Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Hubněte přirozeně a bez rizika

Hubněte přirozeně a bez rizika

Zima co nevidět skončí a my odhodíme mohutné kabáty a tlusté svetry, které nás nejen ochrání před chladným počasím, ale také spolehlivě skryjí kila navíc. Pokud se také na vás podepsalo vánoční hodování a do jara chcete být šik, máte nejvyšší čas začít něco dělat. Zapomeňte ale na drastické diety a zhubněte přirozeně a bez rizika.

Začněte na internetu

Možná jdte také drželi spoustu diet, ale kýžený efekt se nedostavil a vy jste nezhubli, tak jak jste si představovali. A nebo se vám povedlo přebytečný tuk ztratit, ale stali jste se obětí jo-jo efektu a za chvilku jste měli svou nadváhu zpět. Zkuste na to jí tentokrát jinak a vezměte si na pomoc odborníka na slovo vzatého. Dietolog vám pomůže s hubnutím a výživou, tak aby váš výsledek byl dlouhodobý a a bez jo-jo efektu.

Jestliže jste z hlavního města, není nic jednoduššího než do vyhledávače zadat výživový poradce Praha, kontaktovat vybraného specialistu přes hubnutí a během pár dní můžete mít skvělého parťáka, který vás doprovodí na cestě za vysněnou štíhlou postavou. Dobrého výživového poradce však najdete v každém větším městě, takže ani mimopražští nemusí být na svůj boj s nadbytečnými kily sami.

Dejte si na čas

Je to jednoduché. Svá kila navíc jste nenabrali přes noc. Je tedy nesmysl si myslet, že se jich zbavíte za pár dní. Respektive, možná se vám během týdne povede pár kilo zhubnout, ale váš organismus vám za to moc vděčný nebude. Rychlý ubýtek váhy a hladovění totiž nemá nic společeného s přirozeným hubnutím, které je běh na dlouhou trať.  V ideálním případě byste měli hubnout zhruba půl až jeden kilogram týdně.

Zapomeňte na hladovění

Možná to bude na první pohled vypadat zvláštně, ale pokud chcete zhubnout, musíte jíst. Denní příjem potravy byste si měli rozdělit do 5 – 6 menších a pravidelných jídel denně. Pokud se začnete řídít tímto jednoduchým pravidlem, váš organismus záhy pochopí, že ho nemáte v plánu týrat hlady a přestane si ukládat zásoby na horší časy. Vaše strava by měla být vyvážená, s dostatkem vitamínů, minerálních látek a s odpovídajícím příjmem kalorií, který bude v souladu s potřebami vašeho organismu. To, co vyhovuje jiným, nemusí být ideální pro vás a to je další důvod, proč se obrátit na odborníka z oboru obezitologie.

hubnětePijte

Jestliže chcete zhubnout, nesmíte zapomínat na vodu. Dostatek tekutin je jedním ze základních kamenů zdravého hubnutí. Dospělý člověk by měl vypít minimálně jeden a půl litru vody denně. Pokud chcete být zdraví a krásní, zapomeňte na alkoholické nápoje, kávu a sladké limonády, ale dejte přednost neperlivé a hlavně neslazené vodě. Výtečným pomocníkem při hubnutí je také zelený čaj.

Běžte vysněné postavě naproti

K hubnutí a zdravému životnímu stylu také neodmyslitelně patří pohyb. Bohužel, mnoho lidí neustále hledá výmluvy, proč nemohou pravidelně sportovat. V okolí není fitness centrum, peněženka zeje prázdnoutou, chybí dostatek volného času...

Přestaňte hledat důvody, proč to nejde a zkuste začít třeba s obyčejnou chůzí. Tak je pro lidský organismus přirozená a chodit můžete v podstatě kdykoliv, kdekoliv a v čemkoliv.

Takže dejte vale výmluvám a vydejte se na cestu za štíhlým tělem a kvalitnějším životem.

Komerční článek


15.3.2013   Rubrika: Hubnutí   |   Komentářů 34   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hubněte přirozeně a bez rizika

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
JanaRub
JanaRub - 11.1.2018 10:56

Tak já si třeba ráno a večer dávám lžičku kokosového oleje z Puritas, goji a jiné dobroty, co tam mají.smajlik - 105

 
jennya123
jennya123 - 28.1.2017 16:53

Ahoj holky, také bych ráda začala hubout přebytečná kila po porodu. Nejraději bych začala zase jezdit na kole. Koukala jsem na kolokocarek.cz je to super vychytávka, ale nejdříve bych chtěla vědět jak se na něm jezdí atp. prosím pište recenze díky všem!

 
sarka73
sarka73 - 2.2.2016 23:48

martinaves: děkují za doporučeni! už jsem objednala ty tablety a zítra začínám držet dietu a hubnutí! a ty drž palce!! smajlik - 4

 
martinaves
martinaves - 24.1.2016 18:04

sarka73: myslím že lze ztratit 10 kilo za 2 měsíce :) jedna tableta Piperine Forte za den, nějaký pohyb a také zdravější jídelniček a snadně zapomeneš že jsi měla nadváhu!

 
sarka73
sarka73 - 20.1.2016 14:13

chtěla bych ztratit asi 10 kilo, mysliš že lze zhubnout w 2 měsíce??

 
martinaves
martinaves - 16.1.2016 12:35

sarka73: ztratila jsem 15 kilo v 3 měsíce. pouze 3 měsíce, když jsem byla silnější celý život!

 
sarka73
sarka73 - 13.1.2016 21:38

martinaves: kolik kilo jste zhubla a jak dlouho trvalo hubnutí? tolik diet a tipů jsem vyzkoušela že už nevěřím ničemu :(

 
martinaves
martinaves - 10.1.2016 15:03

miraba: už odpovídám! smajlik - 13 piperina je vysoce koncentrovaným výtažkem s černého pepře, potlačuje chut a pomaha hubnout. osobní jsem ztratila nadváhu díky piperine a ted chci pomoct ostatním ženam, které už věří že lze zhubnout smajlik - 4 zdravím!

 
miraba
miraba - 3.12.2015 19:36

co to je ta piperina??

 
hanecka8
hanecka8 - 1.12.2015 22:34

konečně jsem se rozhodla na hubnutí s piperinou smajlik - 2

 
lenka_c
lenka_c - 24.11.2015 17:41

pokud chceš zhubnout bezpečně a bez jojo efektu napiš mi soukromou zprávu a napišu nejlepší způsoby pro rychlé hubnutí

 
jirka_b
jirka_b - 23.11.2015 11:34

musím konečně zhubnout!!

 
martinaves
martinaves - 11.11.2015 19:53

Zkus Hanecko! Doporučím piperinu z osobní zkušeností, 12 kilo meně v 4 měsíce.

 
hanecka8
hanecka8 - 11.11.2015 15:01

Chci ztratit nadváhu po těhotenství, možná zkusim ty piperinu pokud má velmi pozitivních nazorů...

 
lenka_c
lenka_c - 9.11.2015 21:35

Zhubla jsem konečně 16 kilo, není to dostatečný důkaz pro ůčinnost piperiny? smajlik - 13

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401362.
Archiv anket.