Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

GERnétic jde vlastní cestou. Do nového roku s novým logem a designem.

GERnétic jde vlastní cestou. Do nového roku s novým logem a designem.

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic připravuje v novém roce 2012 řadu inovací. Vedle změny loga zahájila celkový rebranding svého portfólia přípravků. Vize společnosti byla inspirována knihou Jonathan Livingstone Racek od R. Bacha, kde se hlavní hrdina racek chce naučit dělat věci jinak a lépe než ostatní. Symbolika racka je asociací pro inovativní a specifický postoj ke kosmetice a poukazuje na odkaz zakladatele značky GERnétic Dr. Laporta. Ten začal do přírodní kosmetiky aplikovat princip biotechnologií, které jsou známé i pro své léčivé účinky. Pozitivní výsledky v prevenci hojení a eliminaci různých defektů s produkty GERnétic zaznamenávají vedle Francie i v lékařském prostředí v Kazachstánu.

„V Kazachstánu, pro nás poměrně vzdálené a neznámé zemi, si udržuje GERnétic velmi dobré postavení. Systém kosmetické péče zde funguje poněkud odlišně,“ říká Ladislav Kavan, ředitel společnosti GERnétic. „Každá kosmetička zde pracuje pod dozorem a ochranou lékaře. Lékaři v Kazachstánu si jsou vědomi, že s touto stabilní kosmetickou značkou mohou vylepšit zdravotní stav svých pacientů a řešit kosmetické i zdravotní problémy. Největší úspěchy zaznamenávají  s produkty Synchro a Anti Stries,“ dodává Ladislav Kavan.

Staré logo: Nové logo:
nové logo

 

„Od nového roku jsme postupně přistoupili k nahrazení starých obalů za nové. GERnétic je jiný, nepodléhá trendům průhledných obalů, protože v nich nelze bezpečně uchovávat aktivní látky,“ uvádí Ladislav Kavan, ředitel společnosti GERnétic. „Nové obaly jsou matně bílé s novým logem. Flakony jsou opatřeny dávkovači, které lze ovládat jednou rukou. Tělové krémy budou baleny v tubách. Dojde také ke změnám velikosti balení některých produktů tak, aby jejich obsah vyhovoval leteckým předpisům a klientky si je mohly brát bez problémů na palubu letadel. Nové papírové krabičky mají lépe řešené otvírání a také dostaly díky čistým liniím nový a exkluzivní vzhled. Staré obaly budou nahrazovány novými ještě po celé první pololetí roku 2012,“ vysvětluje Ladislav Kavan.

Progresivnější podoba loga vychází ze čtyřicetileté tradice výzkumů. Nově se racek vznáší nad nápisem GERnétic. Vzhled loga bude v novém podání modernější a elegantnější. Postupně se bude měnit také celkový design produktů. Stávající logo akcentuje hloubku filozofické idey společnosti GERnétic, kde jde vnější krása ruku v ruce s krásou vnitřní.

Příběh racka

Racek Jonathan z knihy R. Bacha vidí smysl života jinde než jeho soukmenovci. Nestačí mu jen žít ze dne na den pro kus ryby, který odpadne z rybářské lodi. Snaží se naučit létat tak, jak to ještě nikdy žádný racek nesvedl.

Stejně tak i kosmetika GERnétic jde svou vlastní cestou. Jejím posláním je od počátku nejen dokonalá péče o krásu pleti a vlasů, ale zároveň také o jejich zdraví. GERnétic vidí svůj smysl v působení nejen na problém, ale i na příčinu.  

racek 

 

„GERnétic je řešení“

Některé z výrobků GERnétic nově v novém obalu.

gernéticgernétic

Komerční článek


16.2.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - GERnétic jde vlastní cestou. Do nového roku s novým logem a designem.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 18.2.2012 10:39

Arna: neříkej že kdyby ti někdo daroval tento krém že pohrdneš....já tedy ne....

 
Arna
Arna - 16.2.2012 16:12

sharon: Opravdu, vyjimečná kosmetika za výýýjimečné ceny. Jako dělané pro obyčejné ženy.smajlik - 76

 
sharon
sharon - 16.2.2012 10:42

takovou krásnou kosmetikou snad nepohrdne žádná žena....smajlik - 47

 
Almega
Almega - 16.2.2012 10:12

Chudák racek....Jinak si váš inovativní rebranding portfolia strčte do svého pozitivního bioanusu i se specifickými produkty!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.