Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

ventureinvestPřemýšlíte, kde podstoupit liposukci? Hlavní město je tou nejlepší variantou pro vás. Proč?

 

1. Užijete si krásy hlavního města

Pokud si liposukci v Praze necháte udělat, můžete si vedle efektu zákroku, který vás zkrášlí skutečně na počkání, užít i krásy Prahy. Když pro svůj zákrok zvolíte pražskou kliniku plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic, která se nachází v samém centru Prahy, můžete ihned po zákroku vyrazit. To v případě liposukce v lokální anestezii, která není velkou zátěží pro tělo a pacient po zákroku nemusí na klinice setrvávat. Brandeis Clinic najdete na adrese Králodvorská 13, Praha 1 (vchod na kliniku hned za OD Kotva), tel.: +420 226 291 640, email: info@brandeisclinic.cz.

V případě celkové anestezie, která je vhodná zejména v případě, že se rozhodnete nechat si liposukcí ošetřit více partií najednou (oblíbenou kombinací je liposukce bříška, zadečku a stehen v jednom zákroku), na klinice budete po narkóze muset strávit ještě následující noc. To vám ovšem nemusí nijak narušit plány! Váš doprovod se na noc, kterou strávíte v nemocnici, může ubytovat v luxusním hotelu Paříž, který se nachází několik minut chůze od kliniky a vlastní jej také rodina Brandejsů, stejně jako kliniku Brandeis Clinic.

BOX – Vše, co potřebujete vědět o liposukci

Nejprve je ale třeba si o samotné liposukci udělat jasno. Možná už o ní něco víte, ale zde najdete v kostce přesně to, co potřebujete

- Při liposukci tenoučkou kanylou procházející drobnými řezy skrz kůži lékař odstává tuk z předem určených partií. Ten je nejprve nutné oddělit od okolních tkání, čehož lze docílit několika způsoby:

 • Mechanicky, kdy je hlavním činitelem silný proud vody, vzduchu nebo kovový nástroj na konci kanyly
 • Laserem, kdy záření rozpouští tuk
 • Ultrazvukem, jehož frekvence tuk odděluje

- Ranky po vstupu kanyly lékař sešije samovstřebatelným stehem, který zajistí co nejjemnější a takřka neviditelnou jizvu

- Po zákroku je třeba nosit kompresní prádlo a po dobu určenou lékařem se vyhnout náročným sportovním aktivitám. To vám ovšem nebrání v tom se v klidu projít po centru Prahy, navštívit muzikál (mimochodem, známé muzikálové divadlo Hibernia se nachází v bezprostřední blízkosti Brandeis Clinic) nebo jinou kulturní akci.

 

2. Postará se o vás tým složený z předních odborníků

Lékaři, kteří působí na Brandeis Clinic, jsou špička ve svém oboru. Chirurg Juraj Payer je jako jediný držitelem švýcarského titulu FEBOPRAS v České republice. Anesteziolog Jan Machač uspával při operacích dokonce bývalého českého prezidenta Václava Havla a pracoval na nejlepších klinikách plastické chirurgie ve Velké Británii a Saudské Arábii. Na Brandeis Clinic se o vás stará tým zkušených profesionálů složený z plastických chirurgů, anesteziologa a specializovaných zdravotních sestřiček.

 

3. Získáte tu nejlepší pooperační péči

Zákrokem na Brandeis Clinic péče nekončí. Pokud se rozhodnete absolvovat liposukci v celkové anestezii, dostane se vám nejlepšího pooperačního ošetření. V nadstandartně vybavených pokojích jsou samozřejmostí polohovatelná lůžka, sofistikovaný monitorovací systém životních funkcí a připojení na internet.

 

4. Užijete si sílu nejmodernějších technologií

Při zákrocích i pooperační péči využívají na Brandeis Clinic nejmodernějších přístrojů a vybavení. Některé z přístrojů vlastní jako jediní v České republice. Co se liposukce týče, disponují na Brandeis Clinic hned dvěma inovativními přístroji:

 • Laserem SlimLipo, který kromě toho, že odsává tuk, také zpevňuje povolenou kůži a vyhlazuje celulitidu
 • Přístrojem MicroAire pro vibrační liposukci, díky němuž je možné odsátý tuk využít jako výplň například do poprsí nebo s jeho pomocí vyplnit vrásky na obličeji

Komerční článek


4.10.2016   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Karasova
Karasova - 22.1.2022 19:25

Ano já jsem byla na liposukci pomocí vodního paprsku. Pokud by vás zajímalo, jak to přesně probíhá, tak doporučuji se podívat přímo na stránky kliniky, kde jsem na tom byla https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/ Mají to tam celé popsané, s výsledkem jsem opravdu spokojená

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 19.1.2022 18:43

Byla jste na liposukci pomocí vodního paprsku? Kde to dělají?

 
Karasova
Karasova - 17.1.2022 9:44

Já jsem vyla chvilku rozhodnutá, že jo a potom zase že ne. Bylo to tak trochu jako na houpačce. Nakonec jsem se však odhodlala a šla jsem do toho. Jsem teď ve výsledku opravdu spokojená. Moje tělo totiž zase vypadá tak, jak jsem si to vysnila. Byla jsem na liposukci pomocí vodního paprsku, která není pro tělo tak náročná jako klasická forma liposukce.

 
Dokoupilova
Dokoupilova - 12.1.2022 22:38

Už se rozhoduji opravdu hodně dlouho, jestli liposukci podstoupit či ne. Poradíte mi někdo? Jak se rozhodnout? Podle čeho bych se měla rozhodovat?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 76670.
  Archiv anket.