Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Potřebovala bych radu zkušených žen, nerada bych manžela nějak ranila. V průběhu posledního roku se rapidně snížila jeho potřeba sexu, já tím trpím, on se tváří, že je všechno v pořádku. Vím, že tahle oblast je pro muže hodně citlivá, tak se zatím držím zpátky a nijak to nekomentuju, ale přemýšlím, že bychom si s mužem asi měli nalít čistého vína. Jenže jak na to?

Manžel je o deset let starší, je mu 57 let, mně je 47. Jsme spolu skoro pětadvacet roků, máme dvě dospělé děti. Co se sexu týká, nikdy nebyl problém, ani z jeho, ani z mé strany. Spali jsme spolu průměrně dvakrát, třikrát týdně, když jsme byli mladší, tak skoro denně. Pak se to ustálilo na těch cca třech akcích za týden a oběma nám to vyhovovalo. Většinou to byl vždycky manžel, kdo dával k sexu první podnět.

Před přibližně rokem jsem zaznamenala postupnou změnu. Uplynul týden, dva a muž nic. Já jak byla zvyklá čekat, až začne on, jsem to nejdřív moc nevnímala, až po těch dvou týdnech mi to došlo. Tak jsem vyvinula iniciativu, pomilovali jsme se a všechno vypadalo v pořádku. Žádné problémy s erekcí neměl, připadalo mi, že si to i hezky užívá. Několik týdnů pak bylo všechno zase v pořádku.

Pak se to ale zase nějak zvrtlo. Sex už byl jen jednou týdně, pak jednou za dva. A vždycky jen na můj popud. Jednou jsem schválně nic neprovokovala čekala, kdy to manželovi začne chybět. Vydržel celý měsíc! Pak se sám připomenul a měli jsme pak sex čtyřikrát za sebou v průběhu dvou týdnů. A potom zase šlus.

V posledních dvou měsících už je to ale úplně někde jinde. On sám jakoby vůbec neměl potřebu a když začnu já, většinou mě odmítne a na něco se vymluví. Že je unavený, bolí ho hlava, nechce se mu, dívá se na televizi apod. Je to pro mne velice ponižující.

Jinak nám vztah funguje, máme se rádi, chodíme za kulturou, na výlety apod. Já o sebe dbám, držím si váhu, snažím se být upravená i doma, nechodím jako cuchta nenamalovaná a v teplákách. Vím, že se mu pořád líbím, často mě jen tak pohladí, políbí. Na první pohled fungujeme jako harmonický pár, což vlastně jsme, až na ten sex. Jednou jsem se ho opatrně zeptala, jestli nemá nějaký problém, stručně odpověděl, že opravdu nemá a dal najevo, že o tom nechce mluvit.

Co s ním? Naléhat asi nemá smysl, tahat z něj, co se mu děje, taky ne. Smířit se s tím, že budu od teď žít jako jeptiška se mi taky nechce. O variantě najít si milence neuvažuju ani náhodou, něco takového bych nikdy neudělala.

Myslíte, že je možné, aby muž v jeho věku absolutně ztratil zájem o sex? Neměla bych na něj nějak zapůsobit a dohnat ho případně k doktorovi? On nic neřekne, tvrdí, že je všechno v pořádku, ale já si tím jistá nejsem. Jenže tohle není rýmička, abych mu uvařila lipový čaj a donutila ho to vypít, tohle je na výsost citlivá mužská záležitost. Jak na něj? Poradíte? Předem děkuji.

Helena


17.1.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 112   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-112
sharon
sharon - 5.2.2017 12:01

KAŽDÝ BY MĚL SVÉ DLUHY VRACET ....OPRAVDU KAŽDÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
krasaka
krasaka - 5.2.2017 11:22

kubikm: smajlik - 61 já mám AdBlock /který neumím zrušitsmajlik - 55/, jenže bez něho mám reklamy google i španělské a to se nedá vydržet smajlik - 66
Tak nad tím uvažuji, co když Ti ty peníze chce vrátit, až budete mít taky Eura ???
Kdožví, jaký banka nasadí kurz k výměně - zřejmě takový, že se lidé octnou na mizině ???¨

„Posvátný cit přátelství je svou povahou tak sladký, trvalý, věrný a trpělivý, že může vydržet celý život, ovšem kromě okamžiku, kdy přítel požádá o půjčení peněz.“
– Mark Twain

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze !!! smajlik - 85

 
sharon
sharon - 5.2.2017 10:56

Arna: s těma reklmama je to všude, chodím na CHŽ na Feminu, na Babinet , je to všude , z něčeho ty magazíny musí fungovat.................

 
thePlacheck
thePlacheck - 5.2.2017 10:52

Problém je v tom,že já mám rád svíčkovou.Ale jíst ji pořád dokola tak se asi pobliju.Jestli on třeba nechce vepřo-knedlo-zelo?

 
kubikm
kubikm - 5.2.2017 9:59

Arna: meryl měla smlouvu s googlem...a to je právě "odpovědné" za to, že když někde si něco vyhledáváš, google ti to sem potom hodí, takže ve stejný okamžik na stejném místě na str. mohou být i jiné obrázky....
takže google magazinu platí za to, že tam tohle naskakuje, potom může mít reklamu právě z těch reklamních článků, tam zase záleží na tom, kolik lidí si ten reklamní článek přečte
alespoň takhle jsem tomu jejímu vysvětlení rozuměla

 
Arna
Arna - 5.2.2017 8:43

Co se týká těch reklam, nevím jak to funguje, jsou tu vyloženě reklamí články, ale většinou se mi tu ukazují reklamy z obchodů kdam jsem se v posledních dnech koukala a ne právě ze šž, ale i jinde. Astratex, Bonprix, Conrád a pod.

 
Arna
Arna - 5.2.2017 8:41

kubikm: Já tě docela chápu s tím půjčováním a vymáháním. Jsem na tom podobně, vytáhla jsem bývalou kolegyni z bahna a sama jsem se tam málem dostala.
Ale to už je jiné téma než že s někým nesexuje manžel.smajlik - 68

 
sharon
sharon - 5.2.2017 1:35

kubikm: tady už ale chodíme stále ty stejné ....... sem tam nějaká nová blbka s reklamou na podporu erekce.....smajlik - 68

 
sharon
sharon - 5.2.2017 1:34

mariena: a co s tím ?????smajlik - 26

 
mariena
mariena - 4.2.2017 22:06

Řekla bych,že čtenářky neodrazuje to,co píší lidé v diskuzi,ale to,že se tu nic neděje,nikdo na naše podněty,otázky a přání nereaguje.Je to snad jediný magazín bez redakce a bez odpovědnosti.

 
kubikm
kubikm - 4.2.2017 21:03

jinak jsem to sem dala, aby i jiní lidé nenaletělismajlik - 31smajlik - 31

 
kubikm
kubikm - 4.2.2017 20:59

sharon: smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34
podívej, uvidíš můj nick, moji ikonku,,,pro vlastní klid - nečti¨
já to taky u někoho tak řešímsmajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
kubikm
kubikm - 4.2.2017 20:57

sharon: no protože
1/ byla to moje kámoška
2/ netušila jsem o tom, že je tam termín splatnosti, a pokud nezaplatí...hned žalovat...a budež žalovat kámošku?
3/ říkala mi...teď se martin opařil...hned ti to pošlu...teď se ivanka rozvádí...hned ti to pošlu
protože tahle smlouva má jinou splatnost, jako jiné smlouvy

 
sharon
sharon - 4.2.2017 19:49

kubikm: nebo založ sólo diskuzi......DLUHY, DUŽNÍCI, VYMAHATELÉ, EXEKUCE, URNA ...a pod..............smajlik - 105

 
sharon
sharon - 4.2.2017 19:47

kubikm: a proč jsi ji ty nežalovala před uplynutím splatnosti ???.......................promiň, ale mě to tady otravuje.....

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-112
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76952.
    Archiv anket.