Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Dlouho jsem váhala, jestli sem mám napsat, protože to, co mi provedl můj manžel, považuji za něco naprosto příšerného a nevhodného. A nevím proč, i když jsem já nic neudělala, vlastně se za to stydím. Nikomu v okolí to říct nemůžu, rodině už vůbec ne, přitom bych potřebovala slyšet, co si o tom myslí ostatní ženy.

Nejdřív stručně něco o nás. Mně je devětadvacet, manželovi o šest let více. Chodili jsme spolu tři roky, vzali se a já teď čekám naše první dítě, jsem v sedmém měsíci. Od čtvrtého měsíce mám rizikové těhotenství, začala jsem se otevírat, takže mám nařízený klid a pouze pomalé procházky, žádné přepínání a zapovězený je i klasický sex. Manžel to nenese zrovna dobře, byli jsme zvyklí žít dost aktivně. Řekla jsem mu proto, že není nutné, aby se mnou byl, když není v práci, pořád doma, že ho chápu a ať si jde klidně pobavit nebo si zasportovat s kamarády. Opravdu mi to nevadilo a neměla jsem nejmenší důvod mu nějak nevěřit nebo si představovat kdoví co.

Jenže on si to asi vyložil po svém. A teď půjdu rovnou k věci. Dozvěděla jsem se totiž, že jeden jejich kolega, který slavil kulaté narozeniny, zorganizoval pro pár kamarádů (tedy i pro mého manžela) „super“ oslavu v nevěstinci ve vzdálenějším městě. Tak daleko patrně proto, aby ta akce zůstala pokud možno v utajení. Jenže nezůstala. Nebudu popisovat, jakým způsobem se ke mně ta informace dostala, ale prostě dostala. Jednoho krásného dne jsem se tedy dozvěděla, že si můj manžel užíval v bordelu. Zpočátku jsem nevěřila, ale vrtalo mi to v hlavě, tak jsem se ho přímo zeptala. V skrytu duše jsem doufala, že mi to vyvrátí a označí to za naprostý nesmysl.

Jenže to se nestalo. Řekl jen, jak jsem se to mohla dozvědět, že to byla tajná jízda pár kamarádů. Asi nepočítal, že všude jsou jen lidi a svět je v podstatě malý. Nenapadlo ho, že ho tam někdo uvidí a pozná. A že ten někdo zná i mě a ví, že jsem těhotná.

No, bez nějakých vytáček se přiznal, že ano, byl tam, bavili se. Hned to ale začal otáčet proti mně, co prý mi na tom vadí, že to přece není nevěra, že tam byl jednou jedinkrát a nemá potřebu to opakovat. Místo toho, aby se kál a omlouval, vyčetl mi, že se chovám jako hysterka a dělám z komára velblouda.

Jenže já to cítím jako zradu, velkou. Úplně se mi zhnusil, když si představím, co tam asi s kdoví jakou ženštinou prováděl. Začala jsem se ho štítit, nechci mu dát ani pusu, natož něco ještě intimnějšího, i když sex máme kvůli mému těhotenství zapovězený. Ale náhradní praktiky jsme prováděli, to ano. Já toho teď ale opravdu nejsem schopná, doslova se mi zvedá žaludek, že bych ho třeba měla orálně uspokojit a přitom mít v hlavě představu, jak souložil s nějakou, která jich vystřídá za noc několik. Omlouvám se, že to píšu takhle otevřeně, ale tak to cítím.

Je mi zle. Z dva měsíce se má narodit naše první děťátko, místo toho, abychom se spolu těšili a užívali si to, on to takhle pokazil jen kvůli nějaké pochybné zábavě. Myslíte, že mě ten odpor k němu přejde? Jinak je to prima chlap, ale tímhle mne tak strašně zklamal a ublížil mi, že nevím, jestli se přes to dokážu někdy vůbec přenést.

Adriana


24.4.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 112   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Bellana
Bellana - 24.4.2013 11:11

Kaliban: Víme, že v těhotenství hormony ženu ovlivňují dost výrazně, samozřejmě i v závislosti na povaze té ženy. Muži se holedbají, že jsou logičtější. Neměl by to tedy logicky být muž, který si uvědomí, že na jeho ženu působí hormony a že on by měl jednat tak, aby jí těhotenství co nejvíce zpříjemnil a tolerovat občasné úlety v reakci? Že je to on, kdo má být trpělivý? Já vím, naivita. Ženy jsou ovlivňěny hormony jen část svého života, zatímco hodně mužů jejich penis ovládá celý život a čekat od nich rozum je nerozumné.smajlik - 42 Ať už Adriana řekla nebo udělala cokoliv, její muž se zachoval jako blb a ne její vinou. Kdokoliv použije slovo hysterie, když je druhá osoba oprávněně rozhořčená, si zaslouží titulovat jiným psychiatrickým termínem, který se používá pro osoby s IQ pod 70.

 
Verera
Verera - 24.4.2013 11:09

Pokud si nědo užívá s prostitutkou, něco chytne a pak doma nakazí těhotnou ženu a je riziko, že z toho bude nemocné nebo postižené dítě, tak bych to docela ráda věděla být tou manželkou. Ten kdo to Adrianě řekl, mohl mít i tyto pohnutky.

 
sharon
sharon - 24.4.2013 11:01

Kaliban: rozvedená matka....smajlik - 26

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 10:54

"Řekla jsem mu proto, že není nutné, aby se mnou byl, když není v práci, pořád doma, že ho chápu a ať si jde klidně pobavit nebo si zasportovat s kamarády. Opravdu mi to nevadilo a neměla jsem nejmenší důvod mu nějak nevěřit nebo si představovat kdoví co. Jenže on si to asi vyložil po svém..." to zní, jakože do toho bordelu chodí místo fitka, což je evidentní nesmysl. Prostě manžel šel na pánskou jízdu, co se tam stalo, nevíme, jen Adriana z toho vyvozuje, že tam něco s někým dělal. Nevíme, jakým tónem se ho na to zeptala. "Místo toho, aby se kál a omlouval..." Z toho nezní, že by mu dala nějak moc šancí to vysvětlit. Prostě Adriana je těhotná, hormony pracují a neví v podstatě nic, kromě toho, že jí nějaká "dobrá duše, co to s ní myslí dobře" vyžvanila, že její muž byl na pánské jízdě v bordelu. Ten člověk není alkoholik, neprohrává peníze v hernách, prostě to podle všeho byla jedna jediná pánská jízda. Takže - buď mu Adriana normálně sdělí, že ji děsí představa, že spal s prostitutkou a že ji mohl nakazit a tím tu celou hysterii ukončí nebo bude pokračovat ještě pár týdnů s vyprávěním, o tom, jak se jí hnusí a pak se holt vystavuje riziku, že porodí jako svobodná matka. Adriana nikdy neprovedla nic, zač se stydí?

 
Kassy
Kassy - 24.4.2013 10:47

Adriano, a to že "se bavil" znamená, že seděl v baru, popíjel, díval se na striptýz a nechal nějakou rajdu, aby mu tancovala na klíně nebo šel i s nějakou na pokoj a využil jejích sexuálních služeb? Z článku to není jasné a není jasné ani jestli jste se o tom s manželem bavili a jestli víš, čeho vlastně se přesně dopustil. Nedomýšlíš si jen víc než v tom bylo? Pak bych i chápala, že se manžel ohrazuje a myslí si, že děláš z komára velblouda. Ze samotné návštěvy nevěstince, pokud šlo o oslavu organizovanou nějakým kamarádem, ne manželovu vlastní iniciativu, bych drama nedělala. Asi bych mu v takovém případě řekla, že bych o tom ráda věděla od něj, nejlépe předem, pokud to bylo nevinné, abych si pak nemusela domýšlet kdoví co, když mi to nějaká dobrá duše donese. Kdyby se muž s nějakou lehkou děvou vyspal, to by mi ovšem taky vadilo, považovala bych to za nevěru a v těhotenství, zejména když bych měla rizikové, by mě to ranilo ještě o to víc. Nevím, jak bych to řešila, kvůli jedné návštěvě bordelu bych asi nerozbíjela rodinu, ale rozhodně bych si o tom s mužem promluvila ve smyslu proč měl potřebu se uspokojovat jinde a jak teď mám věřit, že mě neopustí, když s dítětem přijdou těžší časy. Připomněla bych mu, že to dítě které čekám, a které nás teď omezuje je NAŠE společné a že rizikové těhotenství jsem si nevymyslela z plezíru. Rozhdně není dobr si to všechno dusit v sobě. Chybu udělal on, ne ty. I kdyby v tom nevěstinci k žádnému aktu nedošlo, udělal chybu už tím, že ti to tajil. Nenech hodit vinu na sebe a nedus to v sobě, tím dosáhneš jedině rozpadu vztahu.

 
Bellana
Bellana - 24.4.2013 10:43

Adriano, naprosto chápu tvoje pocity. Teď jsi navíc ještě zranitelnější než dříve. Máš ale čas, tak si sedni, napiš si kritéria toho, co je pro tebe ve vztahu důležité a jejich bodovou hodnotu. Prostě takovou rozhodovací tabulku. Uvidíš, zda převáží klady nebo zápory. Když zjistíš, že klady převažují (pravděpodobně ano, jinak bys s ním asi nebyla), začni pracovat na tom, abys tuto hnusnou situaci zpracovala, případně vytěsnila. Neříkám, že to máš manželovi nějak ulehčit. Je třeba ho nějak přimět (nevím jak, ale křikem a scénami to nepůjde), aby se taky zamyslel a uvědomil si, že ty jsi ten člověk, na jehož mínění mu má záležet nejvíce, ne nějací kamarádi nebo kolegové. A že se on musí snažit, aby tě získal zpět. Má na to pár měsíců. To by mohl stihnout.

 
sharon
sharon - 24.4.2013 10:42

dadka: a bůhví jestli se mu v podnapilosti podařilo vůbec zasunout....smajlik - 42smajlik - 26

 
sharon
sharon - 24.4.2013 10:41

wrtoshiwa: je to ale plémě....smajlik - 68

 
wrtoshiwa
wrtoshiwa - 24.4.2013 10:30

sharon: to určitě ne, v obou pohlavích se najdou jak takoví tak i makoví. akorát si nedovedu dost dobře představit, že by ženský svoje jednonoční avantýry takhle veřejně prezentovaly v nějakém fóru. možná s hodně dobrýma kamarádkama na dámské jízdě, ale takhle...z toho fóra je vidět, že chlapi berou tady ty pracovnice vyloženě jako spotřební zboží, ohodnotí barvu, rychlost, výkon a příště zkusí zas něco jinýho smajlik - 66

 
PEGG
PEGG - 24.4.2013 10:30

Pokud to někdo mladé paní donesl, jako že by to vědět měla, že se ji to týká, tak je to pěkný debil a je jedno jestli to byla dobrá kamarádka nebo rádoby přítelsmajlik - 66 Pokud to byl jeden úlet, tak to Adriana do dnes nemusela vědět a bylo by ji líp. On se za to možná ve skrytu duše stydí, proto i ten útok. Jenže teď je to zas na ženě, aby to řešila, ptám proč, proč to jsou většinou ženy, které musí řešit chlapovi poklesky. On se bude tvářit jako že nic, rodina o ničem neví a nakonec bude Adriana ta špatná, která rozbíjí rodinu, protože je tak neskutečně protivná a s tím naším klukem ani kloudně nemluvísmajlik - 82
Proč to má teď nechávat na sobě, proč ona trpí za jeho hnusné chování a ještě ho chrání před jeho rodinou? smajlik - 26

 
dadka
dadka - 24.4.2013 10:29

Nestihla jsem ještě přečíst všechny příspěvky, ale manžel by se mně taky hnusil. Je to od něho podraz, protože jsi těhotná. Ale zase na druhou stranu si myslím, že sám by do bordelu nezašel, ale když to organizoval kamarád a pozval je, tak nechtěl trhat partu. Chlapi to prostě mají jinak, když zahnou, neznamená to pro jně asi vůbec nic, jen sex, o kterém druhý den nevědí.

 
Anahir
Anahir - 24.4.2013 10:21

Myslím, že to takhle otočil, protože útok je prý nejlepší obrana.
Z jeho pohledu je lepší zkoprnělé manželce vyčíst hysterii a nafukování věcí, než se omluvit a vysvětlit.
Zklamaná důvěra je hrozná věc ať byl sex nebo ne.
Čert vem ten bordel pokud tam nesexoval, jde o to že zklamal, ještě se uráží a nakonec sprdne i ženusmajlik - 96. A jestli tam sexoval a ještě se nafoukne, neškodilo by mu to trochu doma opepřit.
Měl by vědět že zklamaná důvěra se nekoupí v supermarketu, ale musí sakra makat na tom aby se vrátila. a je to těžší než ji získat poprvé.
A co se týká toho dotyčného, kdo to donesl - lidi jsou všelijaký a ne jen s pevným charakterem a spravedlivým srdcem (či sluníčkem v dušičce v pěkném srdíčíčkusmajlik - 70smajlik - 36). Třeba to ten dotyčný ,,myslel dobře" - ty jsou nejlepší na zabitísmajlik - 36
Když je člověk svobodnej, ať si dělá co mu libo.

 
sharon
sharon - 24.4.2013 10:20

wrtoshiwa: a myslíš že ženský jsou lepší...???........

 
wrtoshiwa
wrtoshiwa - 24.4.2013 10:17

já jednou zabrousila na tohle fórum a ztratila sem o chlapech iluze smajlik - 68

www.nornik.net

ne teda, že bych nějaké velké iluze předtím měla smajlik - 68

 
orinka
orinka - 24.4.2013 10:10

Taky by mi to vadilo. Navíc tím přiznal, že bere ženu jako spotřební zboží. S mou povahou už bych k němu cítila taky jen odpor. Když chtěl lítat za ku*vama, neměl zakládat rodinu. Možná nechtěl trhat partu, co já vím, ale určitě ho tam nenutili jít s pistolí u hlavy.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.