Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Zvětšení prsou: Základem úspěchu jsou kvalitní implantáty

Zvětšení prsou: Základem úspěchu jsou kvalitní implantáty

O zvětšení prsou ročně uvažují tisíce žen. Pokud patříte mezi ty, které se rozhodly sen o bujnějším dekoltu realizovat, pečlivě si zvažte, jaké implantáty si necháte voperovat. Na jejich kvalitě a vlastnostech totiž z velké části stojí úspěch celého zákroku.

Na dobré klinice vám poradí

Kvalitní lékař by s každou pacientkou měl v rámci (většinou bezplatných) konzultací probrat její představu o modelaci prsou a pomoci jí vybrat vhodný implantát.

Rozhodně ale neuškodí na kliniku přijít s alespoň základní představou o tom, co vám může současná plastická chirurgie nabídnout.

Jak si vybrat prsní implantát

Výběr prsního implantátu v případě plastiky prsou posuzujte podle následujících kriterií:

  • tvar
  • povrch
  • značka
  • výplň

Velikost a profil už záleží pouze na vašem uvážení. Tyto dva faktory na rozdíl od výše jmenovaných kvalitu zvětšení prsou nijak neovlivňují a jsou pouze otázkou estetického cítění každé ženy.

Většinu prsních implantátů seženete ve variantě kulaté anebo anatomicky tvarované, tedy ve tvaru kapky. Anatomické implantáty působí, jak už název napovídá, přirozeněji, obzvlášť u prsů, které jsou trochu povislé. Ovšem na druhou stranu bývají dražší a vyžadují přesnější umístění.

Co se týče povrchu implantátů, výzkumy jasně dokazují, že je lepší zvolit vroubkovaný povrch. Ten se lépe hojí a po zvětšení prsou řidčeji dochází k zbytnění tobolky, kterou se implantát při hojení obalí.

Výběr značky už je pak individuální záležitostí. Vsaďte ale na osvědčené a atestované výrobce, kteří působí na americkém nebo francouzském trhu. Nejkvalitnější implantáty se honosí certifikací FDA, která slouží jako záruka opravdu kvalitního výrobku.

Tuhost a materiál výplně si zvolte podle toho, jaká si přejete, aby prsa byla na dotek. Nejčastěji užívanou výplní je buď fyziologický roztok, nebo silikon.

Komerční článek


11.9.2012   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Zvětšení prsou: Základem úspěchu jsou kvalitní implantáty

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.