Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Dlouho jsem váhala, jestli sem mám napsat, protože to, co mi provedl můj manžel, považuji za něco naprosto příšerného a nevhodného. A nevím proč, i když jsem já nic neudělala, vlastně se za to stydím. Nikomu v okolí to říct nemůžu, rodině už vůbec ne, přitom bych potřebovala slyšet, co si o tom myslí ostatní ženy.

Nejdřív stručně něco o nás. Mně je devětadvacet, manželovi o šest let více. Chodili jsme spolu tři roky, vzali se a já teď čekám naše první dítě, jsem v sedmém měsíci. Od čtvrtého měsíce mám rizikové těhotenství, začala jsem se otevírat, takže mám nařízený klid a pouze pomalé procházky, žádné přepínání a zapovězený je i klasický sex. Manžel to nenese zrovna dobře, byli jsme zvyklí žít dost aktivně. Řekla jsem mu proto, že není nutné, aby se mnou byl, když není v práci, pořád doma, že ho chápu a ať si jde klidně pobavit nebo si zasportovat s kamarády. Opravdu mi to nevadilo a neměla jsem nejmenší důvod mu nějak nevěřit nebo si představovat kdoví co.

Jenže on si to asi vyložil po svém. A teď půjdu rovnou k věci. Dozvěděla jsem se totiž, že jeden jejich kolega, který slavil kulaté narozeniny, zorganizoval pro pár kamarádů (tedy i pro mého manžela) „super“ oslavu v nevěstinci ve vzdálenějším městě. Tak daleko patrně proto, aby ta akce zůstala pokud možno v utajení. Jenže nezůstala. Nebudu popisovat, jakým způsobem se ke mně ta informace dostala, ale prostě dostala. Jednoho krásného dne jsem se tedy dozvěděla, že si můj manžel užíval v bordelu. Zpočátku jsem nevěřila, ale vrtalo mi to v hlavě, tak jsem se ho přímo zeptala. V skrytu duše jsem doufala, že mi to vyvrátí a označí to za naprostý nesmysl.

Jenže to se nestalo. Řekl jen, jak jsem se to mohla dozvědět, že to byla tajná jízda pár kamarádů. Asi nepočítal, že všude jsou jen lidi a svět je v podstatě malý. Nenapadlo ho, že ho tam někdo uvidí a pozná. A že ten někdo zná i mě a ví, že jsem těhotná.

No, bez nějakých vytáček se přiznal, že ano, byl tam, bavili se. Hned to ale začal otáčet proti mně, co prý mi na tom vadí, že to přece není nevěra, že tam byl jednou jedinkrát a nemá potřebu to opakovat. Místo toho, aby se kál a omlouval, vyčetl mi, že se chovám jako hysterka a dělám z komára velblouda.

Jenže já to cítím jako zradu, velkou. Úplně se mi zhnusil, když si představím, co tam asi s kdoví jakou ženštinou prováděl. Začala jsem se ho štítit, nechci mu dát ani pusu, natož něco ještě intimnějšího, i když sex máme kvůli mému těhotenství zapovězený. Ale náhradní praktiky jsme prováděli, to ano. Já toho teď ale opravdu nejsem schopná, doslova se mi zvedá žaludek, že bych ho třeba měla orálně uspokojit a přitom mít v hlavě představu, jak souložil s nějakou, která jich vystřídá za noc několik. Omlouvám se, že to píšu takhle otevřeně, ale tak to cítím.

Je mi zle. Z dva měsíce se má narodit naše první děťátko, místo toho, abychom se spolu těšili a užívali si to, on to takhle pokazil jen kvůli nějaké pochybné zábavě. Myslíte, že mě ten odpor k němu přejde? Jinak je to prima chlap, ale tímhle mne tak strašně zklamal a ublížil mi, že nevím, jestli se přes to dokážu někdy vůbec přenést.

Adriana


24.4.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 112   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Nessie
Nessie - 24.4.2013 8:35

Kaliban: smajlik - 75 Já už jsem tayd jednou svoje názory na nevěru prezentovala a dostala jsem pěkně po šlapkách za to, ale je mi to jedno smajlik - 68
Souhlasím s Kaliban - taková pitomost, sex s profesionálkou...smajlik - 76
Sice dokážu pochopit, že v těhotenství dělají hormony svoje a ženská je většinou přecitlivělá (taky jsem byla), ale zas bych nedělala z komára velblouda. To by se měla Adriana rozvést? Kvůli jedné šu...ce v bordelu s profesionálkou? To snad ne. smajlik - 76

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 8:33

Ale my přece nevíme, jestli s těmi dívenkami v tom bordelu souložil. Pokud by měl milenku, bylo by to mnohem nebezpečnější. Pokud v bordelu souložil, předpokládám, že použil kondom. Nedělejte z toho vědu. Bordely byly, jsou a budou. Šlo o pánskou jízdu, nepřišla mu na to, že tam jezdí pravidelně. Ostatně, pokud je ona na rizikovém těhotenství, patrně do práce nechodí a rodinu finančně zajišťuje on, takže by na to patrně ani neměl. Ne, ž ebych měla iluze o chlapech, ale možná by nebylo od věci nechat je taky trochu žít a nebýt furt jak stíhačky a řešit, že by někdo kvůli něčemu někomu sbalil kufry. Myslím, že za to, co má teď doma mu to ani nestálo. Ostatně já spíš nechápu člověka, který jí to vyžvanil. Proč, proboha?

 
rychenza
rychenza - 24.4.2013 8:31

Kaliban: tomu nerozumim. Zakladatelka neceka dite s kamaradkou ani s nekym jinym, kdo chodi do bordelu. Ceka dite se svym manzelem.
Po tom, co tam kamarad/ka delal/a je ji opravdu velke kulove. Ale do toho co tam delal jeji manzel uz ji sakra neco je.
Takze nehazejme vinnu na posly spatnych zprav, ale nechme ji tam, kde ma popravu byt.
Slusny bordel? ono neco takoveho existuje? Za penize v Praze dum a u prostitutky zadna ochrana.
A pokud by to tak bylo, tak bych byla radeji s detatkem sama, opravdu. Nemam chut se ponizovat a byt rada, ze ten muj "vyplatu nosi a nebije me".

 
sqwela
sqwela - 24.4.2013 8:24

Kaliban: jenže po třech letech, první dítě na cestě a on si jde šukat kurvu..to se mi prostě hnusí! to není důvěra ve vztahu, to je podlost..

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 8:21

Ale děvčata, vy jste hned se vším hotová. No tak byl v bordelu. Na tom přece život nestojí.

 
sqwela
sqwela - 24.4.2013 8:20

a na testy na pohl. choroby bych ho poslala 100%..buhví, co prováděl před tím, když sex s kurvou není nevěra...!

 
Bellana
Bellana - 24.4.2013 8:17

Sice taky považuji sex s profesionálkou za méně nebezpečný než sex s třicítkou, které tikají biologické hodiny a chce se usadit, ale dotklo by se mě to moc. Říct mi manžel, že jsem hysterka, tak má hodně dlouho utrum s jakoukoliv komunukací kromě striktně technické. S vysvětlením, že ho nechci svojí hysterií obtěžovat. smajlik - 42 Mně by se hnusil taky a taky bych vyžadovala, aby po skončení šestinedělí přinesl papír, že nebyl nakažen HIV ani nějakou klasickou pohlavní chorobou. Je sice pravděpodobnější, že něco takového chytne od neprofesionální rádodajky, ale nějak ho potrestat třeba.

 
sqwela
sqwela - 24.4.2013 8:12

smajlik - 36smajlik - 80smajlik - 55smajlik - 76 návštěva bordela a sex s kurvou že není nevěra?? co to je nesmysl, co to je kravinu, debilovinu??!!! tohle mi udělat můj chlap, tak ho okamžitě vystěhuju z baráku, sbalím mu kufry, těhotná, netěhotná a pošlu ho tak, odkud přišel!! hajzl a ještě se ani nekaje, měl by si sypat popel na hlavu, kretén! fuj, to mě teda pěkně zvedlo ze židle hned po ránu.

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 7:59

Kolega slavil kulatiny a pozval je tam na pánskou jízdu. Nejezdí tam pravidelně sám. Tak nebuď hysterka. Ještě pár let mu to připomínej a budeš se svým "prvním děťátkem" sama. Pokud ho tam někdo viděl a poznal, byl tam taky, ne? Řekla ti to nějaká kamarádka? No, copak tam asi dělala. Ber to jako úlet a uklidni se. Jak říkám, kdybys přišla na to, že tam tráví volný čas. Ale jedna jediná pánská jízda? Budeš mu to předhazovat celý život? Ad papír od dokotora - ve slušným bordelu se používá ochrana. Na stavbě taky nosíte přilbu.

 
tornado-lou
tornado-lou - 24.4.2013 7:38

Mohlo to byt tak, ze tam jen pili nebo neco..... Ale to by uz predpokladam rekl. Jinak je to solidni hnus.

 
PEGG
PEGG - 24.4.2013 7:34

caira - 24.4.2013 7:24 to by byl ten lepší případ, to že tam čučel na nějaké holky by mi nevadilo, ale proč se potom tak brání, že to není nevěra. Pokud nic nebylo, proč to pořádně nevysvětlil?

 
caira
caira - 24.4.2013 7:24

Alice.: Já znám pár kamarádů, co se chodí do bordelu pobavit, na čumendu a nezasunuli by tam ani náhodou smajlik - 26
a že jsou to kámoši, co by fakt řekli, kdyby něco - svobodný kluci bez holek.
Já lidně věřím, že popil , pobavil a odešel.

 
Linda
Linda - 24.4.2013 7:22

No nevim jak bych reagovala, vim ze manzel byl kdysi na striptyzu, ale to je prece jenom o necem jinem smajlik - 26.
takze ryze teoreticky.... ano hnusil by se mi asi by trvalo hodne dlouho nez bych ho dokazala znovu polibit. Ale rekla bych mu to, pro me za me at si mysli co chce, kdyz o me nema lepsi mineni nez jsme jsem jenom hysterka s kterou mavaji hormony, ok ja se podle toho zaridim. ALe on je prase a dokud se ja s tim nevyrovnam tak ma holt hoch smulu. Ber a pockej a nebo se odstehuj do toho bordelu! Rozhodne bych mu nepodlezala jenom proto, ze se mnou mavaji hormony a cekam prvni dite. On ho snad ceka taky, ne????
PS. a rovnou bych mu i oznamila ze nez zacnu s jakoukoliv intimnejsi aktivitou tak chci papir od doktora, ze je "cistej" . Je to muj zivot a moje zdravi a ted navic jsem zodpovedna za NASE dite (on evidentne odpovednosti neoplyva smajlik - 42). Za blbost se plati!

 
PEGG
PEGG - 24.4.2013 7:19

Proč jsou ti chlapi taková pakasmajlik - 76 Jsem stará větev, ale to bych mu neodpustila, nevěru s pěknou ženskou možná ano, ale s nějakou kur...smajlik - 70 že to těm chlapům nevadí, vždyť je to jak dálnice, zaplaťte mýtné a frčte jeden za druhýmsmajlik - 66smajlik - 55

 
PEGG
PEGG - 24.4.2013 7:12

rychenza - 24.4.2013 4:57smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.