Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010

Jako jediný úspěšný veletrh na pražském Výstavišti v Holešovicích v tomto oboru,  pořádaný firmou BEAUTY EXPO 18. a 19.března 2010,  navazuje veletrh na řadu akcí, jež se staly pro obory kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu největší v ČR i v centrální Evropě.

Trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy

Na 18. a 19. března zve společnost BEAUTY EXPO tradičně své návštěvníky na veletrh WORLD OF BEAUTY& SPA, pořádaný opět na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Kromě nezbytné nabídky očekávaných trendů v líčení, účesech a odívání prezentované na podiu, vystavovatelé na 300 stáncích i v programu přiblíží návštěvníkům nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, "zkrášlit" se mohou zájemci často i přímo na stáncích. Stranou nezůstanou metody formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Harmonie duše i těla

Stále důrazněji se na moderním veletrhu prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Inspirací tu může být předvádění četných druhů masáží, aromaterapie,  nabídky pobytů ve wellness hotelích i lázeňských pobytů a dalších způsobů relaxace a podpory fyzického i duševního zdraví.

Rekvalifikace, další vzdělávání

Nabídka ve střední hale je určena především zájemcům o kontakty na další vzdělávání či adeptům na změnu pracovního místa. Všem jistě vyjde vstříc překvapivě široká nabídka studijních a rekvalifikačních beautykurzů celé škály služeb v oborech péče o tělo a zkrášlování jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Stále atraktivnější je  nabídka nejvýznamnějších škol s výukou speciálních masáží (s ukázkami v průběhu veletrhu) i školy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

Soutěže

Pro odborníky i příznivce soutěží jich veletrh v oboru krásy nabízí hned několik: soutěžit se bude ve zdobení nehtů a celkové stylizaci (Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail artu), v manikúře (Mistrovství ČR), v make-upu a účesové tvorbě, nadčasově atraktivní je  soutěž ve  fotomakeupu vedená Mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou, soutěž ve zdobení nehtů a stylizaci celého modelu Krásné ruce a nohy vedená Patricií Herrera, soutěž v prodlužování a zahušťování vlasů, slibné zážitky nabízí prestižní soutěž Creative Image Team vedená jedním z nejlepších vizážistů Pavlem Bauerem (týmová soutěž profesionálů vizážista-kadeřník), odstartována bude soutěž profesionálních kadeřníků v porotě se známými tvářemi kadeřnických mistrů. A jak vypadá taková proměna osobností v rukách zkušených kadeřníků, vizážistů a stylistů poznají návštěvníci v pořadu "Proměny" vedená opět Štěpánkou Podroužkovou.

Celý program naleznete na webu: www.beautyexpo.cz, tlačítko "program jaro",

 

Komerční článek


17.2.2010   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terenniberuska
terenniberuska - 17.2.2010 21:24

smajlik - 31ted jsem koukla že je soutěž o lístky,tak kdyby se štěstíčko trochu pousmálo ,bylo by to přímo báječnýsmajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 47

 
terenniberuska
terenniberuska - 17.2.2010 21:16

smajlik - 47WORLD OF BEAUTY & SPA je pro mě prima veletrh,doufám pevně že i letos na jaře se zajedu podívat,opravdu stojí za to se na něj kuknoutsmajlik - 45smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.