Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Martin a Venuše a mýty o natáčení erotických scén

Martin a Venuše a mýty o natáčení erotických scén

Celovečerní romantická a sexy komedie ze současnosti nazvaná Martin a Venuše má premiéru naplánovanou na březen příštího roku. Příběh, který si v různých variantách prožil pravděpodobně téměř každý, nás provede životem ženy v domácnosti s malými dětmi, s pocity nedocenění a bez seberealizace, a jejího muže, který se ze všech sil snaží zabezpečit rodinu a na nic jiného nemá čas. Sice spolu mluví o tom stejném, ale každý jinak.

Snad už v tuto chvíli můžeme prozradit, že poradcem – jenž „dokořenil“ některé scény či dialogy svými nápady a náměty ze života - je Laura Janáčková „specialistka na vztahy“, protože ve filmu jde právě o partnerské vztahy. Laura v tyto dny startuje i vlastní „kurzy potvor“, ve kterých se ženy dozví, jak „pracovat“ se svým mužem a muži, jak rozpoznat domácí manipulaci.

Rozhodli jsme se, že se budeme bořit mýty a přinášet fakta! Těšte se proto na další zprávy nejen o sexu či partnerském soužití!

Kupříkladu, věděli jste, že existují dvě teorie, jak se mohou muži hádat se ženami? Toto je sice mýtus, ale faktem zůstává, že ani jedna z nich nefunguje.

Mezi lidmi také koluje mýtus o natáčení erotických filmových scén – že prý při jejich natáčení naroste počet lidí na místě do astronomických počtů. Nevěřte tomu, faktem u nás je, že se každý producent snaží eliminovat přítomné na nejnižší možný počet.

A filmové polibky? To je kapitola sama pro sebe. Mýtem není, že za nefalšovaný a pořádný polibek ve filmu byste mohli jít před druhou světovou válkou v USA i do vězení. Odsoudili by vás za pornografii. Proto na nás tehdejší polibky působí trochu legračně – faktem je, že se mohli líbat pouze na bradu, respektive někam mezi rty a bradu.

A další mýty a fakta zase příště...

 

Redakce


14.3.2012   Rubrika: Filmové recenze   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Martin a Venuše a mýty o natáčení erotických scén

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 14.3.2012 13:22

smajlik - 76Mě už nezajímá ledasco,tohle už vubecsmajlik - 66blbostmi se nezabývám..smajlik - 77

 
Almega
Almega - 14.3.2012 8:50

Mě už takové filmy nezajímají,dříve jsem si však říkala,proč točí takového něco s náznaky,buď ať to dělají doopravdy anebo raději nic,takové to napodobování sexu pod peřinou člověka akorát rozesměje.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.