Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co s tukovými polštářky nejen po Vánocích?

Co s tukovými polštářky nejen po Vánocích?

Svátky jsou neodmyslitelněspojeny s dobrým jídlem. Pokud jste z těch, které se váze vyhýbaly od poloviny prosince do prvního pracovního dne nového roku, můžete být nemile překvapené. Domácí pohoda většinou nevyžaduje chození v oblečení, které nosíte do práce, a tak se snadno nějaké to kilo přehlédne nebo schová. Co ale teď s tím? Nedopnete společenské kalhoty nebo vás tlačí v pase tak, že uvažujete, že je přešijete na gumu? Nepropadejte panice. Kila jste nenabraly přes noc, a tak je ani přes noc neshodíte. Zkuste se na výsledek vánočního hodování podívat jako na motivaci k tomu se sebou něco udělat. Ale pozor, volte takový způsob hubnutí, který vám sedne. Jestli nesnášíte posilovny, vydržíte tam chodit možná měsíc, ale pak přestanete. Milujete sladké? Pak ho nemůžete ze dne na den vyřadit z jídelníčku. Pravděpodobně propadnete frustraci, co že z toho života vlastně máte, a skončíte se zbytky cukroví na talíři.

Každému sedne něco jiného. Nejlepší stav je, když vám sport přináší radost, a změnu jídelníčku provádíte postupně tak, abyste si na ni zvykli a zároveň vám chutnalo. Pokud vytrváte, výsledek se určitě dostaví. Jenže většinou pak nastane moment, kdy hubnout přestanete. Pokračujete dál v dodržování upraveného jídelníčku, poctivě se hýbete, snažíte se méně stresovat a dostatečně odpočívat a vůbec vynakládáte značné úsilí na to, čemu se říká work-life balance. Víte totiž, že stres nepomáhá ničemu, hubnutí už vůbec. Jenže některá místa na těle stále odolávají. Co s tím? Nemusíte se hned objednávat na oddělení plastické chirurgie, existují i jiné možnosti. Je ale pravdou, že chirurgický zákrok je v některých případech nejrychlejší cestou ke kýženému výsledku. Níže vám nabízíme přehled 5 možností, co s tukovými polštářky udělat. Každá metoda má své výhody a nevýhody, hodí se pro někoho jiného a stojí různé částky. Všechny dále uvedené metody můžete podstoupit na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic.

 

Odbourávání tuku pomocí lipomasáže

Přístroj Cellu M6 od firmy LPG dokáže zvýšit přirozené odbourávání tuku o 70 – 100 %. Funguje na základě mechanické stimulace pomocí dvou samostatně řízených motorických válečků, které vyvolávají intenzivní biologické reakce. Stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, tím podporují odbourávání tuku a pomáhají buňkám vazivové tkáně v produkci kolagenu a elastinu, které zpevní povolenou kůži.

Hodí se pro ty, kdo potřebují odbourat lokalizovaný tuk, včetně toho, na který nezabírá dieta ani cvičení. Výhodou ošetření je, že je velmi příjemné. Stimuluje krevní a lymfatický systém, vyhlazuje celulitidu, tvaruje postavu a zpevňuje povolenou kůži. Nevýhodou může být to, že je třeba přijít minimálně na 6 ošetření nejméně 2x týdně. Pak budou výsledky viditelné. Udržovací terapie následně stačí 1x měsíčně. K ošetření připočítejte jednorázový poplatek 500 Kč za speciální obleček „Endermowear“. CenaLipomassage Celu M6 za 1x 35min je 1 500 Kč, v rámci akce je zaváděcí cena snížená o 20 %, takže po slevě vychází na 1 200 Kč. Pokud si rovnou zaplatíte 6x 35 min, bude cena po slevě 20 % 6 000 Kč.

Injekcemi na tuktukové polštářky

Injekční lipolýza je nechirurgická metoda, která zahrnuje injekční aplikaci lecitinu přímo do tukové tkáně. Lecitin (fosfatidylcholin) štěpí tuky a ty jsou pak dále přirozenou cestou vylučovány z těla. Nejedná se o klasickou liposukci, je to metoda určená k cílené změně kontur těla. Hodí se pro ty, kteří se chtějí zbavit menších až středně velkých oblastí nahromaděného tuku. Ošetření trvá 20–40 minut v závislosti na oblasti. Velkou výhodou je rovnoměrné rozpuštění tuku. Ošetření má příznivý vliv i na tvorbu kolagenu, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Ideální je podstoupit 2–4 ošetření s odstupem 6–8 týdnů. Nevýhodou je, že efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně odbourá.Cena začíná na 2 500 Kč.

 

Zmražení tuku přístrojemProshockIce

ProSchockIceje přístroj, s jehož pomocí vám lékař nebo specialistka dermatologie odstraní celulitidu a tuk. Funguje na principu kombinace ledové lipolýzy a rázové vlny. Ošetření je bezbolestné a probíhá ve dvou fázích. Nejprve ledovou lipolýzou dojde ke zmrazení tukových buněk, které zaniknou. Následuje ošetření pomocí tzv. rázové vlny, která mechanicky odstraňuje celulitidu a zlepšuje prokrvení celé ošetřované oblasti. Ošetření je vhodné pro ty, kteří trpí fibrózní a edematózní celulitidou. Fibrózní celulitida je ta viditelná, kterou znáte pod pojmem pomerančová kůže. Nehybnost tekutých látek a špatný oběh jsou příčinou toho, že se tvoří izolované shluky tukových buněk. Vznikají malé uzlíčky a podpůrná pojivová tkáň ztrácí svou pružnost a je tužší. Barva pokožky je bez jasu, při stlačení zarudne, a když ji stisknete prsty, začíná vypadat jako pomerančová kůra. Edematózní celulitida je charakterizována otoky způsobenými nehybností tekutých látek a hromaděním tuku a vody v buňkách. Kůže je sice ještě napnutá a pružná, ale již se objevuje pocit těžkých nohou. Při stlačení pokožky na ní nezůstávají „stopy“.

Výhodou ošetření, které probíhá ambulantně a trvá přibližně 30–45 minut, je redukce tuku viditelná a objektivně měřitelná již po prvním ošetření. Pro dokonalý a dlouhodobý výsledek se sezení opakuje vždy po deseti dnech dle potřeby 3x až 6x. Nutnost opakovat ošetření může pak představovat nevýhodu. Za jednu oblast je cena 3 490 Kč.

 

Laserová liposukce přístrojem SlimLipo

Laserová liposukce je ošetření pomocí špičkového přístroje SlimLipo, během něhož se pomocí ultratenké a flexibilní kanyly tepelně rozpouští přímo podkožní tuk. Je vhodná pro ty, kteří chtějí okamžitý viditelný výsledek a pro ty, kteří zvažují ošetření více oblastí najednou, například stehna, břicho a boky. Výhodou laserové liposukce je, že nezasahuje okolní tkáně, otoky nebo podlitiny jsou minimální a po zákroku se klient může velmi brzy vrátit ke svým obvyklým činnostem. Díky speciální kanyle je ošetření minimálně bolestivé, přináší až o 79 % méně vedlejších účinků. Kromě odsátí rozpuštěného tuku dojde i k vytvarování ošetřované oblasti, stažení a vyhlazení pokožky. Nevýhodou je, že se jedná o invazivní řešení, kdy je porušena integrita kůže. Provádí se v lokální anestezii, anebo, při ošetření více oblastí, v celkové anestezii.Cena se pohybuje podle ošetřované oblasti od 27 000 do 85 000 Kč.

 

Plastická operace

Cílem plastické operace je chirurgické odstranění tukové tkáně a kůže. Provádí se v celkové anestezii a zanechává jizvy, které ale lze umístit tak, aby rušily estetický dojem co nejméně. Třeba v případě miniabdominoplastiky, neboli plastické operace břicha menšího rozsahu, se řez vede tak, aby byl schovaný pod lemem spodního prádla nebo dvoudílných plavek. Navíc lze díky laserovým přístrojům jizvy podstatně minimalizovat. Hodí se pro ty, kteří potřebují zlepšit kontury břišní stěny, vnitřní strany stehen, paží, a není pro ně vhodná liposukce, protože je třeba odstranit i povolenou kůži, které je v dané oblasti nadbytek. Výhodou je to, že plastika představuje jediný zákrok, který dokáže zároveň vyřešit problém se ztracenou elasticitou kůže, která v daných tělesných partiích visí. Nevýhodu je, že jako každá operace, představuje rizika celkové anestezie a pooperační rekonvalescence. Měsíc až dva po operaci, podle druhu ošetřované oblasti, je třeba nosit elastický návlek.Cena se odvíjí od ošetřované oblasti a pohybuje se v částkách 32 000 až 55 000 Kč.

Pokud vás zajímá, jak si s pomocí moderních technik pomoci ke kráse, navštivte Univerzitu krásy.

Komerční článek


22.1.2015   Rubrika: Hubnutí   |   Komentářů 34   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Co s tukovými polštářky nejen po Vánocích?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
Karaskovajana
Karaskovajana - 23.4.2020 22:51

Cena je vždy různá podle rozsahu zákroku. Podívejte se na stránky kliniky, kde jsem si nechala liposukci vodním paprskem dělat https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/ , případně je potom opravdu nejlepší individuální konzultace.

 
Princezninamarticka
Princezninamarticka - 20.4.2020 23:38

Jak to probíhá konkrétně? kde to dělají a kolik jste za to zaplatila?

 
Karaskovajana
Karaskovajana - 17.4.2020 21:50

Pokud se rozhodujete pro podstoupení liposukce, tak doporučuji zvolit liposukci vodním paprskem. Díky tomuto zákroku nezůstává tkáň potom tolik pošramocená, a tělo se dá tak rychleji dohromady.

 
Princezninamarticka
Princezninamarticka - 13.4.2020 20:45

Dost přemýšlím, že bych podstoupila liposukci. Zároveň mám trochu strach. Chtěla bych vědět, jaké máte zkušenosti s postupem času po zákroku? měla bych do toho jít?

 
Lucinka258
Lucinka258 - 6.3.2019 6:30

Já s hubnutím problém nemám. Podaří se mi zhubnout cvičením, ale mám problém s tím, že pak naberu kila zase zpátky. Potřebovala jsem, aby mi někdo pomohl s úpravou jídelníčku. Proto jsem se přihlásila do kurzu o zdravém životním stylu https://kurzyazazitkyonline.cz/zdravi-a-zivotni-styl/ .

 
martinaves
martinaves - 24.1.2016 17:27

díky piperine jsem zhubla, jsem velmi spokojená z jejich účinku :)

 
sarka73
sarka73 - 20.1.2016 14:04

četla jsem několik nazorů o piperine a také myslím že mohla bych zkusit ty tablety :)

 
lenka_c
lenka_c - 13.1.2016 21:16

z bylinných doplňků nejlepší jsou ty s výtažkem pepře, s piperinou. osobní jsem vyzkoušela Piperine Forte a jsem velmi spokojená z efektu smajlik - 4

 
martinaves
martinaves - 7.1.2016 18:45

doporučím pouze hubnutí s bylinnými doplňky, jsou bezpečné, není drahé a ůspěšné!

 
sarka73
sarka73 - 4.1.2016 12:43

kdo má peníze pro liposukce... neznáte levnější způsob pro úspěšné hubnutí??

 
miraba
miraba - 3.12.2015 19:27

chtěla bych zhubnout s nějakými tabletami, četla jsem že je to dobrý způsob. které vyzkoušet? zelená káva, guarana?

 
hanecka8
hanecka8 - 1.12.2015 22:26

dnes moje kamarádka řekla mi že take použivala Piperinu a díky tomu zhubla po těhotenství. myslím že i já objednam ty tablety smajlik - 4

 
jirka_b
jirka_b - 27.11.2015 12:52

díky moc za doporučení. četla jsem několik pozitivních nazorů take na jiných stránkách a myslim že se zkusim na hubnutí s piperinou :)

 
lenka_c
lenka_c - 24.11.2015 17:26

jirka_b: zkus tablety s piperinou, díky nim zhubla jsem devět kilo smajlik - 13 najdeš je na stránce www.piperineforte.com pokud chceš vědět víc o úspěšným hubnutí napíš mi soukromou zprávu, zdravím!

 
jirka_b
jirka_b - 23.11.2015 11:26

chtěla bych zhubnout několik kilo, bohužel nemám čas sportovat každý den. jím zdravé jídlo ale mám moc špatný metabolismus a hubnutí nejde...

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399045.
Archiv anket.