Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Liposukce není přežitek. Seznamte se s moderními metodami.

Liposukce není přežitek. Seznamte se s moderními metodami.

Jen málo žen bývá absolutně spokojeno se svou postavou. A to v případě, že netrpí žádnou nadváhou, či dokonce obezitou. Jedno moudré rčení sice praví, že člověk by se měl mít rád takový, jaký je, ale někdy není tak snadné mu dostát. Své chyby na kráse většina z nás prostě vnímá každý den a pokud se jimi trápíme víc, než je nutné, možná je na čase zauvažovat o nějakém vylepšení. V dnešní době není takové řešení ani ostudou, ani ničím výjimečným. A hlavně, díky neustálému pokroku a inovacím nebývají tyto zákroky často velmi šetrné, takřka bezbolestné a nevyžadují dlouhodobou rekonvalescenci.

Určitě budete souhlasit, že nejvíce problematicky na sobě ženy vnímají svou váhu, respektive tvary určitých proporcí. Leckdy nepomůže ani vyvážená strava či pravidelné cvičení. Dědičné dispozice, těhotenství a porody a v neposlední řadě i postupující věk si na našich postavách vybírají daň, s níž je velmi těžké bojovat. Silnější boky, zadeček větší, než by se nám líbilo a než by ladilo s naším tělem, příliš výrazná stehna či paže, které nám brání obléct si v letních parních dnech tričko bez rukávů.

Dnes již není nutné se s tímto stavem trpitelsky smířit, pokud se ním smířit nechcete. Řešení je totiž jednodušší, než si možná dokážeme představit. Má název liposukce. Ovšem pozor! Pokud si pod tímto termínem představíte drastickou metodu s odsáváním tuku, následnými otoky, modřinami a minimálně dvěma měsíci života „mimo provoz“, jste na omylu. Patrně jste ještě neslyšely o ultrazvukové liposukci.

Ultrazvuková liposukce VASER Lipo® – šetrně a bezbolestněvaserlipo

Ultrazvuková liposukce je v současné době nejšetrnější a tím pádem i nejvyhledávanější metodou tvarování problematických partií. Ultrazvukové vlny totiž působí pouze na tukové buňky a nikoli na okolní tkáně. Odsává se tedy pouze tuk a proto se netvoří ani otoky ani následné modřiny. Bolestivost je snížena na minimum a doba rekonvalescence též. Do běžného života se po zákroku lze vrátit prakticky ihned, zpravidla však do dvou dnů. Velkou výhodou ultrazvukové liposukce je i její vliv na stav kůže, která je po aplikaci krásně hladká a napnutá. Metoda má výborné výsledky i při drobnějších zákrocích, například na pažích, kolenou či podbradku.

Ultrazvuková liposukce se provádí buď v lokální anestezii, nebo v celkové. Při té je možné při jednom zákroku odsát i více partií naráz.

Pro koho je ultrazvuková liposukce vhodná

Dá se říci, že ultrazvuková liposukce je vhodná pro každou ženu, která by ráda vylepšila vzhled svých problematických partií. Je však důležité upozornit, že pro provedení zákroku je nutné předchozí lékařské vyšetření a dobrý zdravotní stav. A v neposlední řadě je třeba si uvědomit, že liposukce, a to ani ta ultrazvuková, není metodou na snížení hmotnosti. Pokud máte nějaké to kilo navíc, určitě je před samotným zákrokem nejprve svou váhu optimalizovat správně sestaveným jídelníčkem v kombinaci s pohybem.

Pokud vás tato metoda účinné a šetrné liposukce zaujala, najdete více informací na webových stránkách www.vaserlipo.cz,

Komerční článek


24.2.2015   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Liposukce není přežitek. Seznamte se s moderními metodami.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 3.10.2015 10:39

Ahoj, měl by tu pro mě někdo typ v Brně?smajlik - 2smajlik - 14

 
marta79
marta79 - 7.7.2015 10:59

Přípravky proti celulitidě a striím:

http://www.parfems.sk/kozmetika/telo/celulitida-a-strie/

 
isabela.krasna
isabela.krasna - 26.3.2015 19:43

Hezký večer, děkuji za článek ohledně liposukce: http://cs.wikipedia.org/wiki/Liposukce. Hledám si různé informace o ní. Dost jsem našla i na těchto stránkách: http://www.yesvisage.cz/liposukce. Hlavně jsem vůbec netušila, že je tolik možností, jak liposukci provést. Takže jsem docela překvapená! Co na to říkáte vy?

 
marta79
marta79 - 19.3.2015 10:10

články o kráse, estetice a kosmetice:

http://modni-vlna.cz/temata/krasa-2/

smajlik - 100smajlik - 100smajlik - 100

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402363.
Archiv anket.