Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Dlouho jsem váhala, jestli sem mám napsat, protože to, co mi provedl můj manžel, považuji za něco naprosto příšerného a nevhodného. A nevím proč, i když jsem já nic neudělala, vlastně se za to stydím. Nikomu v okolí to říct nemůžu, rodině už vůbec ne, přitom bych potřebovala slyšet, co si o tom myslí ostatní ženy.

Nejdřív stručně něco o nás. Mně je devětadvacet, manželovi o šest let více. Chodili jsme spolu tři roky, vzali se a já teď čekám naše první dítě, jsem v sedmém měsíci. Od čtvrtého měsíce mám rizikové těhotenství, začala jsem se otevírat, takže mám nařízený klid a pouze pomalé procházky, žádné přepínání a zapovězený je i klasický sex. Manžel to nenese zrovna dobře, byli jsme zvyklí žít dost aktivně. Řekla jsem mu proto, že není nutné, aby se mnou byl, když není v práci, pořád doma, že ho chápu a ať si jde klidně pobavit nebo si zasportovat s kamarády. Opravdu mi to nevadilo a neměla jsem nejmenší důvod mu nějak nevěřit nebo si představovat kdoví co.

Jenže on si to asi vyložil po svém. A teď půjdu rovnou k věci. Dozvěděla jsem se totiž, že jeden jejich kolega, který slavil kulaté narozeniny, zorganizoval pro pár kamarádů (tedy i pro mého manžela) „super“ oslavu v nevěstinci ve vzdálenějším městě. Tak daleko patrně proto, aby ta akce zůstala pokud možno v utajení. Jenže nezůstala. Nebudu popisovat, jakým způsobem se ke mně ta informace dostala, ale prostě dostala. Jednoho krásného dne jsem se tedy dozvěděla, že si můj manžel užíval v bordelu. Zpočátku jsem nevěřila, ale vrtalo mi to v hlavě, tak jsem se ho přímo zeptala. V skrytu duše jsem doufala, že mi to vyvrátí a označí to za naprostý nesmysl.

Jenže to se nestalo. Řekl jen, jak jsem se to mohla dozvědět, že to byla tajná jízda pár kamarádů. Asi nepočítal, že všude jsou jen lidi a svět je v podstatě malý. Nenapadlo ho, že ho tam někdo uvidí a pozná. A že ten někdo zná i mě a ví, že jsem těhotná.

No, bez nějakých vytáček se přiznal, že ano, byl tam, bavili se. Hned to ale začal otáčet proti mně, co prý mi na tom vadí, že to přece není nevěra, že tam byl jednou jedinkrát a nemá potřebu to opakovat. Místo toho, aby se kál a omlouval, vyčetl mi, že se chovám jako hysterka a dělám z komára velblouda.

Jenže já to cítím jako zradu, velkou. Úplně se mi zhnusil, když si představím, co tam asi s kdoví jakou ženštinou prováděl. Začala jsem se ho štítit, nechci mu dát ani pusu, natož něco ještě intimnějšího, i když sex máme kvůli mému těhotenství zapovězený. Ale náhradní praktiky jsme prováděli, to ano. Já toho teď ale opravdu nejsem schopná, doslova se mi zvedá žaludek, že bych ho třeba měla orálně uspokojit a přitom mít v hlavě představu, jak souložil s nějakou, která jich vystřídá za noc několik. Omlouvám se, že to píšu takhle otevřeně, ale tak to cítím.

Je mi zle. Z dva měsíce se má narodit naše první děťátko, místo toho, abychom se spolu těšili a užívali si to, on to takhle pokazil jen kvůli nějaké pochybné zábavě. Myslíte, že mě ten odpor k němu přejde? Jinak je to prima chlap, ale tímhle mne tak strašně zklamal a ublížil mi, že nevím, jestli se přes to dokážu někdy vůbec přenést.

Adriana


24.4.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 112   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Petruša
Petruša - 4.5.2013 14:30

podle mě návštěva v nevěstinci nevěra není, jestli tam souložil,to nevěra je

 
mashanka
mashanka - 27.4.2013 10:14

Co si myslí jiné ženy, to není důležité v tomto případě - tyhle věci vnímá každý jinak. Pokud Ty to za nevěru považuješ, nevěra to je.
Druhá věc je, jestli si to v sobě sama nepěstuješ, protože máš něco takového zafixováno jako nevhodné ........... když si představím .... to Ty sama si ubližuješ - proč si to vlastně představuješ ?

 
Stanik
Stanik - 26.4.2013 12:27

Almega: smajlik - 47amen. Ze se vzdycky najde nejaky pitomec, ktery vse vyzvani.

 
Almega
Almega - 26.4.2013 8:28

thePlacheck: Někdy si člověk NESMÍ představovat !!! Např. když se jede veřejnou dopravou,tak člověk nesmí myslet na to,kdo seděl na tom sedadle nebo se držel madla...Kde měl předtím tu ruku,jestli nebyl nemocný,mohl mít vši,blechy,AIDS...Totéž v restauraci:mohl mi někdo naplivat do jídla ?nebo dokonce načůrat??? Atd.atp.

 
thePlacheck
thePlacheck - 25.4.2013 21:41

Almega - ano a o tom to je.Uklouznout může každý,to je bez debat,Ale mě jde spíš o to že když si představím strčit to do někoho kdo má několik partnerů denně a potom něco přenést na sebe a manželku ........A kondom taky není stoprocentní.

 
Nessie
Nessie - 25.4.2013 13:47

Almega: Dneska musím naprosto souhlasit.

 
Almega
Almega - 25.4.2013 10:54

Včera jsem neměla čas ani sem zajít,tak jdu s křížkem po funusu: Já tedy předpokládám odjakživa,že chlapi jsou nevěrní a zvláště jsou tehdy,když by to zrovna neměli vůbec dělat! Já bych se tedy na místě Adriany nehroutila,nedělala ze sebe oklamanou oběť,nehysterčila bych,nerozváděla se,ani se příliš nehnusila ! Vždyť je to jen sex,doufejme že s ochranou ,a NIC VÍC !! Byla by škoda kvůli takovému výkonu všechno dobré předtím zahodit a zničit a hned udělat z dítěte polosirotka....Jsou mnohem horší věci v životě...Spíše by se moje zloba obrátila směrem k udavačovi,ten svou zlomyslností udělal tu zákeřnost! Rozkopl bábovičku a s potěšením se kochá,jak se budoucí matka bude hroutit...Fuj...

 
thePlacheck
thePlacheck - 24.4.2013 21:58

Tak já nevím ,ale kdyby tam šel s úmyslem si zasouložit tak by tam šel asi sám a ne s celou tlupou.A nebo souložili všichni?To asi né. A ten kolega to platil?Každopádně i kdyby tak to byla jen jednorázovka na přechucení která nic neznamená a určitě toho teďkom lituje.To ovšem nemění nic na tom že je to pěkný ha*zl.Adriana na to nezapomene a dycky když někam půjde tak budou pochybnosti. kam jde.Tohle si hošan posmolil,ikdyž se mu tam třeba nechtělo a kámoši ho tam dovlekli.

 
Mulisak.cz
Mulisak.cz - 24.4.2013 21:33

Manžel udělal dvě chyby. První, že tam šel... a druhou, jak se zachoval. Měl se omlouvat, a ne obviňovat někoho jiného. Nejprve by si tedy měl uvědomit, že chybu udělal on, a pak se omluvit. A trpělivě čekat, jestli mu bude odpuštěno. Možná, že pokud jeho omluva bude upřímná a bude litovat, co udělal, tak se pisatelce po čase přestane hnusit. Do té doby se asi nemá cenu k něčemu nutit, a ten test na pohlavní choroby bych taky doporučila, aby si udělal.
Je nešťastné, že se to stalo zrovna v době těhotenství. Soustřeďte se ale na miminko a na chlapa se pro tuto chvíli vykašlete, nestojí to za ty nervy. Snad se to nějak urovná. Ale jak říkám, on musí udělat první krok, aby se to stalo, ne vy.

 
Piafka
Piafka - 24.4.2013 20:08

Gorawen: to může tvrdit i ta manželka o něm...že je to s ním, jakoby jí nabízel stále k večeři guláš...
Jen mě fascinuje to přirovnání, většinou ze strany můžů, neslyším to poprvé. Vůbec si neuvědomují, že ženská to často vnímá stejně, ne-li hůř, že i jí se muž v průběhu let třeba okoukal, zevšedněl atd.....holt sebestřední chlapi...
Každopádně to není omluva pro nevěru. Spíš důkaz určité nezralosti a alibismu dohromady.

 
pippi.dlouha.puncocha
pippi.dlouha.puncocha - 24.4.2013 20:02

A vůbec nechápu, jak to některé z vás můžou srovnávat se striptýzem. Z té reakce, že bordel není nevěra, je jasné, že na čumendu tam nešel.

 
pippi.dlouha.puncocha
pippi.dlouha.puncocha - 24.4.2013 20:01

Tvůj chlap je idiot. Že to udělal, když jsi těhotná, a hlavně proto, jak se zachoval vůči tobě, když se to provalilo. Poslala bych ho na testy na pohlavní nemoci, když se válí s kurvama, ať od něj ještě něco nechytneš.

 
Bellana
Bellana - 24.4.2013 19:17

Kaliban: Řeklas o tom manželovi nebo se to dozvěděl z druhé ruky? Byl manžel v té době těhotný téměř bez možnosti dělat něco jiného než ležet jako vorvaň na gauči? Asi ne. Muž nemusí dělat nic z toho, co mu podle tebe historicky není blízké. Nikdo ho totiž pod nabitou hlavní k oltáři nedovlekl. Protože tam šel dobrovolně, musí vzít v úvahu i to, že si nevzal ženu, která mu bude tolerovat cokoliv. Nebo si měl takovou ženu najít. Jsme svobodní. Už se nemusejí uzavírat sňatky z rozumu, aby měl grunt dědice. Ženy se taky nemusejí vdávat, aby měly živitele. Proto je třeba ohleduplnost z obou stran. Vyrostla jsem s bratry a jejich kamarády, studovala na technice, kde nebylo ani deset procent děvčat a pracuji převážně s muži, nedělám si proto o nich iluze a neskáču jim na špek. Oni se taky přede mnou neodváží mluvit o svých manželkách špatně, protože bych je rozcupovala na márne kúsky.

 
EVKA1
EVKA1 - 24.4.2013 19:06

Zkuste se ho zeptat, jestli on nebude hysterčit, když si vy v rámci "dámské jízdy" pozvete na pobavení gigola.smajlik - 56

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 18:50

Bellana: My ale nevíme, proč jí řekl, že je hysterka. Problém totiž je, že my víme jen to, co je nám popisováno zde. Nevíme, co jí řekl. Známe to jen z jedné strany. Já se toho chlapa nezastávám. Jen poukazuju na to, že nic není tak jednoduché, jak to vypadá. Příručky, časopisy a jiné texty nám - i těm chlapům - pořád zdůrazňujou, jak má být chlap empatický, milující, starající se o děti a málem odrodit, zatímco my máme právo na svou emancipaci. Jenže historicky vzato, ono to tak prostě není. Ale jak říkám, já se nezastvávám jeho, Jen poukazuju na to, že víme jen to, co nám píše jedna polovina sporu. Která se nám v podstatě svěřuje, že její muž je zrůda, která se jí hnusí. Pokud se jí její muž hnusí, pak by to měla prostě zabalit. Protože v životě přijdou daleko horší a důležitější věci, než dohadování se, jestli byl nebo nebyl v bordelu. Jednou. Možná se už tisíckrát omluvil a po tisící prvé prostě řekl, že je hysterka. Možná ne, to my nevíme. Ten text je totiž natolik emotivní, že si u toho představuju vzteklou vzlykající babu, která miá pocit, že se jí chlap vymknul kontrole. Je mi líto. On se o ni stará, jak jsem pochopila, nepořídil si milenku, nic takového. Šlo o jednu pánskou jízdu. Bellano, budeš se divit, v bordelu na drinku jsem byla i já.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.