Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Horoskop na říjen - týden od 26.10. do 1.11.

Horoskop na říjen - týden od 26.10. do 1.11.

Venuše ve Vahách je v hezkém aspektu vůči Marsu ve Lvu, což nahrává příležitostem ke společenským setkáním, ale i diplomatickým úspěchům. Ve středu přejde Merkur do znamení Štíra, což by mělo zostřit způsob vzájemné komunikace a odstranit přetvářku.

BERAN

Neustále se za něčím honíte, ale chybí vám pevný cíl, ke kterému byste svou činností soustavně směřovali. Nevíte, kam dřív skočit, a řešíte spoustu problémů najednou. Aspoň o víkendu byste mohli zbrzdit tempo a zamyslet se nad svými ambicemi. Pomůže vám to vyselektovat nepotřebné aktivity a věnovat se jen tomu, co je opravdu důležité.

BÝK

Při plánování berete v potaz všechny možné varianty a snadno se necháte odradit. Navíc okolo sebe máte škarohlídy, kteří vaším nápadům nepřisuzují budoucnost. Chtělo by to více optimismu a odvahy. Důvěřujte si a jděte si za svým. O víkendu pak můžete prožít něco zajímavého po boku milované osoby nebo rodinných příslušníků.

BLÍŽENCI

Tento týden můžete rozvíjet zejména pracovní vztahy. Navíc dokážete dobře reprezentovat svou firmu a umíte dobře vyjednávat s obchodními partnery. Působíte důvěryhodně a seriózně. Období je vhodné pro investice i podepisování smluv nejrůznějšího charakteru. Je tu šance, že si přijdete k dobrým penězům.

RAK

Na pracovišti vyvíjíte zvýšenou aktivitu, chodíte s novými nápady a jste iniciativní. Výsledný efekt ale není tak silný, náležité ocenění se zřejmě nedostaví. Nakonec může být výhodnější nechat si své myšlenky pro sebe a uplatnit je ve vlastní tvůrčí činnosti nebo podnikání. Abyste nakonec nebyli zklamaní, že jste naházeli perly prasátkům.

LEV

Na cestě za pracovními cíly se mohou vyskytnout překážky. Jste sice nadšení a nic pro vás není problém, bohužel se ale nemůžete spoléhat jen na vlastní energii. I když máte všechno dobře promyšlené, nakonec vás mohou zklamat třeba dodavatelé, kteří nesplní domluvené podmínky a všechno pozdrží. Nenechte se tím ale příliš stresovat.

PANNA

Tento týden vypadá nemastně neslaně a záleží jen na vás, zda si ho dokážete něčím zpestřit. Měli byste zapojit fantazii a vynalézavost a podniknout něco jen tak pro radost. Ve společnosti přátel se tentokrát můžete cítit trochu odstrčeně, není vám zrovna do řeči, zatímco druzí melou neustále. Nejlépe vám proto bude v rodinném kruhu.

VÁHY

V tomto období jste plni energie a je pro vás snadné prosadit se v zaměstnání, a to zejména, souvisí-li s financemi a obchodem. Vyzařuje z vás něco příjemného a lidé rádi poslouchají váš hlas. Snadno je proto o něčem přesvědčíte. Na druhé straně se zřejmě potýkáte s netrpělivostí a také vám hrozí přeceňování vlastních schopností.

ŠTÍR

Merkur ve vašem znamení vám zostřuje myšlení a nutí vás vyjadřovat se přesně a bez jakýchkoli zdvořilostí nebo eufemismů. Popisujete realitu přesně tak, jak se vám jeví, i když to občas působí necitlivě. Vyvarujte se přílišného sarkasmu, zvláště pokud jde o nejbližší lidi. Mohli byste si to u nich trochu rozházet.

STŘELEC

Nastává dobré období pro oblast práce. Máte hodně energie, a to jak fyzické, tak duševní. Mělo by se vám dařit ve všech oborech, do kterých vkládáte ambice. Navíc dokážete vydělat slušné peníze. Týden je vhodný také pro investice a správu majetku vůbec. Jen vztahy stojí stranou dění, nevěnujete jim teď moc pozornosti.

KOZOROH

Seberealizace jde tentokrát stranou, jelikož máte hodně povinností rodinných a práci odsouváte na vedlejší kolej. Nijak vám to ale nevadí, protože vás pracovní rutina stejně poslední dobou extra zvlášť nenaplňuje a potřebujete si vyčistit hlavu. Možná brzy začnete přemýšlet o rekvalifikačním kurzu a dalším vzdělávání vůbec.

VODNÁŘ

V tomto týdnu vám práce od ruky zrovna nejde a občas se na své kolegy utrhnete. Své špatné rozpoložení zkrátka neumíte skrývat a nehodláte propukat v smích, když vám zrovna nepřipadá nic směšné. Ve volném čase se však dokážete proměnit v příjemné společníky a může s vámi být i legrace, když se zahraje na správnou strunu.

RYBY

Tento týden může být psychicky náročnější, jelikož máte sklon vidět věci zbytečně pesimisticky. Nevěříte v dobré konce a často pociťujete určitou bezmocnost. Pomohou vám blízké osoby, zejména protějšek a přátelé. Nezůstávejte proto se svými myšlenkami sami, promluvte si s druhými. Vaši situaci uvidí zcela jinýma očima.

 

www.astroporadna.com


26.10.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na říjen - týden od 26.10. do 1.11.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.