Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Lehký únik moči diskrétně a bezpečně

Lehký únik moči diskrétně a bezpečně

Lehký únik moči je nejméně závažný stupeň inkontinence. Přesto se jedná o problém, který znepříjemňuje každodenní život. Lehký únik moči je charakteristický občasným únikem moči, a to tzv. po kapkách nebo maximálně 1-2x denně při vyšší fyzické námaze, kýchnutí, kašlání nebo v těhotenství. Objemově ho lze vyjádřit množstvím do 100 ml za 4 hodiny.

Co dělat?

Pokud máte lehký únik moči, měli byste nejdříve navštívit svého lékaře (např. obvodní lékař, urolog, gynekolog). Ten určí nejlepší způsob léčby a poradí vhodné cvičení i pomůcky. Samozřejmostí je dodržování základních pravidel zdravé výživy a aktivní způsob života.

Výběr správné pomůcky

Vybrat správnou pomůcku znamená především dbát na správný typ, velikost a způsob použití včetně včasné výměny. Při občasném (lehkém) úniku moči jsou ideální vložky MoliMed, a to jak pro ženy, tak pro muže. Jsou nenápadné, prodyšné a spolehlivě pohlcují zápach. Oproti běžným menstruačním vložkám mají až pětkrát vyšší savost. K dostání jsou ve všech velikostech (ta je dána savostí a délkou vložky), a to i v malém a praktickém balení po deseti kusech ve variantách MoliMed Ultra Micro a MoliMed Mini. Žádejte buď na předpis u lékaře, nebo volně v prodeji v lékárnách a v e-shopu (např. www.moliklub.cz).

vložky molimed

Pohybová léčba

Pohybová léčba (cvičení) je jednou z účinných metod v boji s lehkou inkontinencí. Jedná se o posilování svalů pánevního dna pomoci speciálních cviků. Provádění takových cviků má několik zásad. Tou nejdůležitější je, že by se mělo jednat o pravidelnou aktivitu, kterou byste měly vykonávat až 3x během dne. Časem se pro vás cvičení stane tak samozřejmé jako čištění zubů a výsledek se zaručeně dostaví. Podle průzkumu pomáhá více než 75 % žen. Pokud máte pocit, že cvičíte a změny stejně nepozorujete, nevzdávejte se. Výrazné zlepšení se projeví během dvou měsíců pravidelného posilování. Pokud se však úspěch nedostaví ani po dvou měsících, opět doporučujeme vyhledat odbornou pomoc.

pohybová léčba

Diskrétní zdroj informací

Pro ty z vás, kteří o svých intimních problémech nechtějí hovořit, jsou určeny internetové stránky www.moliklub.cz. Naleznete zde řadu praktických rad, přehled vhodných pomůcek i doporučených cviků. Můžete zde také diskutovat s odborníky, soutěžit o zajímavé ceny, nebo získat vzorky pomůcek úplně zdarma.

Komerční článek


7.6.2010   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 18   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Lehký únik moči diskrétně a bezpečně

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
sharon
sharon - 7.6.2010 10:08

a tyto vložky jsou bezva a hradí je pojišťovna....a pošlou vzorky smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47 brávala jsem je mamince a sem tam jí pár šlohla....smajlik - 68smajlik - 47

 
sharon
sharon - 7.6.2010 10:07

Elen: tak jsem je nepotřebovala, ale po padesátce se nesmím moc smát nebo hodně kašlat.smajlik - 68smajlik - 76

 
Elen
Elen - 7.6.2010 10:00

důležité jsou tyto pomůcky i pro ženy po porodu nebo těsně před porodem.smajlik - 61

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 333144.
    Archiv anket.