Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jsem na mateřské a zjistila jsem manželovu nevěru

Jsem na mateřské a zjistila jsem manželovu nevěru

Dostala jsem se do velmi těžké situace a nevím, co mám dělat. Máme s manželem dvě děti, čtyřletou holčičku a půlročního chlapečka. Jsem na mateřské. Naše manželství jsem považovala za normální, nikdy jsme se nějak moc nehádali, rozuměli jsme si. Obě děti jsou plánované a chtěné. Bohužel, tento týden jsem zjistila, že je mi manžel nevěrný. Sám to i přiznal, prý to trvá už skoro tři čtvrtě roku, tedy od doby, kdy jsem byla ještě těhotná.

Minulý týden mě i s dětmi manžel odvezl na chalupu k mým rodičům s tím, abychom byli na vzduchu a on se pokusí vzít si aspoň na pár dní dovolenou a přijet za námi. Měli jsme tam zůstat celý měsíc. Už delší dobu jsem pozorovala, že je v práci víc, než býval dřív, kolikrát i o víkendech. Já mu to věřila, ještě jsem ho litovala a teď se cítím jako úplný blbec, když se provalilo, že za jeho častou nepřítomností doma není práce, ale milenka.

Jenže to jsem po příjezdu na chalupu ještě netušila. Ubytovali jsme se a i s dětmi a mými rodiči si užívali léto. S manželem jsme si každý den volali, zněl normálně, nic jsem nepoznala. V pondělí v noci dostal syn vysokou horečku, která mě vyděsila, dosud byl zdravý, netušila jsem co mu může být. Byl velmi plačtivý, nechtěl jíst ani pít. Můj táta nás tedy odvezl na pohotovost, kde mu zjistili angínu. Chudáček malý,bylo mi ho moc líto. Hned po návštěvě pohotovosti jsem se s tatínkem domluvila, že nás odveze domů a druhý den ráno mi přiveze věci. Dcerka zůstane u nich na chalupě, aby se zbytečně nenakazila. Synek v autě usnul, takže jsme jeli, není to daleko.  

Manželovi jsem nevolala, že se se synem vracím, byly dvě hodiny v noci a připadalo mi zbytečné ho budit, když jsem odvoz měla zajištěný. Možná škoda, i když nevím. Kdybych mu zavolala, možná bych dál žila v iluzi spokojeného manželství a šťastné rodiny. Takhle jsem ho, navíc ještě v doprovodu svého otce, přistihla přímo při činu.

Přijeli jsme domů, odemkla jsem, rozsvítila v předsíni a hned v ten moment se mi sevřelo srdce, protože na zemi ležely dámské lodičky, samozřejmě cizí.  Táta šel hned za mnou, v ruce autosedačku s malým. Bylo mi úplně zle, vešla jsem do obýváku, na stole nedopitá láhev vína a dvě skleničky, poházené manželovo a cizí dámské prádlo. Tátovi to taky bylo jasné, ani jeden jsme se nezmohli na slovo. Pak jsem šla do ložnice, už jsem věděla, co tam uvidím, ale byla jsem jak v nějakém transu. Myšlenky mi lítaly sem a tam a docházelo mi, že se mi v tuhle chvíli pravděpodobně hroutí manželství a rodina.

V naší manželské posteli ležel můj manžel s cizí ženou. Oba nazí, pěkně milenecky přitulení. Rozsvítila jsem světlo a probudila je. Nevím, čí šok byl v té chvíli větší, zda můj, mého táty, nebo těch dvou. Já jsem jen mlčky stála a koukala na ně, manžel začal překvapeně blekotat, co dělám najednou doma, ta jeho spolunocležnice vylítla nahá z postele, asi ani nevnímala, že tam je i můj otec, fofrem se oblékla a beze slova vypadla z bytu. Táta se mě zeptal, jestli se nechci s malým radši vrátit na chalupu, ale odmítla jsem to. Ničemu bych tím nepomohla. Tak on tedy odjel s tím, že ráno mi přiveze věci.

Já pak manželovi jen stručně sdělila důvod, proč jsme se tak nečekaně uprostřed noci vrátili a zeptala se ho, co to mělo znamenat a jestli mi to může nějak vysvětlit. Jak byl z toho odhalení v šoku, tak se mu nejdřív nechtělo, ale pak řekl, že když už se to provalilo, tak mi teda nalije čistého vína. A přiznal dlouhodobý poměr, prý se do ní zamiloval, nemůže si pomoct. Ale mě a naše děti samozřejmě taky miluje a nechce ničit rodinu. Byl to z jeho strany hodně emotivní proslov, jeden by se nad ním skoro ustrnul. Chudáček rozpolcený, duševně trpící neskutečnými výčitkami.  Zeptala jsem se ho, co chce dělat dál, a doporučila mu, že by bylo nejlepší, kdyby si sbalil své věci a odstěhoval se k ní a vzal s sebou i tu naší postel, ve které se s ní válel, protože já do ní už nikdy v životě nelehnu. Na to mi řekl, že to nejde, protože ona je taky vdaná.

To mě dostalo úplně. Takže kdyby nebyla vdaná (její manžel byl zrovna na noční směně, jak jsem se dozvěděla později), tak by asi neváhal ani chvíli a už dávno by šel za hlasem svého srdce. Udělalo se mi zle. S malým jsem si šla lehnout do dětského pokoje, ale stejně jsem neusnula.

Teď je situace taková, že spolu s manželem nemluvíme, visí to mezi námi jako špinavý kus hadru. Myslím, že ani jeden teď nevíme, co máme udělat. On sice slíbil, že to s ní ukončí, ale pro mě v tuhle chvíli jeho slib nic neznamená, je mi to snad i jedno. Protože mu už nevěřím.

Není mi vůbec dobře, zasadil mi hroznou ránu, strašně moc mě zklamal. A já nevím, jestli budu schopná se přes to přenést, zvládnout to. Jenže máme malé děti, tak nějaké rychlé a razantní řešení není vůbec snadné.

Děkuju, že jsem se tady mohla alespoň tímto způsobem vypovídat, trochu se mi ulevilo, když jsem to všechno sepsala.  Možná mi dokážete poradit, nějak mě nasměrovat, co dál. Protože já jsem opravdu momentálně hodně mimo. Mám pocit, že ať udělám cokoli, správné to nebude.

Martina


29.7.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 123   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jsem na mateřské a zjistila jsem manželovu nevěru

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-123
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 1.8.2016 10:48

Piafka: No... ale takoví, jaké popisuješ, většinou nejsou pro potenciální milenky moc atraktivní. Tedy pokud dotyčná nemá doma jetšě něco mnohem horšího smajlik - 99

 
Piafka
Piafka - 1.8.2016 10:15

Anahir: Jé, kéž by člověk slyšel jen takové názory, na které se ptal. To není názor na tebe, ale na tvou domněnku, že ženy na mateřské nepečují o svůj zevnějšek a zanedbávají partnera po intimní stránce, proto si o nevěru vlastně koledovaly.
Každá strana má dvě mince a stejně obecně můžu napsat, že většina mužů na sebe kašle, čistě oblečení chodí jen díky manželkám, v posteli je zajímají hlavně jejich vlastní potřeby a se ženami to tam většina moc neumí.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 1.8.2016 10:01

erikasoler
erikasoler - 1.8.2016 3:20
asi jsem ŠŽena že vycházím a nestavím na první místo půjčky na blbyny bez ktrerých se dá žít a věřím, že jich nás tu je více.
Proto nás nezdržuj čtením reklamy, kolem jich máme dost.

 
Anahir
Anahir - 1.8.2016 9:00

Piafka: Neptala jsem se na Tvůj názor na mne.

A vzala sis z toho co jsem napsala jen to, co se ti hodilo. Nepsala jsem jen o souloži.

 
PEGG
PEGG - 1.8.2016 8:54

erikasoler - 1.8.2016 3:20 smajlik - 76smajlik - 66smajlik - 37

 
Linda
Linda - 1.8.2016 7:23

erikasoler: A NEMOHLA BYS TO NAHODOULASKAVE DELAT I V OBLASTECH KTERE JSOU MIMO STASTNE ZENY. V PODSTATE KDEKOLIV JINDE, PRO ME ZA ME KLIDNE I NA MARSU, ALE NE TADY!!!!!!!!!!

 
erikasoler
erikasoler - 1.8.2016 3:20

Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com

 
erikasoler
erikasoler - 1.8.2016 3:20

Nabídka půjček mezi zvláště závažný

elisabetherikasoler@gmail.com

Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com

 
kubikm
kubikm - 31.7.2016 23:07

já, podle vlastní zkušenosti, i podle dětí dcery, považuji za nejhorší, že matky bývají chronicky nevyspalé...

 
Renee
Renee - 31.7.2016 22:27

Piafka: smajlik - 47 Souhlasím. Navíc jsem si u svých přátel a známých spíš všimla, že po narození dítěte o sebe přestane dbát tatínek. Většině vyběhly pupky, začali trávit víc času s kámoši po podnicích, nechali si zarůst obličeje jak rumcajsové, kondička šla do háje... Tak taky nevím, kde jsou ty často zmiňované hordy nepěstěných zanedbaných matek na mateřské, které si nezasluhují nic jiného než opakované nevěry smajlik - 63smajlik - 67

 
Piafka
Piafka - 31.7.2016 20:33

chytrájakrádio: tohle považuju za mýtus, žádnou takovou neznám a to jich znám opravdu dost. Nehledě na to, že spousta mužů nedá ženě k nějaké rozsáhlejší péči o sebe vůbec prostor (nepodílí se na péči o děti nijak zásadně, případně vůbec).

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 31.7.2016 18:58

Piafka: Jen o nedostatek se u jit nemusi, ale nektere zeny o sebe po narozeni prestanou pecovat, nic je nezajima nez deti, vse se toci jen kolem decek a vztah jde proste pomalu, ale jiste do kopru.

 
Piafka
Piafka - 31.7.2016 17:55

Renee: smajlik - 47

 
Piafka
Piafka - 31.7.2016 17:42

Anahir: Jestli se domníváš, že muž se zamiluje do jiné ženy a udržuje s ní poměr ve většině případů proto, že s ním jeho žena málo často souloží, tak jsi opravdu hodně naivní.

 
Piafka
Piafka - 31.7.2016 17:39

Při tak malých dětech mi to připadá dost sprosté. Manžel by se měl hodně snažit, aby tohle odčinil.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-123
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.