlučné zábavy a vychutnával jsem si klid okolí. Pak jsem se dostal do stínu stromů u břehu a začalo mi být trochu chladno, vylezl jsem tedy z vody a sedl si opodál na sluncem prozářený palouček. Najednou jsem uslyšel, jak za mnou zašustily kroky v trávě, rychle jsem si stoupnul a otočil se.


Blížila se ke mně blonďatá holka v propínacích riflových šatech, dlouhé vlasy měla na temeni svázané modrou stuhou, přišla až ke mně a bez jediného slova mě políbila. Přitom mi položila ruce na ramena a tlačila mě k zemi. Byl jsem jako omámený a podvolil jsem se, položil jsem se na záda na měkkou trávu palouku, ona si klekla vedle mě a začala si pomalu rozepínat šaty. Natáhl jsem ruce, že jí pomůžu, ale ona je vzala a položila mi je za hlavu. Přidržela je za zápěstí, jednou rukou si rozvázala stuhu, vytáhla ji z vlasů a omotala kolem mých rukou. Když se nade mne naklonila, aby utáhla uzel, ucítil jsem, jak mě konečky vlasů zašimraly na prsou. Musela poznat, že je mi to víc než příjemné, protože se usmála a potřásla hlavou, abych ucítil další jemné šimrání.


Ani nevím, jak vyklouzla ze šatů, pod kterými nic neměla. Sklonila se nade mnou a políbila mě, špičkou jazyka vklouzla do mých úst a obkroužila můj jazyk, špičkami prstů mě jemně hladila po hrudi, jemně kroužila kolem bradavek a dál kolem pupku až k okraji plavek. Potom mě zlehka pohladila přes plavky po údu, přitom mě neustále líbala: na ústa, pak na ucho, na krk, jazykem a rukama dráždila bradavky, hladila mě po břiše, jednou rukou přejela po stehně, pak po vnitřní straně stehna až k rozkroku. Malinko jsem roztáhl nohy, ona uchopila do dlaně můj pytlík a jemně jej stiskla.


přeludPotom prstem přejela pod gumou plavek a zlehka mě pohladila po žaludu, celý jsem se napjal, políbila mě na břicho a stáhla ze mě plavky. Pak uchopila do obou dlaní můj penis a začala jej třít, ukazováčkem přejížděla po žaludu, přes vrcholek a palcem druhé ruky až ke kořeni. Pokračovala i jednou rukou a druhou mně přejížděla po zadku, prstem kroužila kolem análního otvoru a přes něj. Potom se sklonila a vzala hlavičku penisu do úst, jazykem přejela přes uzdičku a obkroužila celý žalud kolem dokola, prtsy nepřestávala pohybovat nahoru a dolů, pak vsála můj penis do úst a pohyby napodobila hlavou.


To už jsem nevydržel a svázanýma rukama jsem jí zajel do vlasů. Zasténal jsem nahlas, ona na chvilku přestala a pokračovala jen jemným hlazením a šimráním jazykem a prsty. Celý penis mi horce pulsoval a napínal se, přejela kolem žaludu jazykem a pak se nadzvedla a nasedla na něj, jediným plynulým pohybem si jej zavedla do vlhké a horké vaginy, rukama mě hladila po prsou a břiše a přitom lehce kroužila pánví tam a zpět. Bylo to k zešílení, snažil jsem se zrychlit pohyb, ale ona se mi opřela rukama o stehna a donutila mě ležet v klidu. Dělala si se mnou, naprosto co chtěla.


Najednou sama zrychlila pohyb, začala přirážet tvrdě a divoce, díval jsem se na její pohupující se ňadra se vztyčenými bradavkami a těma pevně svázanýma rukama jsem se pokoušel je aspoň pohladit. Najednou jsem ucítil, jak se z ní vyhrnula horká tekutina, a ona ještě přidala, ucítil jsem tlak v podbřišku, tělo se mi napjalo a její vagina přijala mé sperma horce vystříknuté v orgasmu.


Ležel jsem uvolněně a tělem se mi rozlévala příjemná únava, ona ještě jemně zakroužila pánví, pak ze mě sklouzla a políbila mě na ústa, pohladila mě přes ochablý úd a břicho, prstem obkroužila bradavky a jemně pohladila po tváři. Zavřel jsem oči.


Když jsem je otevřel, ležel jsem na trávě nahý a sám, jen kolem zápěstí omotaná modrá stuha dosvědčovala, že to nebyl pouhý sen. Zdálky jsem uslyšel volání kamarádů, kteří se po mně už sháněli, natáhl jsem si plavky, stuhu si ovinul kolem zápěstí a zavázal a vklouzl do vody.

Markýza


15.4.2006   Rubrika:   |   Komentářů 16   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přelud? Počteníčko s hvězdičkou.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ajushka
ajushka - 6.10.2012 17:35

Hezký.. smajlik - 14

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146848.
Archiv anket.