Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Každodenní ranní úprava účesu nemusí být horor

Každodenní ranní úprava účesu nemusí být horor

Svádíte každodenní boj se svými vlasy a pokoušíte se vytvořit na hlavě nějaký přijatelný účes? Pak vám možná přijde vhod náš tip na dárek, který si můžete přát pod vánoční stromeček.

 

Nový revoluční kartáč na vlasy Braun Satin Hair s technologií IONTEC představuje jedinečnou pomůcku pro zdravé, krásné a lesklé vlasy. Po stisknutí tlačítka začne unikátní tryska kartáče uvolňovat bohatý proud iontů, který vlasy okamžitě vyhladí, zvyšuje jejich lesk a minimalizuje kudrnacení i statický náboj.

Jakmile začne technologie Braun IONTEC reagovat s jednotlivými vlasovými vlákny, dokážou všechny dosud nepoddajné a rozlétané vlasy zůstat bez problému vedle sebe. Nejlepších výsledků dosahuje tato technologie na suchých vlasech a nedoporučuje se kartáč používat v kombinaci s vysoušečem. Přístroj funguje téměř jako kartáč a balzám v jednom. Jedinečně navržené hroty zajišťují výjimečně šetrné kartáčování, aniž by poškodily vnější vrstvu vlasů. Ať už jsou vaše vlasy kudrnaté nebo rovné, dlouhé či krátké, dosud nejúžasnější vynález od Brauna se osvědčí každý den.

Pro provoz kartáče jsou nezbytné dvě mikrotužkové baterie. Kartáč lze snadno čistit – stačí sejmout podložku s hroty a omýt ji mýdlovou vodou.

každodenní ranní úprava účesu
 

Více informací najdete na www.braun.com

Komerční článek


3.12.2010   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 12   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Každodenní ranní úprava účesu nemusí být horor

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ťapina
Ťapina - 4.12.2010 16:32

Kadla: No jo, když vlasy pod lopatky prohrábnout nestačí smajlik - 16 A fakt by mi stačilo, kdyby to snižovalo elektrizování, abych nedostala pokaždé při oblékání a svlékání takovou šlehu smajlik - 42

 
Kadla
Kadla - 4.12.2010 15:29

No, já před dvěma lety dostala od Ježíška iontový fén, údajně má být velmi zdravý pro vlasy a bla bla bla, stejně jako v článku. Po dvou letech používání mohu říci, že mám po něm vlasy příšerné stejně jako po jakémkoli jiném fénu a dopracovala jsem se k tomu, že je nejlepší vlasy umýt a nechat přirozeně uschnout. Bez fenování a bez kartáčování. Pak jen prohrábnout a jdu.

 
babkatapka
babkatapka - 3.12.2010 20:46

tak něco takového je pro mě nepoužitelné. I když to není in (je mi to úplně fuk) slabší trvalá, ostříhat a pak prohrábnout ráno trochu tužidlem, nebo voskem a účes hotový.
Nemít trvalou, tak mám rovné tvrdé hřebíky, od středu hlavy na všechny strany přilepené k hlavě , a nic je nedokáže udržet v jakémkoliv účesu. Takže 3x do roka trvalou a šikovnou holičku, která umí dobře stříhat. Jinak moje vlasy nic nezkrotísmajlik - 66

 
štoudev
štoudev - 3.12.2010 14:12

Sofffie: než by tomu došly baterky, nemuselo by to být zas tak nepříjemnésmajlik - 68

 
Sofffie
Sofffie - 3.12.2010 14:00

majucha: no možná bys to dostala DO vlasů, ale ven už ne. smajlik - 68

 
štoudev
štoudev - 3.12.2010 13:49

Ťapina: doufám, že jo, zadala jsem Braun Satin hair a vyjelo na mě x odkazů od sedmi do necelých devíti set. Ale nezkoumala jsem, jestli je to přesně totéž, na první pohled se mi to zdálo totožný... Do svejch vlasů bych to ani nedostala, tak jsem se nedívala :-)

 
sharon
sharon - 3.12.2010 13:40

nepotřebuju ani kartáč, ani hřeben ( skoro) ....mám účes " vstanu a jdu".....smajlik - 68

 
Ťapina
Ťapina - 3.12.2010 13:37

majucha: Fakt? Já našla někde na webu dva a půl tisíce, to mi trošku vyrazilo dech. Za sedm stovek bych o tom byla ochotná i uvažovat smajlik - 64

 
štoudev
štoudev - 3.12.2010 13:34

orinka: cca sedum stovek :-)

 
orinka
orinka - 3.12.2010 13:18

no jo, ale oproti normálním kartáčům z toho cosi tryská, jaksi se nemůžu propracovat k ceně, ale určitě bude omračující, když na hlavě tvoří zátrakysmajlik - 98

 
Almega
Almega - 3.12.2010 8:29

Vzhledem k tomu,že celý život nosím vlasy jen tak ,delší k ramenům,na pěšinku skoro uprostřed a mám rovné vlasy a NESNÁŠÍM bodací hřebeny a kartáče,tak mě ani nenapadne si něco takového pořizovat!!!!!

 
dadka
dadka - 3.12.2010 0:52

No já nevím, mně po kartáčování lítají vlasy ještě více než předtím. Vlasy umyju, dám tužidlo, vyfénuju nebo natočím na silné natáčky, potom učešu a přejedu lakem.Dnes je in učesaná neučesaná, takže žádný problém.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.