Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Prodává své použité kalhotky!

Prodává své použité kalhotky!

Mám čtrnáctiletou dceru, jejíž puberta mi dává pořádně zabrat. Přišlo to doslova ze dne na den a já mám pocit, že mi někdo vyměnil vlastní dítě. Je hubatá, urážlivá, drzá. Oba dva s manželem se občas musíme pořádně držet, abychom jí nevystřihli jednu výchovnou.

Utěšuji se tím, že to jednou přejde, konec konců, dospíváním musí projít každý, ani se mnou to v té době naši neměli zrovna lehké. Přesto si myslím, že oproti současné generaci jsme byli přece jenom umírněnější.

Zjistila jsem teď totiž něco, z čeho jsem pěkně v šoku, a vůbec nevím, jak se mám zachovat. Nebudu se divit, když mi některé z vás neuvěří, protože i já jsem měla problém to přijmout jako skutečnost.

V sobotu jsem dávala do pračky světlou várku prádla a šla prohlédnout dceřin pokojíček (byla zrovna venku), jestli se jí tam – ostatně jako vždy – něco na vyprání neválí. Našla jsem tam však něco, čemu jsem zpočátku nerozuměla. V igelitovém sáčku s neprodyšným zapínáním byly vloženy jedny dceřiny spodní kalhotky a vedle ležela připravená obálka.

Hned když holka přišla domů, jsem se jí zeptala, co to má znamenat, a po krátké hádce ohledně mého „špehování“ v jejím pokoji se mi z ní podařilo dostat, o co se jedná.

Její šestnáctiletá kamarádka (mimochodem děvče, které dobře znám a nikdy bych do ní něco takového neřekla), prý prodává své použité kalhotky přes internet za 500 korun. A ta naše hloupá cácora se rozhodla, že to taky zkusí a přivydělá si tímhle způsobem nějakou korunu. Dušovala se, že to ještě nikdy neudělala, že to měla v pokojíku připravené úplně poprvé a nemohla se rozhodnout, jestli to má nebo nemá poslat.

No, nevím, věřit jí můžu a nemusím. V každém případě si myslím, že se mi podařilo ji z tohoto způsobu podnikání vyléčit, tentokrát totiž nezůstalo jen u pouhé chuti pořádně ji proplesknout, ale seřezala jsem ji jako žito. Měla jsem tak strašný vztek, že to neumím ani popsat.

Teď přemýšlím, jestli mám jít rodičům té druhé holčiny říct, co jejich dcera provádí, i když mne ta moje pomalu na kolenou prosí, ať to nedělám. Jenže mně tohle nepřipadá jako něco nepodstatného, holky v tomhle věku jsou příšerná telata, mohly by snadno někomu nalítnout. A kdyby se nedej bože něco opravdu stalo, do smrti bych si to vyčítala. Přesto se mi role „práskače“ docela dost příčí.

Věra


21.4.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 145   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Prodává své použité kalhotky!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-145
PEGG
PEGG - 21.4.2010 9:55

Jak se tady někdo vyjadřuje,že to špehování je, tak není. Dokud dítě živím a mám za něj zodpovědnost,tak chci alespoň rámcově vědět co dělá. Tím nechci říct,že se mají puberťákům prohrabovat věci,ale abych neměla přístup do jejich pokoje,to bylo dost smutné. Ono důvěřuj,ale prověřuj.
Věro já tě neodsuzuji,já bych jí natloukla taky a to nejsem zastáncem tělesných trestů. Ale jelikož se dá předpokládat,že tomu dotyčnému napsala svoji adresu, nemuselo by zůstat jen u korespondence. A i když jim denně vtloukáme do hlavy,že si nemají s cizími lidmi nic začínat,stejně neposlechnou. Nemají z toho ještě ten správný rozum a bohužel hlavně v pubertě si myslí,že jsou ti nechytřejší a rodiče,že jim nerozumí.
Já bych to rozhodně nenechala plavat, maminku té druhé holčiny bych upozornila,že se něco takového může dít,protože s jistotou nevím, jestli to ta jejich dělá taky nebo jestli si tím tvrzením ta naše jen snaží krýt záda. Vlastním dětem věřím a snažím se s nimi jednat jako se sobě rovnými a od mala se snažím,aby s jakýmkoliv problémem,starostí či radostí přišly za mnou,ale čert ví,co se jim v těch hlavách honí, tak jsem stejně raději pořád mírně ve střehu.smajlik - 45

 
štoudev
štoudev - 21.4.2010 9:53

abadon: smajlik - 16 Nákupčí použitého prádla. "Paní, tyhle ještě moc jetý nejsou, noste je ještě tak dva dny a přineste je potom."smajlik - 34

 
myska1
myska1 - 21.4.2010 9:52

Tak tohle mohu potvrdit,protože mě se to taky stalo,jeden maník na internetu mě takhle oslovil a chtěl taky mé kalhotky použivané asi týden a neprané......je to hrůza........

 
sharon
sharon - 21.4.2010 9:49

dadka: souhlas....smajlik - 47

 
dadka
dadka - 21.4.2010 9:47

No tak starosti by mně dceřino chování určitě dělalo. Za rodiči kamarádky bych asi šla, člověk nikdy neví, co se může přihodit, abych si potom něco nevyčítala.
Nějaký úchyl dnes potřebuje použité kalhotky, co když zy chvíli bude potřebovat nahé fotky a seznámení? V tomto ohledu bych byla moc opatrná.

 
sharon
sharon - 21.4.2010 9:42

abadon: jsme v česku, bohudík.....pro někoho bohužel....my tu máme zatím automaty na mléko....smajlik - 27

 
sevenofnine
sevenofnine - 21.4.2010 9:42

tak já tolerantní v těchto věcech nejsem a vůči svým dcerám ani nebudu ... když prodá kalhotky, přidá tam i adresu ... a kde je jistota, že si to někdo kupuje pro sebe? Co když je to obchodníček se vším možným? Sice s normální orientací, ale bez jakýchkoliv morálních zásad? Co když ten onen prodá kalhotky dál i s adresou?

 
sharon
sharon - 21.4.2010 9:40

majucha: možná, ale od nikoho nekupuju použitý slipysmajlik - 68......já mám dceru i vnučku (13) a rozhodně bych to tak nenechala.....tečka !

 
sharon
sharon - 21.4.2010 9:39

abadon: protože je to Dendin názor.....smajlik - 68

 
štoudev
štoudev - 21.4.2010 9:38

sharon: ale jdi ty... podle této teorie jsou potenciální sadističtí vrazi všichni lidi na světě, kteří kdy onanovali. Tedy pravděpodobně i ty.smajlik - 27

 
abadon
abadon - 21.4.2010 9:38

sharon: No, zítra si půjde třeba koupit rohlíky smajlik - 16
V souvislosti s tímto tématem mi už několik let leží v hlavě jedna otázka: v Japonsku mají na ulicích dokonce i automaty s použitými kalhotkami. Jak si ale zajišťují ty firmy ty použité kalhotky? Myslíte, že také formou inzerátu nebo tam existuje na to přímo nějaká pracovní pozice? smajlik - 68

 
Bellana
Bellana - 21.4.2010 9:33

Jsem příliš líná na to, abych své děti špehovala. Ale oběma bylo jasné, že dokud mám právní zodpovědnost za jejich činy, dotud mám právo je kontrolovat, pokud se mi bude chtít. Puntík, tečka, o tom s nimi prostě nejsem ochotná diskutovat. Čtrnáctiletá holka je tele. Nejprve bude posílat použité kalhotky, potom by k nim mohla přiložit i fotku, pak video s masturbací. Kam až má jít tolerance a nešpehování? Sorry, ale kdyby moje dcera byla taková husa jako je ta z článku, měla by na výběr - u mě s mými pravidly, u někoho jiného s jinými pravidly. Kolem mládí se sice má chodit po špičkách, ale taky se nemá koukat na to, jak ten trouba chce vyzkoušet, co to udělá, když hodí láhev benzínu do ohně. Každý má právo jen na tolik volnosti, kolik odpovědnosti v sobě má. Škoda, že to neplatí i pro dospělé. To by bylo nesvéprávnýchsmajlik - 2

 
abadon
abadon - 21.4.2010 9:32

denda04: Proč by měl chtít fotku nahoře bez, když ho zajímají použité kalhotky?
Kdyby chtěl mámit z holek nahaté fotky, tak na to nemusí jít takhle složitě a finančně nákladně.

 
sharon
sharon - 21.4.2010 9:31

majucha: dnes onanuje u kalhotek a kdo ví co bude dělat zítra.......trestný to určitě není, ale týkat se to mě tak bych s ním zatočila......tečka !

 
štoudev
štoudev - 21.4.2010 9:28

sharon: doufám, že koupě použitého prádla trestná nenísmajlik - 67. Nakonec - teď zcela vážně - pokud by mu k ukojení nějaké deviace stačily jen ty kalhotky, tak ať si jich propánajána koupí třeba vagón. Pořád lepší, než kdyby běhal po parku a znásilňoval holky smajlik - 26. Jsou daleko horší a nebezpečnější úchylky a zrovna fetišismus, si myslím, nikomu neublíži. To jen ohledně toho zavírání a trestání.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-145