Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

ventureinvestPřemýšlíte, kde podstoupit liposukci? Hlavní město je tou nejlepší variantou pro vás. Proč?

 

1. Užijete si krásy hlavního města

Pokud si liposukci v Praze necháte udělat, můžete si vedle efektu zákroku, který vás zkrášlí skutečně na počkání, užít i krásy Prahy. Když pro svůj zákrok zvolíte pražskou kliniku plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic, která se nachází v samém centru Prahy, můžete ihned po zákroku vyrazit. To v případě liposukce v lokální anestezii, která není velkou zátěží pro tělo a pacient po zákroku nemusí na klinice setrvávat. Brandeis Clinic najdete na adrese Králodvorská 13, Praha 1 (vchod na kliniku hned za OD Kotva), tel.: +420 226 291 640, email: info@brandeisclinic.cz.

V případě celkové anestezie, která je vhodná zejména v případě, že se rozhodnete nechat si liposukcí ošetřit více partií najednou (oblíbenou kombinací je liposukce bříška, zadečku a stehen v jednom zákroku), na klinice budete po narkóze muset strávit ještě následující noc. To vám ovšem nemusí nijak narušit plány! Váš doprovod se na noc, kterou strávíte v nemocnici, může ubytovat v luxusním hotelu Paříž, který se nachází několik minut chůze od kliniky a vlastní jej také rodina Brandejsů, stejně jako kliniku Brandeis Clinic.

BOX – Vše, co potřebujete vědět o liposukci

Nejprve je ale třeba si o samotné liposukci udělat jasno. Možná už o ní něco víte, ale zde najdete v kostce přesně to, co potřebujete

- Při liposukci tenoučkou kanylou procházející drobnými řezy skrz kůži lékař odstává tuk z předem určených partií. Ten je nejprve nutné oddělit od okolních tkání, čehož lze docílit několika způsoby:

  • Mechanicky, kdy je hlavním činitelem silný proud vody, vzduchu nebo kovový nástroj na konci kanyly
  • Laserem, kdy záření rozpouští tuk
  • Ultrazvukem, jehož frekvence tuk odděluje

- Ranky po vstupu kanyly lékař sešije samovstřebatelným stehem, který zajistí co nejjemnější a takřka neviditelnou jizvu

- Po zákroku je třeba nosit kompresní prádlo a po dobu určenou lékařem se vyhnout náročným sportovním aktivitám. To vám ovšem nebrání v tom se v klidu projít po centru Prahy, navštívit muzikál (mimochodem, známé muzikálové divadlo Hibernia se nachází v bezprostřední blízkosti Brandeis Clinic) nebo jinou kulturní akci.

 

2. Postará se o vás tým složený z předních odborníků

Lékaři, kteří působí na Brandeis Clinic, jsou špička ve svém oboru. Chirurg Juraj Payer je jako jediný držitelem švýcarského titulu FEBOPRAS v České republice. Anesteziolog Jan Machač uspával při operacích dokonce bývalého českého prezidenta Václava Havla a pracoval na nejlepších klinikách plastické chirurgie ve Velké Británii a Saudské Arábii. Na Brandeis Clinic se o vás stará tým zkušených profesionálů složený z plastických chirurgů, anesteziologa a specializovaných zdravotních sestřiček.

 

3. Získáte tu nejlepší pooperační péči

Zákrokem na Brandeis Clinic péče nekončí. Pokud se rozhodnete absolvovat liposukci v celkové anestezii, dostane se vám nejlepšího pooperačního ošetření. V nadstandartně vybavených pokojích jsou samozřejmostí polohovatelná lůžka, sofistikovaný monitorovací systém životních funkcí a připojení na internet.

 

4. Užijete si sílu nejmodernějších technologií

Při zákrocích i pooperační péči využívají na Brandeis Clinic nejmodernějších přístrojů a vybavení. Některé z přístrojů vlastní jako jediní v České republice. Co se liposukce týče, disponují na Brandeis Clinic hned dvěma inovativními přístroji:

  • Laserem SlimLipo, který kromě toho, že odsává tuk, také zpevňuje povolenou kůži a vyhlazuje celulitidu
  • Přístrojem MicroAire pro vibrační liposukci, díky němuž je možné odsátý tuk využít jako výplň například do poprsí nebo s jeho pomocí vyplnit vrásky na obličeji

Komerční článek


4.10.2016   Rubrika: Péče o krásu. Kosmetika   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 4 důvody, proč podstoupit liposukci v Praze

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402339.
Archiv anket.